ads

ads

ads

 


هاشمی نسب : جرات شوخی با خوردبین را نداشتیم/به همه پرسپولیسی هاتبریک نمی گویم

پیشکسوت پرسپولیس و استقلال گفت: نمی دانم عده ای از این تماشاگران اهل کجا هستند؟ صدرحمت به اهل کوفه.

مهدی هاشمی نسب درباره آیتم جنجالی برنامه 90 اظهار داشت: من خودم این برنامه را ندیده ام اما از گوشه و کنار شنیدم که چه اتفاقاتی افتاده است. حتما بازیکنان با هم شوخی دارند. آنها بیرون از زمین و در اردوها با هم شوخی می کنند و آن روز هم جلوی دوربین چشمه هایی از آن شوخی ها را به نمایش گذاشتند.

وی افزود: من نمی توانم عمل آنها را درست یا غلط بدانم اما دوره خود ما هم ما فقط با کسانی شوخی می کردیم که همسن و هم قد و هم وزن آنها بودیم. مثلا من هیچوقت با احمدعابدزاده شوخی نمی کردم ولی تا دلتان بخواهد با بهروز (رهبری فرد) شوخی می کردیم.

هاشمی نسب درباره ناراحتی محمودخوردبین از رفتار بازیکنان پرسپولیس بیان داشت: به نظرمن حرمت بزرگانی چون محمودخان باید حفظ شود. دوره ما جرات نمی کردیم نزدیک محمودخان شویم چه برسد به اینکه با او شوخی کنیم. نهایت شوخی ما با محمودخان این بود که به او می گفتیم امروز اگر گل بزنیم سمت شما می آییم. ایشان انسانی دوست داشتنی است نه تنها برای بازیکنان هم دوره خودش در دهه 50 بلکه نسل های دهه 60، 70، 80 و حتی دهه نودی ها او را دوستش دارند. ایشان تنها موسفید بازمانده پرسپولیس است که به اتفاق کریم باقری کوهی از تجربه هستند. قبلا به قول معروف می گفتند اگر می خواهید با کسی شوخی کنید آن فرد هم قد و هم وزن و همسن شما باشد حالا نمی دانم روی چه حسابی با محمودخان شوخی شده است.

مدافع اسبق پرسپولیس افزود: امروز بزرگتری یا کوچکتری کمرنگ شده است. بازیکنی که کمی از نظر فنی خوب است باید جواب آدم پیشکسوت خود که حالا از نظر فوتبالی خیلی بالا نبوده است را بدهد. درد فوتبال ما همین است.

وی درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ شانزدهم گفت: به پرسپولیسی ها تبریک می گویم ولی نه همه پرسپولیسی ها. آنهایی که هوادار واقعی هستند. خیلی از اینها زیر چشم خود را رنگ می کنند و پرچم روی شانه هایشان می اندازند و به ورزشگاه می روند ولی اصلا نمی دانند هواداری و پرسپولیس چیست. طوری رفتار می کنند که پدر و مادرشان آنها را تربیت کرده اند.

هاشمی نسب در پایان درباره موضوع پردامنه جدایی رامین رضاییان از پرسپولیس گفت: من نظر خاصی ندارم اما شکی نیست که رامین برای پرسپولیس زحمت کشیده است نمی دانم برخی از هواداران اهل کجا هستند. روز اول که او رفت فحاشی کردند، بعد که برگشت قربان صدقه او رفتند و حالا هم که می بینید چه جوی است. یک روز هم مهدی طارمی تشویق شد بعد به خاطر پنالتی ای که از دست داد فحش خورد و بعد دوباره تشویق شد. صدرحمت به اهل  کوفه. باز هم می گویم هوادار واقعی پرسپولیس وارد این مسایل نمی شود. خلاصه می توانم بگویم با آنکه رامین حقش این نبود اما باید به نظر سرمربی احترام گذاشت.

نظرات   

-7 #7 نیما 2017-04-19 23:47
خدایا اشک هانی رو دراوردند خودت اشک انها را در بیار
نقل قول
+60 #6 فرهاد 2017-04-19 22:59
تو کی هستی که اظهار نظر میکنی دهنت رو ببند بار اخرت باشه در مورد پرسپولیس اظهار نظر میکنی
نقل قول
+74 #5 امير 2017-04-19 22:25
چه حرفاي جالبي!!!شما زمان خودت با رفتن به استقلال حرمت بزرگتراي پرسپوليسو و هواداري عاشقشو خيلي نگه داشتي!!!بهتره شما درباره تيم محبوبت استقلال حرف بزنيكسي نياز به تبريك شما نداره
نقل قول
+93 #4 داود 2017-04-19 19:57
چرا باید چنین فرد گستاخی درباره پرسپولیس،بازیکناش و هواداراش اظهارنظر کنه؟؟ به هیچ وجه صلاحیت حرف زدن درباره پرسپولیس رو نداره..مث اینکه فراموش کرده خودش کی هست و چه کارهایی که با پرسپولیس و دل هوادارای عاشقش نکرد.خواهشا مرجع به این افراد پیشوند پیشکسوت پرسپولیس رو اضافه نکن.اسم پیشکسوت حرمت داره.به هر خیانت کار نامردی نباید گفت پیشکسوت
نقل قول
+90 #3 محمد 2017-04-19 19:52
آقای هاشمی نسب شما پرپسپولیسی نیستی پس .....
نقل قول
+100 #2 دانته 2017-04-19 18:44
بله... حق باشماست. بعضیا واقعا نمی دونن هواداری و پرسپولیسی بودن یعنی چی؟ اولیشم خود شما هستی... یادته که چطوری رفتی؟ دسته گل؟ یادته؟؟ سکوت کن شما که عمرا نه پیشکسوتی نه پرسپولیسی...
نقل قول
+82 #1 مهران ا.. 2017-04-19 17:40
شمارو به خدا یکی به این جناب ی جوابی بده که دیگه راجع به پرسپولیس کوچکترین حرفی نزنه...
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads