ads

ads

ads

 


عکس / جام طلای پرسپولیسی ها 20 میلیون آب خورد

پرسپولیس نیوز : مراسم قهرمانی شانزدهمین دوره لیگ برتر شب گذشته برگزار شد و جام قهرمانی مسابقات به بازیکنان پرسپولیس اهدا شد.

 همان طور که پیش از این خبر دادیم آمد برای تیم قهرمان امسال لیگ برتر جام و مدال های ویژه طراحی شده بود که پس از جام حذفی سال گذشته برای دومین بار پیاپی این اتفاق رخ داد.

طراحی جدید جام های لیگ برتر و حذفی باعث شده است اهدای جام های گلدانی سنتی به تاریخ بپیوندد و طرح اختصاصی لیگ ایران جایگزین شده و نمادی برای فوتبال ایران باشد، البته در صورتی که این طرح تولید شده دائمی شود و با شاهد تغییرات چندین باره در جام هیچ مسابقاتی نباشیم.

 بخشی از جام از کروم ساخته شده که  شفافیت و حالت آینه مانند آن به این خاطر است و بخش دیگری نیز طلایی است، که اشاره به قهرمانی پرسپولیس دارد. همچنین دستگیره های جام در قسمت پشت آن تعبیه شده است.

قیمت جامی که دیروز به پرسپولیسی‌ها اهدا شد، بالغ بر 20 میلیون تومان است؛ این هزینه توسط سازمان لیگ به طراح و سازنده جام داده شده و  این مبلغ از جام هایی که سال گذشته به استقلال خوزستان اهدا شده، بیشتر است.

فرهد طراح کاپ، مدال و استیج قهرمانی جام حذفی سال گذشته و لیگ برتر امسال در این باره گفت: با توجه به اینکه سال گذشته پس از رونمایی و اهدای کاپ جام حذفی با بازخوردهای مناسبی از طرف هموطنان روبرو شدیم از همان زمان تصمیم به طراحی و ساخت کاپی در خور لیگ حرفه ای فوتبال ایران در دستور کار قرار گرفت و با بررسی آلترناتیو های مختلف مدل های اولیه آن طراحی و ساخته شد که در نهایت به کاپی که امروز مشاهده کردید، رسیدیم.

وی ادامه داد: ایده اولیه از همان ابتدا با موضوع خلیج فارس و دفاع از آرمانهای ملی کلید خورد. کانسپت اصلی کاپ برگرفته از سرباز ایرانی دوران باستان با پوشش زره جنگی که نشان خلیج فارس را در سینه خود جای داده و آماده دفاع و حفاظت از هویت خود است را به تصویر میکشاند. هندسه قسمت فوقانی کاپ و پوسته دوم نیز تماما سعی بر آن دارد تا به نحوه هرچه بهتر نگاه ها را به قلب کاپ و نماد خلیج فارس معطوف نماید. در طراحی کاپ کاملا سعی بر آن بوده تا حجم کلی به ساده ترین شکل ممکن مفهوم کلمه جام را نزد مخاطب تداعی نماید. دسته کاپ بر خلاف تمام کاپ های متداول در قسمت پشت کاپ تعبیه شده تا رخ و نمای اصلی کاپ به بهترین شکل ممکن به تصویر کشیده شود.

مدال های اهدا شده به بازیکنان هم طراحی جدیدی داشته که آرم لیگ برتر و عبارت شانزدهمین دوره مسابقات خلیج فارس روی آن حک شده است.

 

 

 

نظرات   

+5 #8 SINA 2017-04-21 00:06
نقل کردن پیروزی:
جای عالیشاه و رضاییان و از همه مهمتر بنگر واقعا تو جشن خالی بود سه نفری که واقعا پرسپولیسی بودن...در ضمن مسئولین بهتره بجای آوردن بازیکن نامدار که برای پول بازی میکنه بازیکن با غیرت بیارن که برای پرسپولیس بازی کنن مثل انصاری فرد ساسان انصاری عالیشاه و خیلیای دیگه که پرسپولیس تو خون و پوستشون حک شده ما به بازیکن خارجی احتیاج نداریم بذاریم پرسپولیس تنعا تیم آسیایی باشه که بازیکناش تماما ایرانی الاصل باشن

خداییش دیگه بنگر رو به اینا نچسبون. پارسال جناب بنگر و سوشا با همکاری هم قهرمانی رو ازمون گرفتن، من کاری به اخلاقش ندارم ولی دوران بازیش همون پارسال تموم شده بود.
نقل قول
+25 #7 نیما 2017-04-20 22:42
اقای برانکو ما حالا حالا ها از شما جام می خوایم
سوپرجام-لیگ برتر-جام حذفی-اسیا
لطفا به جام حذفی هم جدی نگاه کنید اقای برانکوی گل
نقل قول
+14 #6 amir ali24 2017-04-20 22:29
داداش رامین حق توهم بود در این جشن باشی تا ما هواداران به پاس ان اشکهات و تعصبت زیبا خداحافظی کنیم باهات نشد ما هواداران بی معرفت نیستیم رامین واحمد وامید عضو جدا ناپذیر از این قهرمانی پرسپولیس هستید به امید روزی که با همه شما قهرمان بشیم وجشن بگیریم.یا حق
نقل قول
+17 #5 پیروزی 2017-04-20 22:18
دوست عزیز آقای امیر که گفتی طارمی باید بره یه لطفی کن و سکوت کن و نظر ناقص خودت رو به بقیه تحمیل نکن ترس دارم از شما هوادارنماها ننگ بر شما ها باد
نقل قول
+17 #4 پیروزی 2017-04-20 21:44
جای عالیشاه و رضاییان و از همه مهمتر بنگر واقعا تو جشن خالی بود سه نفری که واقعا پرسپولیسی بودن...در ضمن مسئولین بهتره بجای آوردن بازیکن نامدار که برای پول بازی میکنه بازیکن با غیرت بیارن که برای پرسپولیس بازی کنن مثل انصاری فرد ساسان انصاری عالیشاه و خیلیای دیگه که پرسپولیس تو خون و پوستشون حک شده ما به بازیکن خارجی احتیاج نداریم بذاریم پرسپولیس تنعا تیم آسیایی باشه که بازیکناش تماما ایرانی الاصل باشن
نقل قول
+20 #3 امیر 2017-04-20 21:43
هوادارای محترم از همین الان بسیج بشیم واسه جذب گادوین منشا. فصل آینده باید مهاجم اول پرسپولیس بشه. مطمئن باشین هربازی با این همه خلق موقعیت هافبکهامون بالای 4 تا میزنه. ماشاالله به این بازیکن واقعا جادوگره. جاش تو پرسپولیس خالیه...امیدوارم طارمی دیگه از پرسپولیس بره. به خاطر اون مسخره بازی هاش تو برنامه نود و رفتارهاش خیلی رو مخه. دیگه اجازه نمیدیم سال بعد هربازی یه مهاجم داشته باشیم ده تا خراب کنه تا یکی گل کنه. بذار بره تیم دیگه تا بفهمه علت گل زدنش هافبکهای خلاق و حمایت هوادار بوده. اگه پرسپولیس رو دوست دارین تلاش کنید برای جذب منشا. دوسه تا بازیکن باید خونه تکونی بشن از پرسپولیس وگرنه فصل بعد نمیتونیم موفق بشیم......
نقل قول
+36 #2 سهام 2017-04-20 21:38
تا باشه از این جامها
نقل قول
+50 #1 پروفسور و ارتشش 2017-04-20 21:32
آقا تو قسمت افتخارات باشگاه در بالای سایت دهمین قهرمانی رو هم ثبت کنید دیگه
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads