ads

ads

ads

 


نورمحمدی: سال قبل من دست هانی را گرفتم و بردم / باشگاه باید دلجویی کند

( 2 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان گفت: من به بهادر عبدی هم گفته بودم که اینها این بچه را خراب می‌کنند من رویم نمی‌شود دیگر با هانی صحبت کنم و نمی‌دانم چه بگویم.

 رضا نورمحمدی در مورد بازی امروز مقابل سایپا گفت:‌ خدا را شکر امروز ما بازی را بردیم و ماندن‌مان در لیگ برتر قطعی شد و ان‌شاءالله سال آینده برنامه‌ریزی دقیق‌تری انجام می‌دهند.

نورمحمدی همچنین در مورد حوادثی که در جشن قهرمانی تیم پرسپولیس برای هانی نوروزی پیش آمد، گفت: قبل از اینکه بازی شروع شود با مهدی طارمی صحبت کردم. نمی‌دانم چه کسی این کار را کرد و مسبب این کار چه کسی بوده است. من سال گذشته دست هانی را گرفتم و به داخل زمین بردم کسی اجازه به خودش نمی‌داد که جلوی ما را بگیرد. بالاخره یک اتفاق نادری افتاد که یک بازیکن در جوانی فوت می‌کند. در این مدت ۲ سال هواداران همیشه در دقیقه ۲۴ هادی نوروزی را تشویق کردند.

وی افزود: من زمانی متوجه شدم در بازی دیروز چه اتفاقی افتاده که هیچ‌کس جواب تلفن‌های همسر هادی نوروزی را نمی‌دهد. ما پرسپولیسی هستیم و ادا در نمی‌آوریم.

نورمحمدی اظهار داشت: من به بهادر عبدی هم گفته بودم که اینها این بچه را خراب می‌کنند من رویم نمی‌شود دیگر با هانی صحبت کنم و نمی‌دانم چه بگویم. همسر هادی می‌گوید جواب تلفن من را هیچ‌کس در پرسپولیس نمی‌دهد دل بچه را شکستن هنر نیست. هواداران ما ۲ سال منتظر این صحنه هستند که نحوه خوشحالی این کودک را از نزدیک ببینند که اگر پدرش نیست هواداران پشت‌سرش هستند. به نظر من باید باشگاه از هانی و خانواده وی دل‌جویی کند.

نظرات   

+21 #4 پرسپولیس 5 2017-04-20 22:58
اگه پارسال بجای بعضی ها سید جلال تو دفاع بود ، جام رو هانی بالای سر میبرد و قضیه امسال پیش نمی اومد . لطفا تمومش کنید .هانی فرزند پرسپولیسه و هیچ کس نمیتونه او رو از پرسپولیس جدا کنه .
نقل قول
+19 #3 فرامرز 2017-04-20 22:51
آقا همون خود شما با اون سوتی هاتون سال قبل جام رو از ما گرفتین الان از آب گل آلود ماهی نگیر
بجا این حرفا بازی مهمی داریم روحیه بده مثلا دلسوز
نقل قول
-34 #2 علی 2017-04-20 22:41
این قهرمانی از نظر من واقعا بی ارزش شد؛ چون تمام بازیکنا مثل یک پهلوان رفتار نکردن و نهاین ناجوانمردی و بی معرفتی رو در حق یه بچه یتیم انجام دادن داشتن روح پهلوانی خیلی با ارزش تر از بالا بردن جام قهرمانی،واقعا برای همه شون متاسفم... واقعا مردی و مردونگی مرده..
نقل قول
-19 #1 مهدی666666 2017-04-20 22:10
دمت گرم کاپیتان با تعصب.کاشکی بعضی ها مثل تو با معرفت بودن و هادی و هانی رو یادشون نمیرفت.روی سکو هیچکی یاد هادی و پسرش نبود اما حالا همه به فکرشون شدن.اگه امسال سوپر جام بود هانی رو اگه خانوادش اجازه داد بیارن تا شاید با توجه به قهرمانی احتمالی حداقل سوپر جام رو بالای سر ببره.
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads