ads

ads

ads

 


واکنش دو کاپیتان پرسپولیس به اتفاقات جشن قهرمانی

( 2 Votes ) 

پرسپولیس نیوز : کاپیتان پرسپولیس عنوان کرد:هیچ کس بنای سو استفاده از حضور پسر بچه ای خرد سال را نداشت اما همیشه هستند کسانی که به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلودند.

سید جلال حسینی که در حال حاضر همراه سرخپوشان در مسقط به سر می برد درباره اتفاقات رخ داده در جشن قهرمانی پرسپولیس در مطلبی نوشت:

درد و دلی با هواداران

پس از مسجل شدن قهرمانی افراد بی شماری (که هیچ نقشی در این مهم نداشتند) برای هماهنگی نحوه حضور هانی با بنده تماس گرفتند. پس قراری با بازیکنان و مسوولین باشگاه گذاشتیم و علی رغم میل باطنی تصیمیم گرفتم به جای فرزندانم به همراه یادگار رفیقم هادی عزیز در کنار دیگر فرزندان هم تیمی هایم شرکت کنم. اما به خاطر ندانم کاری و تنگ نظری برخی این تصمیم بزرگ خانواده پرسپولیس به سرانجام نرسید و باعث جاری شدن اشک های کودکی معصوم گردید.

اما لازم می دانم جهت روشن شدن افکار عمومی عرض کنم که تمام قول و قرارهای یاد شده میان باشگاه و بازیکنان فقط جهت شادی روح هادی و خوشحالی خانواده آن عزیز گذاشته شد و هیچ کس بنای سو استفاده از حضور پسر بچه ای خرد سال را نداشت اما همیشه هستند کسانی که به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلودند و مصداق کاسه داغ تر از آش.به دنبال منافع شخصی و سو استفاده از احساسات کودکی معصوم. خدمت این دوستان می بایست عرض نمایم که بزرگی در ذات انسان است نه در نقش آفرینی پس ژست بزرگان پرسپولیس را به خود نگیرید و چهره حق به جانب خود را کنار بگذارید چه آنکه راه اثبات تعصب و اسطورگی سو استفاده از اشک چشمانی بی گناه نمی باشد.

همچنین حسین ماهینی مطلب مشابهی منتشر کرده و نوشت: تبریک مجدد بابت قهرمانی امسالمون⭐️
حرفهای سیدجلال حرف تمام بچهای تیمه(برید تو پیجش و بخونید)
مگه میشه تیم میبازه بازیکنها فحش میخورن،مساوی باخت ما فحش میخوریم،میبریم و قهرمان میشیم ما فحش میخوریم،مراسم رو اینطوری برگزار میکنن ما فحش میخوریم از قبل هماهنگ‌ کرده بودیم که هانی میاد استادیوم بچهای تیم هم بچهاشون رو بیارن که یه اتفاق قشنگ بیوفته. ما امسال اینهمه سختی کشیدیم که قهرمان بشیم و کاپ بدیم به هانی و وقتی جلوی اینکارو گرفتن مقصر ما هستیم؟
وضعیت الان بچها رو بیاین ببینین تو اردو تا بفهمین چه کار باهاشون کردین. باز هم از هانی عزیز معذرت میخوایم و بدونه که ما هیچ کوتاهی در حقش نکردیم. ما باز هم برای سربلندی پرسپولیس عزیزمان بیشتر از قبل تلاش میکنیم که به هدفمون تو اسیا برسیم

نظرات   

+40 #4 پرسپولیس و بس 2017-04-21 03:07
حسین جان اونهایی که فحش میدهند مطمئن باش پرسپولیسی نیستند بلکه کیسه هایی بس نیستند که دنبال به حاشیه بردن و تضعیف روحیه تیم هستند هوادار پرسپولیس اونیه که بعد از لیگ و نگرفتن جام ایستاده تشویق کرد ، اونیه که بعد از باخت به کیسه گریه کرد و غصه خورد ولی پشت تیم و خالی نکرد ، اونیه که در سرما و گرما حتی با افزایش بیش از حد بلیط باز هم تیم را تنها نگذاشته، پس به جای گله و دنبال حاشیه خواهشن همچون گذشته با سید روحیه تیم و برگردانید و به بچه ها بگین ما قدرنشناس نیستیم ما درک داریم فهم داریم شعور داریم و در آخر دلی سرخ داریم
نقل قول
+39 #3 amir ali24 2017-04-21 02:25
ما هواداران از تلاش شما بازیکنان سپاسگزاریم هر کی هم مانع امدن هانی شده خدا جوابشو بده
نقل قول
+29 #2 هوادار تیم اول تهران 2017-04-21 01:37
خلاصه از اول هفته قرار بود یه جوری این جشن کوفت ما هوادارها بشه و یه حاشیه قبل از مهمترین بازی سالمون با الهلال داشته باشیم .
از گیر دادن به شوخی بازیکن ها تو 90 ، تا اخم سید جلال موقع اومدن به استیج ، آخریشم که نوبر همه بودو دلو آتیش میزد . امیدوارم مقصر اصلی این موضوع داخل مجموعه پرسپولیس نباشه و مربوط به مسئولان برگزاری جشن ، سازمان لیگ یا نیروهای امنیتی بوده باشه . تا آه و اشک این بچه دامن مارو تو بازی الهلال نگیره .
نقل قول
+30 #1 Redman 2017-04-21 01:04
مرجع تو قسمت برنامه لیگ اسم پرسپولیس اصلاح کن لطفا زدین پرسپولسی
نقل قول

اضافه کردن نظر

- توهین به سایر کاربران و نظرات برخلاف قوانین کشور ممنوع می باشد.
- ارسال لینک و اخبار ممنوع می باشد.
- تخطی از قوانین نظرات موجب مسدود شدن شناسه کاربری می شود.


 

اخبار داغ


ads