ads

ads

ads

 

پیروزی روبین کازان در لیگ اروپا

خبرگزاری پرسپولیس : تیم‌های فوتبال اینترمیلان، روبین کازان و آنژی روسیه در آغاز هفته دوم پیکارهای لیگ اروپا به پیروزی رسیدند.

آماده باش به حقیقی در آستانه دیدار روبین کازان و اینتر میلان

خبرگزاری پرسپولیس :  سرمربی تیم فوتبال روبین کازان روسیه به علیرضا حقیقی سنگربان سابق پرسپولیس برای دیدار با اینتر میلان ایتالیا آماده باش داد.

روبین کازان با شکست برابر المپیاکوس از مسابقات لیگ اروپا کنار رفت

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال روبین کازان روسیه با شکست دو بر صفر برابر المپیاکوس یونان در مجموع از راهیابی به مرحله یک هشتم پایانی لیگ اروپا بازماند.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس تیم های روبین کازان و المپیاکوس از چارچوب مسابقات دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم یونانی با یک گل حریف خود را از پیش رو برداشت.

تماس تلفني آندرانيك تيموريان با علي دايي

تماس تلفني آندرانيك تيموريان با علي دايي

مرجع خبری پرسپولیس :  آندرانيك تيموريان هافبك تيم ملي كشورمان اين روزها حال و هواي خوبي در انگلستان ندارد و به همين دليل جدايي‌اش از ليگ جزيره قطعي به نظر مي‌رسد

در اين ميان شايعات زيادي درمورد حضور او در تيم‌هاي ليگ برتري شنيده مي‌شود. اما منابع خبري گزارش مي‌دهند كه چند روز قبل تماسي بين علي دايي و تيموريان برقرار شده است و توافقات اوليه براي حضور آندو در پرسپوليس صورت گرفته است.

البته طرفين دوست ندارند اين موضوع را تا وقت مناسب رسانه‌اي كنند. اما با توجه به نياز علي دايي براي جذب يك هافبك تدافعي و تلاش آندرانيك براي حضور در ايران احتمال انتقال تيموريان به پرسپوليس بسيار زياد است.

برخورد سرد عابدزاده و خوردبين در تمرين امروز پرسپوليس

برخورد سرد عابدزاده و خوردبين در تمرين امروز پرسپوليس
مرجع خبری پرسپولیس : اختلاف نظر بين سرپرست و مربي دروازه بان هاي تيم فوتبال پرسپوليس همچنان ادامه دارد.

محمود خوردبين در جريان تمرين امروز پرسپوليس خطاب به خبرنگاران حاضر در تمرين اين تيم گفت: اتفاقاتي بين من و عابدزاده رخ داده، اما از شما خواهش مي‌كنم به اين مسئله نپردازيد.
احمدرضا عابدزاده هم در اين خصوص خاطرنشان كرد: خوردبين باعث شد تا درگيري من با وي رسانه‌اي شود.
خوردبين و عابدزاده در تمرين امروز برخورد سردي با هم داشتند.

شیث رضایی: چون به خبرورزشی پول ندادم علیه من تیتر می زنند

مرجع خبری پرسپولیس : مدافع پرسپوليس گفت: زياد روزنامه نمي‌خوانم اما چون رشوه ندادم هميشه از سوي يك روزنامه ورزشي محكوم مي‌شوم.

شيث رضايي درباره بازي مقابل استيل آذين اظهار داشت: شكست مقابل استيل آذين همه ما را شوكه كرده است. فكر نكنم شب گذشته كسي راحت خوابيده باشد. يكي از آنها من هستم و واقعا ناراحتي هواداران برايم آزار دهنده بود اما اين بازي تمام شد و بايد به فكر ديدارهاي بعدي باشيم .
وي درباره درگيري لفظي‌اش با حسين كعبي عنوان كرد: با كعبي درگيري لفظي نداشتم. وقتي ما دو نفر به همديگر برخورد كرديم از شدت درد به خودم مي‌پيچيدم. پس از دقايقي كه بلند شديم با هم روبوسي كرديم و از او عذرخواهي كردم. البته كعبي نيز به دليل شدت برخورد متوجه اين موضوع شد.
مدافع پرسپوليس گفت: در دقايق پاياني وظيفه خود دانستم از مسعود مرادي حمايت كنم. او حتي در گزارش خود من را مورد تقدير قرار داده و از كميته انضباطي خواسته مرا تشويق كند. اگر باز هم اين اتفاق بيفتد من از داور بازي حمايت خواهم كرد و از هيچ كس ترسي ندارم چون مي‌دانم داوران؛ زحمت كشاني هستند كه به گردن فوتبال ما حق دارند.


وي با بيان اينكه يك روزنامه ورزشي نوشته او با كف دست به صورت بازيكنان استيل آذين زده، يادآور شد:

انصاری فرد : هواداران تا دقیقه 90 پرسپولیس را تشویق کنند

مرجع خبری پرسپولیس : عباس انصاري فرد گفت: براي تماشاي ديدار داربي به ورزشگاه آزادي نمي‌روم تا براي تيمم حاشيه ايجاد نشود.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين پرسش كه آيا براي تماشاي بازي داربي به ورزشگاه آزادي مي‌رويد، اظهار كرد: بعيد مي‌دانم. چرا كه مي‌خواهم براي تيمم حاشيه‌اي ايجاد نشود و بازيكنانم در آرامش كامل بازي كنند.

وي در پاسخ به اين پرسش كه آيا داربي باز هم به تساوي خواهد انجاميد، تصريح كرد: امكان دارد اين ديدار برنده داشته باشد. بيشتر مواقع همه تساوي را نتيجه‌اي از پيش تعيين شده مي‌دانند در حالي كه تساوي به خاطر احتياط تيم‌ها براي جلوگيري از باخت رقم مي‌خورد. بيشتر مواقع احساس مي‌شود كه همه دنبال اين هستند كه نبازند من معتقدم نبايد از نتيجه ترسيد. بايد بازي خوبي را ارائه داد. به هر حال فوتبال است و ممكن است يك تيم ببازد يا ببرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس ادامه داد: اميدوارم شاهد بازي خوبي باشيم. بازي تماشاگرپسندي بين دو تيم انجام شود. بازي‌اي كه بدون ترس از باخت باشد تا تماشاگران از نظر ديدن يك بازي زيبا راضي باشند.

انصاري فرد به هواداران پرسپوليس توصيه كرد كه مانند همه تيم‌هاي دنيا تا آخرين لحظه مسابقه تيم‌شان را حمايت كنند و حتي اگر پرسپوليس بازنده بود، اين تيم را تنها نگذارند.

کارشناس داوری :دو پنالتی پرسپولیس را خوردند

نقد داورى ديدار راه آهن-پرسپوليس ! داور دو پنالتى براى پرسپوليس نگرفت

نصیر زاده : بازى تيم هاى راه آهن و پرسپوليس را احمد صالحى داور اصفهانى با همكارى محمدرضا ابوالفضلى و صادق نورى قضاوت مى كرد. قبلاً در نقدهاى داورى به او تذكر داده بوديم كه درون محوطه جريمه دقت كافى را داشته باشد. او در نيمه اول در دقيقه ۴ بازى يك پنالتى را به نفع تيم پرسپوليس از دست داد. آنجا كه مدافع راه آهن آگاهانه با دست چپ خود توپ را دفع كرد و حتى مهاجم پرسپوليس را دريبل زد. در نيمه دوم او پنالتى همامى دروازه بان راه آهن را به درستى ديد و اخطارى كه به دروازه بان نشان داد كاملاً قانونى بود اما پنالتى كه به نفع تيم راه آهن گرفت، ناشى از اشتباه دروازه بان پرسپوليس بود كه شيرجه مصنوعى مهاجم راه آهن را بى دليل با يك ضربه به پاى وى كامل كرد تا داور مسابقه به درستى آن را پنالتى اعلام كند. و اما در نیمه دوم جایی که مهاجم پرسپولیس وسلی پس از پشت سرگذاشتن مدافعان راه آهن در محوطه جریمه سرنگون شد که در این صحنه نیز داور براحتی از آن گذشت !.

حضور در کلوب شبانه ، آیا واقعیت دارد؟!

مرجع خبری پرسپولیس : حضور در کلوب شبانه ، آیا واقعیت دارد؟!   اخراج نكونام و شجاعي از اوساسونا رسمی اعلام نشده است

ساعتي پيش خبر اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي دو بازيكن كليدي اوساسونا به دليل مسائل غير فوتبالي در آستانه بازي حساس با تنه ريف در هفته دوم منتشر شد

خبر اخراج دو لژيونر ايراني از باشگاه اوساسونا که گفته می شود به دلیل حضور و درگیری در یک کلوب شبانه رخ داده است به سرعت در شهر پیچید و تماس های متعددی را به این خبرگزاری در پی داشت و این در حالي است که هنوز هيچ پايگاه رسمي خبري و به خصوص سایت اوساسونا آن را تاييد نكرده است.
ساعتي پيش خبر اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي دو بازيكن كليدي اوساسونا به دليل مسائل غير فوتبالي در آستانه بازي حساس با تنه ريف در هفته دوم منتشر شد.
روابط عمومي اوساسونا از پاسخگويي در اين مورد خودداري كرده و حاضر به توضيح شفاف در اين خصوص نيست.
سايت هاي معتبر فوتبال اسپانيا و خبرگزاري هاي رسمي جهان هيچ اشاره اي به اين خبر نكرده اند.
برخي سايت‌هاي مدعي شدند اين خبر روي صفحه اول سايت باشگاه اوساسونا قرار گرفته

خبر اخراج نکو و شجاعی از سایت باشگاه اوساسونا حذف شد

مرجع خبری پرسپولیس : با وجود اینکه بامداد امروز سایت رسمی باشگاه اوساسونا خبر از اخراج دو ستاره ایرانی خود داده بود، این خبر صبح امروز از این سایت حذف شد.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس، سایت رسمی باشگاه اوساسونا بامداد امروز طی خبری در صفحه اصلی خود نوشت : " قرارداد جواد نکونام و مسعود شجاعی به دلیل درگیری با افرادی در یک کلاب شبانه یک طرفه از سوی باشگاه اوساسونا فسخ شد " . با این وجود خبر فوق صبح امروز از صفحه اصلی سایت باشگاه اوساسونا حذف شد . درج این خبر در سایت های مختلف خبری کشور اسپانیا و همچنین برخی رسانه های داخلی بازتاب های مختلفی داشت که به دلیل ساعت نامناسب درج خبر از دید بسیاری از ژورنالیست ها پنهان ماند .

نکونام و شجاعی از اوساسونا اخراج شدند !

مرجع خبری پرسپولیس : دو ستاره ایرانی تیم فوتبال اوساسونا از این تیم اخراج شدند !

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس و به نقل از سایت رسمی باشگاه اوساسونا،مسعود شجاعی و جواد نکونام از تیم فوتبال اوساسونا اخراج شدند.

بنا برخبری که ساعتی پیش در صفحه اول سایت اوساسونا درج شده است قرارداد مسعود شجاعی و جواد نکونام، دو بازیکن ایرانی این تیم به دلیل درگیری شدید این دو با افراد دیگری در یک کلاب شبانه فسخ شده است. باید دید منشور اخلاقی فدراسیون فوتبال گریبانگیر این دو بازیکن نیز خواهد شد یا خیر !
(اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.)

خبر مرجع تایید شد ، سایت اوساسونا هک شده بود !

 

مرجع خبری پرسپولیس : صبح امروز به نقل از سایت رسمی باشگاه اوساسونا خبر اخراج دو ستاره ایرانی این تیم را منتشر کردیم که بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی داشت.

صبح روز چهارشنبه خبرنگار مرجع خبری پرسپولیس به نقل از سایت رسمی باشگاه اوساسونا خبر اخراج مسعود شجاعی و جواد نکونام دو ستاره تیم ملی فوتبال کشورمان را منتشر کرد که بازتاب گسترده ای در رسانه های داخلی داشت . بسیاری از فوتبالدوستان در تماس با این خبرگزاری ما را متهم به ایجاد حاشیه کردند و سایت های دولتی نیز ما را حاشیه ساز خواندند، با این وجود ساعتی بعد درج این خبر در سایت رسمی باشگاه اوساسونا تایید شد . اما ماجرا از چه قرار بود ؟ گزارش مارکا را در این مورد می خوانیم :

روزنامه مارکا امروز در این خصوص نوشت، امروز اخباري در خصوص اخراج جواد نكونام و مسعود شجاعي از باشگاه اوساسونا منتشر شد كه منبع اين خبر را سايت باشگاه اوساسونا اعلام كردند.

اولادی در انتظار پاسخ سیگاندا

مرجع خبری پرسپولیس : مهرداد اولادی مهاجم جوان و گلزن سابق پرسپولیس در انتظار پاسخ سیگاندا برای عقد قرارداد با دیپورتیو اکسرس است.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، مهرداد اولادي در پایان این هفته و پس از تمرینات آزمایشی  ديپورتيوو اكسرس تکلیف حضورش در اسپانیا را روشن می کند.

بازيكن مهاجم ‪ ۲۴‬ساله سابق پرسپوليس هفته گذشته وارد شهر خرس دلا فرونترا در ايالت آندالوسيا اسپانيا شد. اكسرس که برای اولین بار به دسته اول بازیهای لالیگا صعود کرده است به مربيگري خوزه آنخل سيگاندا رقابت های فصل را آغاز می کند.

سيگاندا كه یک بار تيم اوساسونا را به نيمه نهايي مسابقات جام يوفا رساند با نكونام و شجاعي کار کرده و از این طریق با بازیکنان ایرانی آشنایی دارد.

اولادی در لالیگا

مرجع خبری پرسپولیس : مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه حضور در لالیگای اسپانیا قرار گرفت.


"مهرداد اولادي" با شرکت در تمرينات تيم فوتبال "اکسرس ديپورتيوو"، فرصت پيدا کرد به دو هموطنش در لاليگاي اسپانيا يعني "جواد نکونام" و "مسعود شجاعي" بپيوندد.
   
بازيکن مهاجم 24 ساله سابق پرسپوليس هفته گذشته وارد شهر "خرس دلا فرونترا" در ايالت "آندالوسيا" اسپانيا شد و هفته آينده را با تيم تازه صعود کرده اکسرس به مربيگري "خوزه آنخل زيگاندا" سپري خواهد کرد.
زيگاندا که تيم اوساسونا را به نيمه نهايي مسابقات جام يوفا در فصل 2006/7 رساند، مسبب انتقال نکونام و شجاعي به اين تيم بود.
تيم اکسرس در مسابقات فصل جاري براي اولين بار حضور در لاليگا را تجربه خواهد کرد.

 

توقف الامارات مقابل اميد هانوفر در حضور زارع و رضايي

مرجع خبری پرسپولیس : تيم‌هاي فوتبال الامارات و اميد هانوفر در ديداري تداركاتي به تساوي دست يافتند.

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس و به نقل از فارس، تيم فوتبال الامارات كه پس از يك فصل غيبت امسال دوباره به ليگ برتر امارات صعود كرده است، شب گذشته در ادامه اردوي خود در آلمان ديداري دوستانه مقابل تيم زير 23 ساله‌هاي هانوفر برگزار كرد كه اين ديدار با تساوي يك بر يك خاتمه يافت.
الامارات كه براي تقويت تيم خود در فصل جاري ليگ برتر امارات، مازيار زارع و غلامرضا رضايي 2ملي پوش ايراني را به خدمت گرفته است در اين مسابقه از وجود آنها استفاده كرد. تنها گل اين تيم در مسابقه ديشب از روي نقطه پنالتي و خطايي كه بر روي رضايي اتفاق افتاد، توسط بازيكن مراكشي اين تيم به ثمر رسيد.
الامارات فصل گذشته در ليگ دسته اول امارات حضور داشت كه با 62 امتياز در بين 16 تيم به عنوان تيم دوم جواز صعود به ليگ برتر امارات را دريافت كرد.
الامارات براي رسيدن به هماهنگي مدتي است در آلمان اردو زده و در اين اردو چند ديدار تداركاتي را برگزار مي‌كند.

ads