ترجمه مقاله، ترجمه متن ، ترجمه فوری، ترجمه دانشجویی، ترجمه انگلیسی

آنتی ویروس

خرید ساعت مچی

دانلود آهنگ جدید , دانلود فیلم

تراکتور

سامانه کارت ويزيت

خريد پستي

شبکه اجتماعی

شهرآورد هشتاد پایتخت، چهارده آذر؟

  شهرآورد هشتاد پایتخت، چهارده آذر؟پرسپولیس نیوز : در صورت راهیابی سرخآبی‌ها به دور نیمه نهایی جام حذفی شهرآورد هشتاد پایتخت کمتر از دو هفته دیگر در ورزشگاه آزادی انجام خواهد شد.

تماشاگران پرسپولیس و استقلال مساوی شدند

تماشاگران پرسپولیس و استقلال مساوی شدند پرسپولیس نیوز :  تماشاگران پرسپولیس عقب ماندگی خود در خرید بلیط دربی هفتاد و نهم را جبران کردند و در روز آخر با استقلال برابری کردند.

رزمی‌کاران، کشتی‌گیران و دوومیدانی‌کاران هم دوست ندارند دربی مساوی شود

رزمی‌کاران، کشتی‌گیران و دوومیدانی‌کاران هم دوست ندارند دربی مساوی شودپرسپولیس نیوز : بسیاری از اهالی غیر فوتبالی مانند علاقمندان به فوتبال دوست ندارند که دربی 79 مثل چهار مسابقه قبلی استقلال و پرسپولیس با تساوی به پایان برسد.

600 دستگاه اتوبوس و مینی بوس جابجایی تماشاگران را انجام می دهند

 600 دستگاه اتوبوس و مینی بوس جابجایی تماشاگران را انجام می دهندپرسپولیس نیوز :  شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با انتشار اطلاعیه ای از استقرار و سرویس دهی 600 دستگاه اتوبوس و مینی بوس در ورزشگاه آزادی به منظور تسهیل جابجایی تماشاگران شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت در مسیرهای مختلف خبر داد.

ساعت ورود تماشاگران دربی به ورزشگاه آزادی مشخص شد

 ساعت ورود تماشاگران دربی به ورزشگاه آزادی مشخص شد پرسپولیس نیوز : ساعت ورود تماشاگرانی که قصد دارند دربی پایتخت را در ورزشگاه آزادی ببینند، مشخص شد.

ads