فتاحی: بازی پرسپولیس و پدیده فردا برگزار می‌شود/ برف‌های ورزشگاه در حال پاکسازی+ عکس

فتاحی: بازی پرسپولیس و پدیده فردا برگزار می‌شود/ برف‌های ورزشگاه در حال پاکسازی+ عکسپرسپولیس نیوز : مسئول مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران گفت: بازی پرسپولیس و پدیده فردا برگزار می‌شود و برف‌های ورزشگاه در حال پاکسازی است.

نتایج چهار مسابقه از هفته سیزدهم / استقلال هفتم شد ذوب آهن سوم

نتایج چهار مسابقه از هفته سیزدهم / استقلال هفتم شد ذوب آهن سومپرسپولیس نیوز : چهار مسابقه دیگر از هفته سیزدهم لیگ برتر امروز جمعه برگزار شد تا با برگزاری مسابقه فردای پرسپولیس با پدیده تکلیف این هفته مشخص شود.

چهارمین شکست پیاپی در آزادی / استقلال باز هم به تراکتور باخت

چهارمین شکست پیاپی در آزادی / استقلال باز هم به تراکتور باختپرسپولیس نیوز : دیدار تیم های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی که از حساسیت بالایی برخورددار بود با شکست تیم علیرضا منصوریان به پایان رسید.

پرسپولیس و پدیده در یخبندان!

پرسپولیس و پدیده در یخبندان!

پرسپولیس نیوز : طبق پیش‌بینی‌های اعلام شده در سایت‌های هواشناسی، مشهد در پایان هفته با تغییر ناگهانی شرایط جوی روبرو خواهد شد و پیش‌بینی یخبندان می‌شود.

دلیل تغییر زمان دیدار پدیده و پرسپولیس مشخص شد

 دلیل تغییر زمان دیدار پدیده و پرسپولیس مشخص شد

پرسپولیس نیوز :  دلیل تغییر زمان دیدار پدیده خراسان و پرسپولیس مشخص شد.

با اعلام سازمان لیگ؛ بازی پرسپولیس با پدیده یک روز عقب افتاد

با اعلام سازمان لیگ؛ بازی پرسپولیس با پدیده یک روز عقب افتاد

پرسپولیس نیوز : با اعلام سازمان لیگ برتر، برگزاری بازی پرسپولیس با پدیده در مشهد با یک روز تاخیر به جمعه 19 آذر موکول شد.

برتری پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با ماشین‌سازی

 برتری پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با ماشین‌سازی پرسپولیس نیوز :  نیمه نخست دیدار پرسپولیس و ماشین‌سازی تبریز با برتری سرخپوشان پایتخت به پایان رسید.

تغییر قانون محرومیت بازیکنان لیگ برتری

 تغییر قانون محرومیت بازیکنان لیگ برتریپرسپولیس نیوز :بازیکنان لیگ برتری فوتبال با دریافت 3 اخطار در بازی های تیم های خود با محرومیت از یک بازی مواجه می‌شدند و سپس با دریافت دو اخطار بعدی محرومیت را پشت سر می‌گذاشتند. حالا اما قانون محرومیت برای بار دوم تغییر کرده است.

تراکتورسازی 1-1 پدیده / فرصت بازگشت پرسپولیس به صدر فراهم شد

تراکتورسازی 1-1 پدیده / فرصت بازگشت پرسپولیس به صدر فراهم شدپرسپولیس نیوز :  روز دوم از هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با تساوی دو تیم تراکتورسازی و پدیده خراسان آغاز شد.

تیموریان و نصرتی از بازی مقابل پرسپولیس محروم شدند

تیموریان و نصرتی از بازی مقابل پرسپولیس محروم شدندپرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی دو بازیکن سرشناس تیمش را در بازی با پرسپولیس در فهرست ۱۸ نفره قرار نداد.

رای انضباطی بازی پرسپولیس و پیکان / سرخپوشان 7 میلیون تومان جریمه شدند!

رای انضباطی بازی پرسپولیس و پیکان / سرخپوشان 7 میلیون تومان جریمه شدند!

پرسپولیس نیوز : کمیته انضباطی آرای خود را در مورد تیم های استقلال تهران، تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر اعلام کرد.

تراکتور صبا را برد و به خاطر "گل‌های" بیشتر به صدر رفت

تراکتور صبا را برد و به خاطر "گل‌های" بیشتر به صدر رفتپرسپولیس نیوز :  تیم تراکتورسازی با برتری مقابل صبای قم در دیدار هفته یازدهم صدرنشین لیگ شد.

هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال / نفت تنها تیم پیروز بازی‌های امروز +جدول

 هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال /  نفت تنها تیم پیروز بازی‌های امروز +جدولپرسپولیس نیوز :  دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و سیاه‌جامگان با تساوی به پایان رسید.

اجاره‌بهای استادیوم آزادی برای سرخابی ها ۶ برابر شد!

 اجاره‌بهای استادیوم آزادی برای سرخابی ها ۶ برابر شد!پرسپولیس نیوز :  در حالی که دو باشگاه بزرگ و محبوب پایتخت یعنی استقلال و پرسپولیس با چالش‌ها و محدودیت‌های بسیاری در درآمدزایی مواجه هستند، یکی از عمده هزینه‌های آنها هم اجاره‌بهای استادیوم آزادی است که هر دوتیم مشترکاً از آن استفاده می‌کنند.