ads

ads

ads

آنتی ویروس

مشاعره آنلاین

مربیان پرسپولیس خواستار تعویق زمان بازی با نفت مسجد سلیمان شدند

مربیان پرسپولیس خواستار تعویق زمان بازی با نفت مسجد سلیمان شدندپرسپولیس نیوز : مربیان تیم فوتبال پرسپولیس خواستار تعویق زمان دیدار این تیم مقابل نفت مسجد سلیمان شدند

محرومیت مربی پیکان و جریمه پرسپولیس و گسترش فولاد

 محرومیت مربی پیکان و جریمه پرسپولیس و گسترش فولاد پرسپولیس نیوز : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم‌های لیگ برتری صادر کرد.

اعلام اسامی بازیکنان محروم لیگ برتر/ نورمحمدی از پرسپولیس محروم است

اعلام اسامی بازیکنان محروم لیگ برتر/ نورمحمدی از پرسپولیس محروم استپرسپولیس نیوز : سازمان لیگ برتر اسامی محرومان هفته بیست و دوم از رقابتهای لیگ برتر را اعلام کرد که پرسپولیس یک و نفت تهران 2 بازیکن خود را در دیدار این هفته در اختیار ندارد.

شهرآورد اصفهان مساوی شد؛ راه‌آهن بالاخره برد

  شهرآورد اصفهان مساوی شد؛ راه‌آهن بالاخره بردپرسپولیس نیوز : راه‌آهن و ملوان، دو تیم قعرنشین جدول لیگ برتر فوتبال، هفته بیست و یکم را با پیروزی پشت سر گذاشتند ولی شهرآورد اصفهان به تساوی دو تیم انجامید.

کیانی و گردانی دیدار با پرسپولیس را از دست دادند

کیانی و گردانی دیدار با پرسپولیس را از دست دادندپرسپولیس نیوز : تیم فوتبال  تراکتور يکشنبه 17 اسفند ماه در ورزشگاه يادگار امام ميزبان پرسپوليس خواهد بود.

اعلام اسامی محرومان هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال /بنگر غایب پرسپولیس

اعلام اسامی محرومان هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال /بنگر غایب پرسپولیسپرسپولیس نیوز : کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته بیست و یکم لیگ برتر را اعلام کرد.

پرسپولیس برای چهارمین بار پیاپی در هفته نوزدهم می برد؟

پرسپولیس برای چهارمین بار پیاپی در هفته نوزدهم می برد؟پرسپولیس نیوز : پرسپولیس در 3 فصل اخیر هفته نوزدهم لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

پرسپولیسی ها در انتظار روییدن صدمین گل در دروازه ملوان

پرسپولیسی ها در انتظار روییدن صدمین گل در دروازه ملوانپرسپولیس نیوز : پرسپولیس پس از 3 شکست متوالی در لیگ برتر،روز جمعه در یک دیدار سخت به مصاف ملوان می رود که در 18 بازی این فصل فقط موفق به شکست همین پرسپولیس شده است.

ملوان مقابل پرسپولیس سه مصدوم و یک محروم دارد

ملوان مقابل پرسپولیس سه مصدوم و یک محروم داردپرسپولیس نیوز : تیم فوتبال ملوان مقابل پرسپولیس سه بازیکن مصدوم و یک محروم دارد.

ads