پایان جنگ سامانه ای/ سامانه رسمی سازمان لیگ تعطیل شد!

پایان جنگ سامانه ای/ سامانه رسمی سازمان لیگ تعطیل شد!پرسپولیس نیوز : سامانه رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران از سوی همراه اول تعطیل شد.

زمان دیدار پرسپولیس و قشقایی شیراز اعلام شد

 زمان دیدار پرسپولیس و قشقایی شیراز اعلام شد

پرسپولیس نیوز : کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد دیدار پرسپولیس و قشقایی شیراز در جام حذفی روز جمعه 9 مهرماه برگزار می شود.

وضعیت نامشخص پرسپولیس برای شرکت در جام حذفی

 وضعیت نامشخص پرسپولیس برای شرکت در جام حذفی پرسپولیس نیوز :مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از عدم تصمیم‌گیری این باشگاه برای حضور در مسابقات جام حذفی خبر داد.

پرسپولیس هنوز درخواست تعویق برای بازی قشقایی نداده است

پرسپولیس هنوز درخواست تعویق برای بازی قشقایی نداده استپرسپولیس نیوز :  پرسپولیس هنوز به طور رسمی از سازمان لیگ برتر درخواستی مبنی بر تعویق بازی با تیم قشقایی شیراز نداشته است.

پرسپولیس و استقلال تا فینال به هم نمی‌خورند

پرسپولیس و استقلال تا فینال به هم نمی‌خورندپرسپولیس نیوز :  تیم های استقلال و پرسپولیس تا پیش از دیدار پایانی رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور با هم رویارو نخواهند شد چرا که در چیدمان جدول جام حذفی استقلال در یک سمت و پرسپولیس در سمت دیگر قرار گرفته است.

با حریف پرسپولیس در جام حذفی آشنا شوید+عکس

با حریف پرسپولیس در جام حذفی آشنا شوید+عکسپرسپولیس نیوز :حریف گمنام تیم فوتبال پرسپولیس در جام حذفی تیمی است که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد.

قشقایی شیراز اولین حریف پرسپولیس در جام حذفی شد

قشقایی شیراز اولین حریف پرسپولیس در جام حذفی شدپرسپولیس نیوز : نخستین حریف پرسپولیس در فصل جدید جام حذفی مشخص شد.

قرعه کشی جام حذفی فردا برگزار می شود

قرعه کشی جام حذفی فردا برگزار می شودپرسپولیس نیوز : مراسم قرعه کشی مرحله سوم مسابقات جام حذفی دوشنبه برگزار می شود.

واکنش بهروان به اعتراض به نبود ملی پوشان در جام حذفی / پرسپولیس کتبا موافقت کرده بود

واکنش بهروان به اعتراض به نبود ملی پوشان در جام حذفی / پرسپولیس کتبا موافقت کرده بودپرسپولیس نیوز : رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: باشگاه پرسپولیس با برنامه‌های مسابقات ما در لیگ برتر و جام حذفی موافقت کتبی کرده است.

9 هزار نفر بلیت خریدند و به ورزشگاه نیامدند!

 9 هزار نفر بلیت خریدند و به ورزشگاه نیامدند!

پرسپولیس نیوز : شرکت برهان‌مبین اعلام کرد در دربی 83 پایتخت 61 هزار نفر وارد ورزشگاه شدند.

آغاز هفته ششم لیگ برتر/ تساوی در چهار دیدار و برد تراکتور

آغاز هفته ششم لیگ برتر/ تساوی در چهار دیدار و برد تراکتورپرسپولیس نیوز : روز نخست از هفته ششم رقابت های لیگ برتر در شرایطی به پایان رسید که تیم فوتبال تراکتورسازی با برتری خارج از خانه برابر ذوب آهن به صدر جدول رفت و حالا باید منتظر نتیجه پرسپولیس باشد.

بهروان: از طریق پلیس با متخلفان بلیت بازارسیاه برخورد می‌کنیم

بهروان: از طریق پلیس با متخلفان بلیت بازارسیاه برخورد می‌کنیمپرسپولیس نیوز : رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: از طریق حراست فدراسیون و پلیس با متخلفان فروش بلیت در بازار سیاه برخورد می شود.

ads