ads

ads

ads

 

اخبار داغ


 

حاشیه های به جا مانده از دیروز

مرجع خبری پرسپولیس(11:07) / چهارشنبه 11 دیدر حاشيه ديدار پرسپوليس - ملوان

نورى همه را شوكه كرد
قرار گرفتن ثابت هافبك پرسپوليس در تركيب سبب تعجب همه شد. پژمان نورى كه به دليل سفر با تيم ملى در تمرينات قرمزها شركت نكرده بود از ابتداى بازى در تركيب ثابت قرار گرفت تا همين موضوع سبب تعجب همگان شود.
پخش بازى استقلال براى پرسپوليسى ها
اسكوربورد ورزشگاه برخلاف هفته هاى گذشته اين بار درست بود. همين اتفاق سبب شد تا بازى استقلال - سپاهان براى هواداران حاضر در ورزشگاه به صورت مستقيم پخش شود تا آنها از ديدن شكست آبى ها پيش از شروع بازى تيمشان لذت ببرند.
مراسم مداحى در آزادى
به مناسبت فرا رسيدن ماه محرم پيش از شروع بازى مراسم مداحى و نوحه خوانى در ورزشگاه صورت گرفت كه در اين بين هواداران پرسپوليسى مداح اهل بيت را همراهى مى كردند.
طرفداران ملوان در طبقه اول
برخلاف بازى هاى گذشته كه طرفداران تيم ميهمان در طبقه دوم ورزشگاه حضور داشتند، اين بار تماشاگران انزلى چى در طبقه اول استاديوم آزادى به تشويق تيمشان پرداختند. ملوانى ها چيزى در حدود ۳۰۰ نفر بودند.
يك دقيقه سكوت براى غزه
پيش از شروع بازى، بازيكنان هر ۲ تيم جهت همدردى با مردم ستمديده غزه يك دقيقه سكوت كردند تا تاثر خود را از فاجعه دردناك غزه و به شهادت رسيدن مردم آن ابراز كنند.
4 پرسپوليسى به سمت نيمكت ملوان رفتند
از كادر فنى افشين پيروانى و نعيم سعداوى جهت عرض ادب و احترام به سوى نيمكت تيم ميهمان رفتند. نيكبخت و بادامكى نيز از جمله بازيكنانى بودند كه از احمدزاده رخصت گرفتند.
واعظى و زارعى خط خوردند
برخلاف انتظارات، مهدى واعظى و مسعود زارعى ۲ بازيكنى بودند كه در ليست ۱۸ نفره پرسپوليس قرار نداشتند. اين در حالى بود كه پيش از اين صحبت از به ميدان رفتن واعظى در بازى ديروز بود اما سنگربان پرسپوليس حتى روى نيمكت تيمش هم حضور نداشت.
5 دقيقه تاخير به خاطر استقلال
بازى۲ تيم با ۵ دقيقه تاخير صورت گرفت. ديدار استقلال - سپاهان و تداخل زمانى ۲ بازى اصفهان و تهران در دقايق پايانى سبب شد تا براى پوشش پخش مستقيم بازى پرسپوليس اين ديدار با ۵ دقيقه تاخير آغاز شود.
يوسف زاده مصدوم فيكس شد
برخلاف اينكه اعضاى كادر فنى ملوان صحبت از غيبت سعيد يوسف زاده به دليل مصدوميت در بازى ديروز داشتند اين بازيكن از دقيقه اول براى تيمش به ميدان رفت تا همين سبب رد تمام اخبار شنيده شده در اين خصوص باشد.
حاشيه كنار زمين
قرار گرفتن گزارشگر يكى از برنامه هاى تلويزيونى در كناره هاى خط زمين سبب شد تا ماموران نيروى انتظامى حاضر در ورزشگاه خواهان دورى وى از كناره زمين باشند. همين ماجرا سبب كشمكش طرفين شد كه در پايان همه چيز حل شد.
تشويق عابدزاده و حقيقى
مربى دروازه بان ها به همراه سنگربان فيكس پرسپوليس ساعت ۱۴ و ۴۰ دقيقه وارد زمين شدند. با ورود عابدزاده و حقيقى به داخل زمين تماشاگران بشدت به تشويق آنها پرداختند.
شعار عليه ملوان
به محض ورود تيم ملوان به داخل زمين تماشاگران پرسپوليس عليه ميهمان شعار دادند تا به نوعى سبب پايين رفتن روحيه انزلى ها شوند.
اعتراض نيكبخت به پترويچ
پاس پترويچ به توره سبب اعتراض نيكبخت شد. نيكبخت در اين صحنه اعتراض خود را به پترويچ اعلام كرد و به او گفت چرا به من پاس ندادى.
نارضايتى تماشاگران از بادامكى
تماشاگران پرسپوليس بشدت اعتراض خود را به نحوه بازى بادامكى نشان دادند. آنها مدعى بودند كه بادامكى انتظارات لازم را در زمين بازى برآورده نمى كند.
قرمزها حجازى را خواستند
پس از شكست استقلال مقابل سپاهان، هواداران پرسپوليس شعار «ناصر حجازى برگرد به تيمت» را سر دادند تا به اين شكل شادى خود را از بابت باخت رقيب ديرينه ابراز كنند.
بازوبند مشكى
بازيكنان ۲ تيم با بستن بازوبند مشكى به زمين وارد شدند. اين بازوبندها به مناسبت آغاز ماه محرم بود.
اعتراض عابدزاده به وقت اضافه
با اعلام وقت اضافه نيمه اول از سوى كمك داور، احمدرضا عابدزاده به سوى وى رفت و اعتراض خود را نسبت به اين موضوع اعلام كرد. عابدزاده مدعى بود كه داور وقت اضافه كمى را در نظر گرفته است.
چهره ها در VIP
مجيد فرخزادى، رضا شاهرودى، مسعود زارعى، حسين شفيعى و على اكبر استاداسدى از حاضرين در جايگاه VIP بودند كه از نزديك بازى ۲ تيم را تماشا كردند.
2 توپ در داخل زمين
در دقيقه ۶۱ دو توپ در داخل زمين بود كه عليرضا فغانى نسبت به اين مسأله بى اعتنايى كرد تا در اين بين عليرضا محمد وارد ماجرا شود و براى جلوگيرى از مشكل يكى از توپ ها را از زمين بيرون كند.
خوشحالى ملوانى ها
تماشاگران ملوان كه تصور پيش افتادن از پرسپوليس را در ورزشگاه آزادى نداشتند، پس از به ثمر رسيدن اولين گل سر از پا نمى شناختند. آنها از برترى تيمشان مقابل قرمزها خوشحال بودند.
دروازه ملوان در تسخير عكاسان
در نيمه دوم بازى تمام عكاسان حاضر در ورزشگاه پشت دروازه ملوان حضور پيدا كردند تا همين موضوع سبب شود آنها نتوانند ۲ گل به ثمر رسيده ملوان را به خوبى شكار كنند.
پرسپوليسى ها زود رفتند
با به ثمر رسيدن گل دوم ملوان، نيمى از تماشاگران پرسپوليس ورزشگاه آزادى را ترك كردند تا اعتراض خود را به نتيجه صورت گرفته اعلام كنند.
مدير استقلالى نمى خوايم
تماشاگران قرمزدوست بار ديگر اعتراض خود را نسبت به مديريت باشگاه پرسپوليس اعلام كردند. برترى ملوان مقابل تيم ميزبان سبب شد تا آنها شعار «مدير استقلالى نمى خوايم، نمى خوايم» را بلندتر از هميشه سر دهند.
پرسپوليسى ها ملوان را تشويق كردند
تماشاگران پرسپوليس در دقايق پايانى بازى بشدت ملوان را مورد تشويق خود قرار دادند تا اينگونه اعتراض خود را نسبت به نتيجه صورت گرفته اعلام كنند. آنها حتى گل سوم را هم از ملوانى ها طلب كردند.
احمدزاده خوشحال ترين مرد زمين
سرمربى ملوان با به صدا درآمدن سوت پايان بازى بشدت ابراز خوشحالى كرد. محمد احمدزاده آنقدر خوشحال بود كه مى توان گفت او ديروز خوشحال ترين مرد زمين بود.
پرسپوليسى ها ليزر به دست
تماشاگران پرسپوليس با انداختن ليزر روى صورت و چشم سنگربان ملوان در چند نوبت باعث ايجاد مشكل براى غلامعلى زاد شدند. البته اين مسأله از سوى ملوانى ها عنوان شده كه اتفاقاً احمدزاده هم در پايان بازى اعتراض خود را نسبت به بى اعتنايى داور بازى به اين موضوع اعلام كرد.
كاشانى برگرد، پيروانى برو
با شكست پرسپوليس مقابل ملوان تماشاگران حاضر در ورزشگاه خواستار بازگشت مديرعامل سابق به باشگاه شدند. آنها شعار «حبيب كاشانى برگرد به تيمت » را سر دادند كه البته در اين ميان افشين پيروانى هم از شعار هواداران بى بهره نماند. آنها بشدت خواستار جدايى پيروانى از تيم و بازگشت افشين قطبى به پرسپوليس شدند. درگيرى ۲ بازيكن پرسپوليس با هم در جريان بازى ديروز بارها رحمان رضايى و عليرضا محمد با يكديگر درگيرى لفظى داشتند. درگيرى اين ۲ بازيكن درخصوص مسائل تاكتيكى بود.
2 دستگى بين تماشاگران پرسپوليس
اختلافات صورت گرفته در هيأت مديره باشگاه پرسپوليس سبب ۲ دستگى ميان هواداران اين تيم شده است. در جريان بازى ديروز، گروهى به تشويق مصطفوى و عده اى ديگر به حمايت از فرخزادى مى پرداختند.
برخورد احمدزاده با دوربين شبكه ۳
سرمربى ملوان طى برخوردى با تصويربردار شبكه ۳ سيما اعتراض خود را نسبت به قرار گرفتن دوربين اين شبكه به سوى نيمكت ملوان ابراز كرد. احمدزاده از شبكه ۳ سيمايى ها خواست تا از نيمكت تيمش فاصله بگيرند.
صحبت هاى درگوشى عابدزاده با نيكبخت
پيش از آغاز بازى عابدزاده و نيكبخت در گوشه اى از زمين به صحبت با هم مى پرداختند.اينكه عابدزاده در گوش نيكبخت چه مى گفت، ما بى اطلاع هستيم.
استيلى فراخوانده شد
شكست دور از انتظار پرسپوليس مقابل ملوان سبب شد تا هواداران اين تيم حميد استيلى را جهت سرمربيگرى تيم قرمز فراخوانند. آنها با سر دادن شعار «استيلى استيلى» خواستار هدايت تيمشان توسط اين مربى شدند.
اعضاى هيأت مديره نبودند
برخلاف بازى هاى گذشته اعضاى هيأت مديره پرسپوليس در جايگاه حضور نداشتند. جز فرخزادى كسى از هيأت مديره پرسپوليس به استاديوم نيامده بود تا همين موضوع سبب شايعه استعفاى مصطفوى شود.
اعتراض پيروانى به داورى
سرمربى پرسپوليس بشدت اعتراض خود را نسبت به داورى اعلام كرد. افشين پيروانى معتقد بود كه وقت اضافه از سوى داور كم اعلام شده به همين منظور با پايان يافتن نيمه اول بازى، سراغ فغانى و كمك هايش را گرفت

مصطفوى بركنار مى شود؟

مرجع خبری پرسپولیس(10:50) / چهارشنبه 11 دی 

PNNC: وقتى بازيكنان مى گويند .. تا مصطفوى باشد ، از پول خبرى نيست...

چند روزى است كه گفتمان بازيكنان پرسپوليس در تمرينات تيم اين گونه است: «تا مصطفوى باشد، از پول خبرى نيست ...» فكر مى كنيد اين حرف هاى تكرارى چقدر در باخت ديروز پرسپوليس موثر بود؟

PNNC: مصطفوى بركنار مى شود؟

اوضاع پرسپوليس با باخت ديروز قدرى وخيم شد. اين موضوع باعث شد تا سعيدلو دوباره وارد مسائل مديريتى پرسپوليس شود. سعيدلو كه پيش از اين گفته بود ديگر با پرسپوليس كارى ندارد، ديروز دوباره وارد كارزار شد، گويا قرار است مصطفوى بركنار شود تا اوضاع دوباره آفتابى شود.البته بعد از اين بركنارى، مى گويند مصطفوى خودش استعفا كرده تا اوضاع عادى تر جلوه كند.

وقتی لیدرها خط می دهند

مرجع خبری پرسپولیس(10:43) / چهارشنبه 11 دی 

وقتی لیدرها خط می دهند  ! پیروانی هو شد و استیلی تشویق

بازی های اخیر پرسپولیس، حتی بازی دیروز با این شعار از سوی هواداران در مورد سرمربی پرسپولیس آغاز می شود:«افشین پیروانیه/سرور قلعه نوییه» اما خوردن گل دوم از ملوان در بازی دیروز باعث شد این تشویق ها 180 درجه تغییر کند. ابتدا هواداران از سوی لیدرها تحریک شدند که با شعار «پیروانی حیا کن/پرسپولیسو رها کن» اعتراضشان را نسبت به سرمربی کنونی تیم نشان دادند. نکته جالب اما وقتی بود که با دستور لیدرها، هواداران پرسپولیس شروع کردند به تشویق حمید استیلی، کمک مربی سابق تیم. قسمت جالب تر قضیه رابطه دوستانه و بسیار صمیمی استیلی و لیدرها. استیلی که این روزها شایعه شده سرمربی تیم امید می شود که در این صورت یحتمل کاری با پرسپولیس نخواهد داشت. اما به هر حال دوستی لیدرها با کاظمی باعث شده نام او یک بار دیگر پس از استعفای قطبی سر زبان ها بیفتد. حتی این شایعه به وجود آمده که استیلی حسابی با لیدرهای تیم رفیق است و به همین دلیل با تطمیع آن ها قصد تخریب پرسپولیس را داشته باشند

حاشیه های پرسپولیس-ملوان

مرجع خبري پرسپوليس:(19:50)سه شنبه 10 دي

در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه خانگی برابر ملوان تن به شکست تلخی داد، هواداران این تیم با شعار علیه مدیر عامل و سرمربی این تیم خواستار جدایی آنها از باشگاه شدند. حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید:

* بعد از گل اول ملوان تعدادی از تماشاگران پرسپولیس علیه احمدزاده و کادر فنی ملوان فحاشی کردند که با اعتراض نیمکت نشینان ملوان و همکاری نیروی انتظامی، این شعارها خاتمه یافت.

* تماشاگران پرسپولیس پس از گل های ملوان، خصوصا گل دوم این تیم، علیه داریوش مصطفوی مدیر عامل و افشین پیروانی سرمربی این تیم شعار دادند و خواستار کنار گذاشته شدن آنها از باشگاه و تیم پرسپولیس شدند. ضمن اینکه آنها در شعارهای خود از حبیب کاشانی و قطبی حمایت کردند و خواستار بازگشت آنها به این تیم شدند.

* در حالی که مدیران باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی حضور نداشتند، تنها مجید فرخزادی از اعضای هیئت مدیره بود که در ورزشگاه حاضر شده بود.

* از بین بازیکنانی که نامشان در فهرست 18 نفره پرسپولیس وجود نداشت، تنها کریمی و واعظی در ورزشگاه نبودند ولی سایر بازیکنان این تیم از جایگاه ویژه این دیدار را تماشا کردند.

* پس از گل دوم ملوان، تماشاگران تیم پرسپولیس ضمن بی تعصب شمردن بازیکنان خود، بازیکنان ملوان را تشویق کردند.

* تعدادی از تماشاگران پس از گل دوم پرسپولیس به نشانه اعتراض ورزشگاه آزادی را ترک کردند.

* 300 هوادار ملوان که در قسمتی از ورزشگاه مستقر شده بودند، تنها تیم خود را تشویق کردند و حتی واکنشی نسبت به شعارهای غیر اخلاقی تماشاگران پرسپولیس از خود بروز ندادند.

هواداران پرسپوليس خواهان بازگشت كاشاني شدند

مرجع خبري پرسپوليس:(18:57)/سه شنبه 10 دي

تماشاگران پرسپوليس پس از شكست برابر ملوان خواهان بازگشت مدير عامل سابق اين باشگاه شدند.

تماشاگران تيم فوتبال پرسپوليس به شدت از شكست 2 بر صفر برابر ملوان ناراحت بودند. آنها در پايان مسابقه حبيب كاشاني را مورد تشويق قرار داده و خواهان حضور دوباره وي به عنوان مدير عامل باشگاه شدند.

* داريوش مصطفوي، مدير عامل باشگاه پرسپوليس به شدت از سوي هواداران مورد اعتراض قرار گرفت.هواداران پرسپوليس عليه وي شعار دادند.

* افشين پيرواني، سرمربي تيم پرسپوليس مانند بازيكنان و اعضا هيئت مديره مورد انتقاد قرار گرفت و تماشاگران عليه سرمربي پرسپوليس شعار دادند.

* تماشاگران اندكي كه از انزلي براي حمايت ملوان به ورزشگاه آزادي آمده بودند در پايان مسابقه با نظارت و كنترل ماموران نيروي انتظامي به جشن و پايكوبي پرداختند

پرسپوليس آماده دگرگونى

 مرجع خبری پرسپولیس (09:21) / سه شنبه 10 دی

مصطفوى مى رود، هدايتى و فرخزادى همه كاره مى شوند / پرسپوليس آماده دگرگونى

هر چقدر تكذيب كنند باز هم نمى شود باور كرد كه كادر مديريتى پرسپوليس قرار است تا پايان فصل دست نخورده بماند! اتفاقا اين روزها پرسپوليس بيش از هميشه به تغييرات نزديك شده. تا پيش از اين بازگشت دكتر على سعيدلو و حضورش در رأس مجمع باشگاه تنها تغيير محتمل به نظر مى رسيد اما با اعلام خود او همچنين رييس سازمان تربيت بدنى همه چيز به كلى منتفى شد تا تصميمات تازه ترى براى ايجاد تغييرات گرفته شود. بى شك رفتن مديرعامل، عمده ترين تغييرى است كه امكان رخ دادنش هنوز وجود دارد. به ويژه كه پروندة حضور احتمالى داريوش مصطفوى در فدراسيون هم هنوز باز است و وقوع اين اتفاق محتمل تر از قبل. اما اصل داستان تغييرات به بعد از رفتن مصطفوى مربوط مى شود. جايى كه شانس حسين هدايتى و مجيد فرخزادى براى نشستن روى صندلى مديرعاملى باشگاه به يكباره افزايش پيدا مى كند و البته از دست دادن اين پست، به زيان هيچ يك از آنها نخواهد بود چرا كه قرار است از اين جمع دو نفره يكى مديرعامل شود و ديگرى رييس هيات مديره!
بعد از آن حتى براى پر كردن جاى خالى مصطفوى در هيات مديره هم پرسپوليسى ها دغدغه اى ندارند چرا كه گزينه مورد نظر براى حضور در هيات مديره انتخاب شده و با جدايى كامل مديرعامل، صندلى خالى به شهبازى، سهامدار و قائم مقام مارى براون خواهد رسيد. اگر همه چيز طبق برنامه پيش برود قرار است همه اين اتفاقات در تعطيلات بعدى ليگ و ظرف يك ماه آينده رخ بدهد. البته كسى حتى احتمال وقوع اين تغييرات را هم تاييد نمى كند و بى شك اين مساله هم مثل تمام مسائل رخ داده و نداده پرسپوليس از جانب مديران ارشد، مهر تكذيب خواهد خورد. اين مسائل درحالى خيلى زود رنگ تكذيب به خود خواهند گرفت كه تمامى تغييرات با نوعى آينده نگرى همراه است و اگر همه چيز طبق برنامه پيش برود، گره بسيارى از مشكلات پرسپوليس باز خواهد شد
.
كمترين تاثير اين اتفاقات هم رفع مشكلات مالى و اسپانسر است. همين چند وقت پيش بود كه مارى براون- كه به واسطه حضور هدايتى، همكارى با باشگاه را پذيرفته- قرارداد همكارى اش با پرسپوليس در ليگ قهرمانان آسيا را بدون هيچ دليلى فسخ كرد و مدعى شد كه تنها حاضر است در رقابت هاى داخلى حامى مالى سرخ ها باشد. اين موضوع درست در اوج اختلافات مصطفوى و هدايتى اتفاق افتاد تا مشخص شود كه همه چيز با برنامه پيش مى رود اما بدون شك با رفتن داريوش مصطفوى و شايد هم حضور حسين هدايتى در رأس كادرمديريتى باشگاه، مارى براون بار ديگر با كمال ميل با پرسپوليس قرارداد همكارى مى بندد و ديگر از مشكلات مالى هم خبرى نخواهد بود
.

ZooM: قسط دوم را هدايتى مى پردازد

ايران ورزشى - طلب بازيكنان پرسپوليس هفته آينده توسط رييس هيات مديره پرداخت خواهد شد. اگرچه هدايتى از چندى پيش كمك هاى مالى خود به باشگاه را قطع كرده بود اما بنابر توافقات صورت گرفته ميان مديران، قرار شد قسط دوم قراردادهاى بازيكنان پرسپوليس را حسين هدايتى از جيب خودش بپردازد كه او قول داده اين مبلغ هفته آينده و تا قبل از ديدار با ذوب آهن پرداخت خواهد شد.

ads