یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۳

ads

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای استیلی: الان زمان مناسبی برای استعفای طاهری نبود/ او اهل حاشیه نیست بسته هستند
1,168 نفر بازدید

استیلی: الان زمان مناسبی برای استعفای طاهری نبود/ او اهل حاشیه نیست

پرسپولیس نیوز: سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان زمان مناسبی برای استعفای آقای طاهری نبود، چون تغییرات مدیریتی در میانه فصل ممکن است چالش‌هایی را ایجاد کند.

حمید استیلی در مورد استعفای طاهری و چالش‌های مدیریتی در باشگاه پرسپولیس گفت: من نمی‌دانم چه اتفاقاتی افتاد که ایشان استعفا کرد، ولی مسئله مهم این است که هواداران بیشترین نگرانی را دارند. من معتقدم که مسائل بیرونی و مسائل درونی باید با یکدیگر هماهنگ باشند تا تیم آسیبی نبیند. الان بازیکنان و کادر فنی کار خودشان را انجام می‌دهند، ولی امیدوارم چالش‌های مدیریتی برطرف شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه افزود: اعتقاد من این است که الان زمان مناسبی برای استعفای آقای طاهری نبود، چون تغییرات مدیریتی در میانه فصل ممکن است چالش‌هایی را ایجاد کند. طبیعتاً مردم هم به وزارت ورزش فشار می‌آورند و ظاهراً قرار است جلسه‌ای میان وزیر و آقای طاهری برگزار شود تا همه چیز به صورت قطعی روشن شود.

وی در مورد اینکه عملکرد طاهری در مدیریت باشگاه پرسپولیس چطور بوده است، اظهار داشت:‌ پرسپولیس در یکی دو سال گذشته شرایط فنی خیلی خوبی داشته است و حتی می‌توانست به فینال آسیا برسد. من معتقدم طاهری یک مدیر بی‌حاشیه بوده است که زیاد اهل مصاحبه نیست و از طرفی پرسپولیس هم در این یکی دو سال با کمک اسپانسرها و منابع اقتصادی، کمترین مشکل مالی را احساس کرده است. من امیدوارم هرچه زودتر تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس مشخص شود و این باشگاه آسیب نبیند.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 45068 بازدید

بازدید دیروز: 127898 بازدید

بازدید کل : 48495038 بازدید

افراد آنلاین: 284 نفر

ads
ads