شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۳۴

ads

 |  ۲۶/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
  |   نظرات: ۲ نظر
1,897 نفر بازدید

اعلام آمادگی مجلس برای کمک به رفع تهدید AFC و احتمال محرومیت تیم‌های ایرانی

پرسپولیس نیوز : رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از احتمال محرومیت تیم‌های باشگاهی فوتبال کشورمان برای حضور در مسابقات منطقه‌ای و جهانی در پی تصمیم AFC خبر داد و گفت که این فراکسیون تدوین طرحی در این زمینه و یا ضرورت ارایه لایحه از سوی دولت برای حل این مشکل را مورد بررسی قرار می‌دهد.

محمدرضا تابش ، اظهار داشت: شنیده‌ها حاکی از این است که AFC قصد دارد با اهرم اقتصادی کشورهایی که تیم‌هایشان بدهی دارند چه به سایر تیم‌ها، چه کشورهای خارجی و حتی در داخل بدهی مالیاتی دارند را از حضور در مسابقات منطقه‌ای و جهانی محروم کند و این مسأله قابل توجهی است که اگر به درستی برای آن تدبیر نشود شامل برخی تیم‌های باشگاهی کشورمان نیز خواهد شد.

وی افزود: به نظر می‌رسد شیطنت‌های سیاسی از سوی برخی کشورهای منطقه در اتخاذ این تصمیم تأثیرگذار بوده است.

تابش اضافه کرد:‌ فراکسیون ورزش مجلس روز چهارشنبه بعد از جلسه علنی مجلس جلسه اضطراری در این رابطه خواهد داشت که در این جلسه از فدراسیون فوتبال، معاونت حقوقی ریاست جمهوری، مرکز پژوهش‌ها،‌ وزارت اقتصاد و امور مالیاتی دعوت کرده‌ایم تا موضوع را به طور همه جانبه مورد بحث و بررسی قرار دهیم و اگر لازم بود دولت لایحه‌ای را در این زمینه تقدیم مجلس کند یا نمایندگان با تدوین طرحی راهکار جلوگیری از محرومیت تیم‌های باشگاهی کشورمان را پیدا کنند.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر ضرورت توجه وزارت ورزش و دولت برای حل این موضوع همچنین گفت: این تصمیم تهدید جدی برای فوتبال کشورمان است و ما امیدواریم دولت در این زمینه چاره‌اندیشی کند تا وارد فاز محدودیت نشویم.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “اعلام آمادگی مجلس برای کمک به رفع تهدید AFC و احتمال محرومیت تیم‌های ایرانی”

 1. شادگان عاشق قرمز گفت:

  دولا باید کمک کند و وارد ماحرا شود ولابحه وقانون بنویسند تا همه باشگاهها ملزم به اجرا شوتد ،اخه چرا فقط پرسپولیس باید نتواند هزینه کند وبقبه به دلخواه خرج کنند ـپول بلیط فروشی باید به باشگاهها انهم با توحه به میزبان بردن انجام شود .
  باید دست اسپانسر از تصمیم گیری بسته شود .

  (۵)
 2. منم آرش گفت:

  زنده باد آدم با فهم و شعور.دمتون گرم!

  (۱۰)
آمار بازدید:

بازدید امروز: 41147 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44810956 بازدید

افراد آنلاین: 455 نفر

ads