سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۹

ads

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
  |   نظرات: ۴ نظر
1,368 نفر بازدید

امیری: ما سرباز باشگاهیم و پرسپولیس در خصوص حضورمان در دربی تصمیم می‌گیرد

پرسپولیس نیوز :بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه بگوید در دربی بازی می‌کنیم و در حیطه ما نیست که بگوییم دوست داریم این بازی را انجام دهیم یا خیر.

وحید امیری پس از بازگشت پرسپولیس از اردوی اوکراین گفت: با امکاناتی که آنجا فراهم بود و با تمرینات فشرده‌ای که داشتیم امیدوارم سال خوبی داشته باشیم. بچه‌ها در این اردو زحمت زیادی کشیدند و امیدوارم بتوانیم امسال هم هواداران را خوشحال کنیم.

وی در مورد مصدومیتش گفت:‌ بعد از سفر به اوکراین خواب‌مان تنظیم نبود و در همان روز اول فشار زیادی آوردم و در تمریناتم دیسکم آسیب دید. از پزشکان به خاطر رسیدگی‌‌شان تشکر می‌کنم و در حال حاضر به خوبی آماده‌ام.

امیری در مورد دیدارهای تدارکاتی پرسپولیس در اوکراین گفت: این دیدارها به منظور مشخص شدن نقاط ضعف برگزار می شود. سال گذشته هم در چند بازی بد بودیم و شکست خوردیم و همان‌ها برای ما درس عبرت شد و زنگ خطری بود. امسال هم امیدوارم این بازی‌ها باعث شود تا نقاط ضعف‌مان مشخص شده و با آمادگی وارد مسابقات شویم.

بازیکن پرسپولیس گفت: به دنبال شروع خوب در لیگ هستیم چون شروع خوب باعث می‌شود انتهای خوبی هم داشته باشیم. امسال نفرات خوبی را جذب کردیم از لحاظ مهره به وحدت رسیدیم و امیدوارم به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان پرسپولیس دوست دارند در دربی ۸۵ حاضر شوند، گفت: ما سرباز باشگاه هستیم و در این بین رضایت ما ملاک نیست و به نظر ما بستگی ندارد. باشگاه بگوید بازی می‌کنیم و در حیطه ما نیست که بگوییم دوست داریم یا خیر. چون حقوق‌مان را از باشگاه می‌گیریم آنها باید در این زمینه تصمیم‌گیرنده باشند.

امیری درباره حضور در سوپرکاپ گفت: امیدوارم این جام را هم ببریم و هواداران را خوشحال کنیم.

بازیکن سابق نفت در مورد اینکه علی کریمی گفته بود پشت سر این تیم آه و ناله وجود دارد، اظهار داشت: علی آقا خودش تاج سر ما و بزرگ فوتبال است و هر چه بگوید درست است.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “امیری: ما سرباز باشگاهیم و پرسپولیس در خصوص حضورمان در دربی تصمیم می‌گیرد”

 1. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  اگرجوونامون اقا وحیدامیریو آ سیدجلالو ممدانصاریو شایان مصلحو الگوی خودشون قراربدن به خیلی ازموفقیتها میتونن دست پیدا کنند واقعا عالی هستند هم ازلحاظ اخلاقی وهم ازلحاظ فنی .ایشالله به امید خداوباتلاش بازیکنانمون امسال قهرمان اسیا بشیمو سوپرجامو قهرمانی لیگم کسب کنیم ایشالله

 2. عاشق پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  درود برشرفت وحید امیری .بازیکنی بی حاشیه بیست مثل کاکا برزیلی میمونه واقعا الگوی اخلاقی ورفتاری خوبی میتونه باشه برای جوانای تیم وحتی بزرگترها.باتعصب.باغیرت.کم ادعا.بی حاشیه.کم توقع.دوست خوب.باتکنیک .دونده.واقعا ازنحوه سخن گفتنت هوادارها میفهمم که چقد برای پیراهن پرسپولیس ارزش قائلی .انگاری فریز شده یه دهه شصتی واقعا لایق بهترینی

  • red champion گفت:

   ۰

   ۰

   گل گفتی. واقعا آرزوی هر تیمیه داشتن بازیکنی مثل وحید. باید قدرشو بدونیم

 3. hirad گفت:

  ۰

  ۰

  بااخلاق ویکی از بهترینا امیدوارم وسط فصل یاآخرفصل باشکاه باهات تمدید کنه یکی از بی حاشیه ترین مردای لر پرسپولیسه.زنده باد پرسپولیس بزرگترین باشگاه آسیا

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43434 بازدید

بازدید دیروز: 126933 بازدید

بازدید کل : 48750749 بازدید

افراد آنلاین: 313 نفر

ads
ads