پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۵۴

ads

ads

 |  ۲۷/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  |   نظرات: يك نظر
846 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) را تسلیت گفت

پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی، سالگرد شهادت امام مهرپرور، پناه غریبان و درماندگان، حضرت امام رضا (ع) را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است؛ روزهای حزن‌انگیز ماه صفر تمامی ندارد. روزهایی که جمعی از بهترین و برگزیده‌ترین بندگان خدا به سویش عروج کردند.

ایران منزل‌گاه عشق شد وقتی ارادت به حضرت علی (ع) در خانه دل مردمانش جای گرفت و خورشید معرفت، آن زمان که هشتمین ستاره پر فروغ امامت و ولایت آن را به قدم‌های مبارک خویش مزین و متبرک ساخت تا امروز بارگاهش نگینی در میان خیل عظیم دوستداران اهل بیت و ائمه اطهار باشد.

امام همامی که سایه پر مهر و دست شفیع خویش را بی دریغ نه فقط بر زندگی عاشقان خود که بر سر همگان گسترانید. مظهر دانایی، درایت و دانش الهی بود و توطئه و مکر دشمنانش را به سان پدرانش با فدا ساختن جان، خنثی کرد.

در بارگاه با عظمتش غریبی معنا ندارد و در آشتانش همه قریبند. آوازه بزرگواری، جوانمردی و شفاعتش دل‌های عاشق را از هر توطئه‌ای به سوی خود می‌خواند. آقا و سروری که چون او را بخوانید، فریاد و تمنایی را بی پاسخ نمی‌گذارد. دل را جلا می‌دهد، ذهن را شفا و شفیع جان‌ها و روح‌ها در محضر حق تعالی است.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس سالروز شهادت امام مهرپرور حضرت آقا امام رضا (ع) را به حضرت ولیعصر (عج)، مسلمان و شیعیان جهان، ملت شریف ایران و به ویژه هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گوید. باشد که رهروانی آگاه و روشن ضمیر باشیم.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “باشگاه پرسپولیس سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) را تسلیت گفت”

  1. 6305230 گفت:

    منم به نوبه خودم شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)را تسلیت عرض مینمایم.

    (۳)
تبلیغات

تبلیغات

 

 

دعوت به همکاری

ads

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20178 بازدید

بازدید دیروز: 68550 بازدید

بازدید کل : 41004163 بازدید

افراد آنلاین: 120 نفر

ads
ads