سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۲۱

ads

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۹:۲۹
  |   نظرات: ۶ نظر
4,108 نفر بازدید

تاج: باید ورزشگاه‌ها را امن نگه داریم/پرسپولیس بیشترین پرونده را دارد اما همکاری کند محروم نمی شود

پرسپولیس نیوز :رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه پرسپولیس بیشترین پرونده را در فیفا دارد، گفت: با این حال این باشگاه با گروهی از وکلای خوب و کاربلد به دنبال تسویه کردن بدهی‌های خود است. مهدی تاج درباره حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا و محرومیت تماشاگران پرسپولیس از بازی با لخویا قطر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: دو موضوع مهم است. خواهش می کنم همه به آن توجه داشته باشند. یکی اینکه باید تلاش کنیم ورزشگاه ها را امن نگه داریم. برای ما حضور تماشاگران یک امتیاز و فرصت هستند. بهترین فرصت این است که تماشاگران می آیند و ورزشگاه ها را پر می کنند چه برای تیم ملی که در همه رده ها آقای آسیا هستیم و چه در لیگ قهرمانان آسیا که سه تیم ما صعود کرده است و سهم تماشاگران در آن زیاد است. منتها نباید این فرصت را تبدیل به تهدید کنیم.

وی افزود: من احساس خطر کرده بودم و حتی بیانیه دادم. به تمام باشگاه ها نامه زدم. ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا هم جلسات متعدد داشتیم. تنبیهات این خطاها بیشتر است. وقتی یک مسابقه برگزار می کنیم حتی بیشتر از بلیت فروشی آن برای ما هزینه بر می دارد. باید دست به دست هم بدهیم تا جلوی این کار گرفته شود. متاسفانه کار جدی نشده و باید به مردم آموزش بدهیم که این مسائل خطرناک  است. باید ورزشگاه ها را هم مجهز کنیم تا تماشاگران از «گیت» رد بشوند و یا از زیر دستگاه هایی که نشان بدهد تماشاگران چه چیزی به همراه دارند.

رئیس فدراسیون فوتبال یادآور شد: در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده که حق اعتراض داریم و ما هم با باشگاه پرسولیس نامه ای را زده ایم. با این حال AFC قبلا هم به پرسپولیس هشدار داده بود. من نگران این مسیر را جدی نگیریم و توفیقات ما زیر سئوال برود. حتی ممکن است تیم ملی دچار مشکل شود.

تاج در ادامه در خصوص اینکه عبدالرحمان شاه حسینی رئیس پیشین کمیته انضباطی اعلام کرده بود فدراسیون فوتبال نمی تواند باشگاه ها را به خاطر بدهی های خارجی از نقل و انتقالات محروم کند، گفت: نمی دانم شاه حسینی چقدر در فضای مصوبات فدراسیون است و اطلاعات کافی دارد یا خیر. قانون در اختیار هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است. فیفا و AFC می توانند محدودیت بگذارند ولی اداره کننده فوتبال یک کشور نمی تواند؟ قطعا هیات رئیسه فدراسیون فوتبال کاری نمی کند که نتواند پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه بعضی از دوستان اطلاعات کافی ندارند و اظهارنظر می کنند، تاکید کرد: صرف داشتن پرونده در فیفا یک باشگاه را از جذب بازیکن و مربی خارجی جدید محروم نمی کند. موضوع چیز دیگری است ولی بعضی ها خودشان صحبتهایی را مطرح می کنند. آن دسته از پرونده هایی که حکم قطعی آن صادر شده و محکومیت برای آن در نظر گرفته است، از خرید بازیکن خارجی جدید محروم است. خود مدیر باشگاه می داند. مگر می شود یک نفر از بیرون بیاید و این حرفها را بزند. فدراسیون فوتبال خانه مدیران باشگاه هاست که می توانند بیایند، مذاکره کنند و حتی به مسائل اعتراض کنند. این بهتر از این است که بعضی ها بدون اطلاعات صحبتهایی را مطرح کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه چه باشگاه هایی در فیفا پرونده دارند؟ گفت: پرونده که باید باشد. مگر می شود باشگاهی پرونده نداشته باشد! هرکسی می تواند برود و در فیفا پرونده درست کند چه ناحق و چه حق. بیشترین پرونده متوجه باشگاه پرسپولیس است. البته هیچکدام مربوط به دوره مدیریت فعلی باشگاه نیست. مدیران قبل هم زحمت خود را کشیدند. باید تلاش کنیم که پرونده ها اضافه نشود.

تاج که با رادیو ورزش صحبت می کرد در پایان گفت: پرسپولیس مجموعه ای از وکلای بسیار خوب و کاربلد را به کار گرفته و دارند پرونده هایشان را صاف می کنند. آنها یکی یکی پرونده ها را صاف می کنند. یک دسته از پرونده ها رای نهایی و قطعی دارد. با این حال اگر باشگاه بر سر نحوه پرداخت این بدهی با طلبکاران به توافق برسد و حتی به ما اعلام کند که در چند قسط و به چه نحو این بدهی ها را پرداخت می کند، مشکلی نیست و محرومیت شامل حالشان نمی شود. پرسپولیس دارد همکاری میکند

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “تاج: باید ورزشگاه‌ها را امن نگه داریم/پرسپولیس بیشترین پرونده را دارد اما همکاری کند محروم نمی شود”

 1. جاسم ارتش سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  آقای تاج بزرگوار ! ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ هوادار از شما توقع دارند

 2. دکتر نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  فقط امیدوارم استقلال سال دیگه با کاوه رضایی زهیوی و انصاری در خط حمله به حماقت مدیران پرسپولیس که حتی منشا رو نمی تونن بازی بدن نخندن!..اولیت پرسپولیس باید تمدید همه ملی پوشان و بازگشت سربازها و حتی بازگشت رامین باشه…بقیه موضوعات فقط شعاره..

 3. محمدفتاحی از یزد گفت:

  ۰

  ۰

  پس اینجور که به نظر میرسد باشگاه داره بدهیها رو قسط بندی میکنه واز صحبتهای تاج میشه فهمید که مشکلی برای ثبت قرارداد منشا وجود نداره

 4. جی جی جون گفت:

  ۰

  ۰

  چه عشق و حالی میکنی جلوی پای پرسپولیس سنگ میندازی..ما که یادمون نمیره…امیدوارم هرچه زود تر شرت از سر ما کم بشه. در ضمن آقایی آسیا با توجه به این همه استعداد بالقوه هم از نظر اقلیمی محیطی و هم از نظر انسانی کار سختی نیست وقتی فراتر از آسیا رفتی بیا و زرت و پرت کن.

 5. پرسپولیس افسونگرآسیا گفت:

  ۰

  ۰

  آقای تاج می فرمایند؛ « باید تلاش کنیم که پرونده ها اضافه نشود» بسیارخوب بجای اینکه جلوی قرارداد بازیکنان خارجی رابگیرید به باشگه اعلام بفرمائید وآنها را ملزم کنید تمام وکمال قرارداد بازیکن خارجی را درهنگام قرارداد بدهند این مسئله باعث میشود که فرمایش شما هم رعایت شود یعنی اینکه به پرونده ها اضافه نمی شود

 6. دیهیم صولتی گفت:

  ۰

  ۰

  بنظرم اگه محرومیت پابرجا ماند باشگاه چند تلویزیون بزرگ با تبلیغات برندی مناسب محوطه بیرون ورزشگاه تدارک ببیند ۱۰ یا بیست هزار نفر برن صدای تشویقشان به گوش تیم برسه کارلخویا تمومه……..شاید رویایی بنظر می اید ولی جالب و شدنی است

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43485 بازدید

بازدید دیروز: 126933 بازدید

بازدید کل : 48750800 بازدید

افراد آنلاین: 302 نفر

ads
ads