جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۰:۳۱
  |   نظرات: ۶ نظر
2,406 نفر بازدید

خمارلو: ۴۰۰ هزار هوادار ما چرا حذف شد؛ میانگین بلیت ۸۵۰۰ تومانی از کجا آمد؟ / کجای دنیا باشگاه ۷۰۰ میلیون بیشتر از شرکت بلیت فروش می گیرد

پرسپولیس نیوز : مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: « سازمان لیگ به ما بگوید که ۴۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیس چگونه از آمار بلیط فروشی حذف شده اند؟»

بعد از حرفهای علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره مشکلات مربوط به پرداخت پول بلیط فروشی بازی های پرسپولیس ، سازمان لیگ بیانیه ای منتشر کرد که در آن اعداد و ارقام تازه ای به چشم می خورد.

 

 

پندارخمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در این رابطه گفت:« ما مسایل مختلفی برای طرح سوال داریم اما در اینجا می خواهیم فقط روی دو سوال مهم تمرکز کنیم: ۱- چه اتفاقی افتاد که آمار ۹۸۸ هزار تماشاگر پرسپولیس در فصل قبل اکنون ۵۸۸ هزار نفر شده است و ۲- طرح میانگین بلیط ۸۵۰۰ تومان بر اساس چه معیاری به دست آمده است؟»

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در رابطه با شبهات موجود در بیانیه سازمان لیگ درباره بلیط فروشی پرسپولیس گفت:« درباره میانگین قیمت بلیط هایی که سازمان لیگ اعلام کرده نکات جالبی وجود دارد. این واضح و مبرهن است که در استادیوم آزادی اولین جایگاههایی که توسط تماشاگران پر می شود جایگاه و روبروی جایگاه هستند. اگر دقت کنید حتی دربازیهایی که جمعیت کمی آمده و مثلا سی هزارنفر در ورزشگاه بودند نیز تماشاگران در جایگاه و روبرو جایگاه نشسته اند.»

او افزود:« بلیط جایگاه با کارت عضویت ۱۵ هزارتومان و با کارت ملی ۱۸ هزار تومان است. روبروی جایگاه نیز با کارت عضویت ۸هزار تومان و با کارت ملی ۱۰ هزارتومان است. پشت دروازه ها نیز همینطور با کارت عضویت ۸ هزار و با کارت ملی ۱۰ هزار تومان است. طبقه بالا هم با کارت عضویت بلیط ها ۵ هزارتومان و با کارت ملی ۷ هزارتومان است.»

 

 

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین اضافه کرد: « حالا بر اساس میانگینی که سازمان لیگ اعلام کرده است و ۸۵۰۰ تومان در نظر گرفته یعنی تمام هواداران پرسپولیس در طول فصل در طبقه دوم نشسته اند؟!!! این درحالی است که همانطور که گفتم حتی در کم تماشاگر ترین مسابقات پرسپولیس نیز جایگاه و روبروی جایگاه بوده است که پر شده است.»

 

 

خمارلو ادامه داد:« جالب تر اینجا است که درآمد شرکت برهان مبین که بلیط فروشی را انجام داده تنها ۷۰۰ میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس کمتر است. »

او از سازمان لیگ خواهان پاسخگویی شده و گفت:« سازمان لیگ به ما توضیح بدهد که در کجای دنیا سهم باشگاه تنها ۷۰۰ میلیون بیشتر از شرکت بلیط فروشی است؟»

 

 

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت:« سازمان لیگ چندی قبل اعلام کرد که تماشاگران پرسپولیس در فصل قبل ۹۸۸ هزار نفر بوده است اما الان می گویند این رقم پانصد و خرده ای هزار تماشاگر است. حالا این سوال ما است که ۴۰۰ هزار تماشاگر پرسپولیس در این آماد چه شدند؟!»

او افزود: «همانطور که گفتم سازمان لیگ قبل از این تماشاگران پرسپولیس را ۹۸۸ هزار و استقلال را ۶۳۰ هزار نفر اعلام کرده بود.»

 

 

خمارلو در پایان گفت:« اینکه برای بدست آوردن میانگین مبلغ بلیط ها اینگونه در نظر گرفته اند که تماشاگران پرسپولیس همه در طبقه بالا نشسته اند در نوع خودش جالب است. البته ما سوالات دیگری هم از سازمان لیگ داریم که در زمان مناسب آنها را هم مطرح خواهیم کرد.»

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “خمارلو: ۴۰۰ هزار هوادار ما چرا حذف شد؛ میانگین بلیت ۸۵۰۰ تومانی از کجا آمد؟ / کجای دنیا باشگاه ۷۰۰ میلیون بیشتر از شرکت بلیت فروش می گیرد”

 1. dr hamidreza گفت:

  اقا به عشق پرسپولیس مثل همین چهار سال قبل تو صف بلیت فروشی وایمیستیماما دیگه پول زور نمیدیم … اصلا فناوری به این گرونی نمیخوایم . گور بابای همشون …. مگه کم شب بازی جلو استادیوم خوابیدیم ؟؟؟ فناوریشون مال خودشون به نصف قیمت بدن به تیمای بی هوادار کیسه و نفت تهران و غیره و سودشو ببرن …..
  دزدی هم حدی داره والا

  (۱)
 2. هوادار گفت:

  آقای وزیر ورزش و جوانان ,و آقای طاهری , شما را به خون پاک شهیدان قصم تحت هیچ شرایطی اجازه ندهین حق پرسپولیس که حق ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس است به ناحق توی جیب این دزدان برود و حقوقها و پاداشهای چند ده میلیونی برای خودشان در نظر بگیرند.اجازه ندهید در حالی که رزمندگان ما در دفاع از حرم مقدس در حال مبارزه و شهید شدن هستند , فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ حقوق ملت را پایمال کنند.

  (۱)
 3. علیرضا گفت:

  آقای خمارلو , خیلی ساده است. ۱- وقتی آمار هواداران و درآمدی که به پرسپولیس را دیده اند , به این فکر افتاده اند که چرا این همه پول را به پرسپولیس بدهند. احتمالا با لابی های آجرلو و عوامل استقلال پیشنهاد شده که درآمد را مساوی تقسیم کنند.۲- شرکت برهان مبین هم که در برنامه نود مشخس شد متعلق به اقوام کفاشیان است و این ۳۵% سر آخر به جیب خودشان میرود وگر نه چرا بدون مناقصه این شرکت تشکیل و انتخاب شده است ؟ و چرا این همه درصد برای این شرکت در نظر گرفته اند؟ ۳- این همه سماجت و مقاومت می کنند تا بلیط فروشی را بدست باشگاهها ندهند به خاطر همین دزدی ها و کثافت کاریهایشان است.

  (۰)
 4. محسن گفت:

  فکر میکنن مردم مثل خودشون نفهم اند.خدا ریشه هر چی دزده بکنه

  (۰)
 5. چوک بندر گفت:

  مدیریت باشگاه خواهشا بیخیال نشید و تا آخرش برا گرفتن حق باشگاه از این دزدهای سر گردنه اقدام کنید،،این دزدها فقط دارن از صدقه سر ما هوادارا پولدارتر میشن بنظرم باید یا حقمون رو بدن یا رفتن به استادیوم تحریم بشه اون شرکت برهان مبین هم حتما مال دار و دسته خود آقایون دزد هست که انقدر برش داره،،دزدی توی روز روشن والا نوبره

  (۲۶)
 6. جواد از اشکنان فارس گفت:

  خدایا چه کسی باید به این حساب کتابها برسه؟
  دزدی ها اظهر من الشمس هست،

  (۲۷)
آمار بازدید:

بازدید امروز: 12009 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44781818 بازدید

افراد آنلاین: 409 نفر

ads