جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای رافت : پرسپولیس فراتر از آسیا و در سطح لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند/ تعویض‌های برانکو روی نتیجه بازی با الاهلی تاثیر مستقیم داشت بسته هستند
2,111 نفر بازدید

رافت : پرسپولیس فراتر از آسیا و در سطح لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند/ تعویض‌های برانکو روی نتیجه بازی با الاهلی تاثیر مستقیم داشت

پرسپولیس نیوز :پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سطح بازی پرسپولیس فراتر از آسیا بوده و در حد لیگ قهرمانان اروپا فوتبال بازی می‌کند.

پایان رافت در رابطه با بازی پرسپولیس مقابل الاهلی و صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس عالی و منسجم بازی کرد. گل اول در روحیه بازیکنان تاثیر مثبت و خوبی گذاشت اما اخراج کامیابی‌نیا هواداران تیم را دچار ترس کرد اما نکته جالب اینجاست که همان موقعی که پرسپولیس ۱۰ نفره شد هم می‌توانست در ۵ دقیقه اول ۲ گل به ثمر برساند.

وی افزود: بازیکنان مزد زحمتشان را گرفتند و این صعود خوب را به آنها و همچنین هواداران تبریک می‌گویم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تعویض‌های خوب برانکو تصریح کرد: تعویض‌های برانکو خوب و منطقی بود و در به ثمر رسیدن این نتیجه تاثیر مستقیم گذاشت.

رافت اضافه کرد: پرسپولیس فراتر از آسیا بازی می‌کند و سطحی که این تیم فوتبال بازی می‌کند در حد لیگ قهرمانان اروپا است. برانکو تیمی ساخته که منطقی فوتبال بازی می‌کند.

وی در مورد بازی پرسپولیس با الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم تصریح کرد: ما پیش از این و در مرحله گروهی مقابل الهلال بازی کردیم و قطعا برانکو شناخت کافی از آنها دارد. با توجه به این موضوع می‌توانیم به راحتی از سد الهلال هم عبور کنیم.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12616 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44782425 بازدید

افراد آنلاین: 391 نفر

ads