شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۲۷

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
  |   نظرات: ۱۱ نظر
3,943 نفر بازدید

طاهری: اعتراض خود را سریعاً ارسال کردیم/مشکل قراردادهای جدید با درایت آقای تاج حل می شود

پرسپولیس نیوز : ما به محض دریافت نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا اعتراض خود را با استناد به موارد حقوقی آماده کرده و پیش از اینکه به تعطیلی برسیم آن را ارسال نمودیم.
علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس با اعلام این مطلب افزود: روز چهارشنبه نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت تماشاگران از دیدار با لخویا قطر و جریمه ده هزار دلاری به دستمان رسید.

در بخشی از این نامه به حکم دو سال قبل و گزارش هایی که از آن زمان در پرونده باشگاه وجود داشت اشاره شده بود که در تصمیم گیری حکم جدید نیز دخیل بوده است، ما در پاسخ خودمان که همان روز چهارشنبه و ساعتی پس از دریافت نامه آن را آماده و ارسال کردیم، کنفدراسیون را توجه داده ایم که مدیریت باشگاه نسبت به آن زمان تغییر کرده و رویکرد باشگاه نیز به طبع آن متفاوت شده است که این مساله در جریان رقابت های این فصل لیگ قهرمانان مشهود بوده است.

در بخش دیگری از نامه هم آوردیم؛ اقدامات بسیاری را برای برگزاری آرام و امن مسابقات فراهم آورده ایم و این مساله در مسابقه با الوحده و الریان مشهود بود و خوشبختانه کوچکترین تخلفی صورت نگرفت و تعداد بالای تماشاگران ما افتخاری فقط متعلق به ما نبوده و برای تمام آسیا است.

وی اضافه کرد: به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردیم ما نسبت به مساله پیش آمده حساس بودیم و فرد مورد نظر هم شناسایی شد و تدابیر لازم برای جلوگیری از تکرار چنین مساله ای اتخاذ شده است و بر این اساس از کنفدراسیون انتظار داریم احساسات بیش از ۸۰ هزار تماشاگر که برای حضور در ورزشگاه برنامه ریزی کرده اند و بیش از ۴۰ میلیون هوادار پرسپولیس در تمام نقاط ایران و بلکه آسیا را لحاظ کنند.در نتیجه پیش از اینکه به تعطیلی ایران و مالزی برسیم همان روز چهارشنبه اعتراض خود را به حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردیم و منتظر پاسخ آنها هستیم.

طاهری در ادامه سخنان خود به بحث محرومیت این تیم از انعقاد قرارداد با بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال اشاره کرد و گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردیم و جناب آقای تاج هم به درستی اشاره کردند باشگاه پرسپولیس در حال حاضر پرونده جاری در فیفا ندارد. ما همچون تمام باشگاههای دنیا موارد اختلافی در گذشته داشته ایم که پرونده آنها به فیفا رفته است و در نوبت رسیدگی قرار دارد. اما پرونده ای که منجر به حکم شده باشد و آن را حل نکرده باشیم وجود ندارد. تا به امروز بیش از هفتاد میلیارد ریال از مطالبات پرونده هایی که در فیفا داشته ایم را پرداخت کردیم تا کارمان به محرومیت و مشکلات این چنینی نرسد اما واقعاً مشکلات گذشته دست ما نیست.

خوشبختانه از زمانی که هیئت مدیره و تیم مدیریتی جدید در باشگاه مستقر شدند پرونده ای که در فیفا به جریان افتاده و حل نشده باشد، نداشتیم که این مسئله در صحبتهای ریاست محترم فدراسیون فوتبال هم به درستی مورد اشاره قرار گرفت و از این رو با درایت ایشان انشالله قراردادهای جدید هم بدون مشکلی ثبت می شود تا هواداران میلیونی پرسپولیس که صاحبان اصلی این تیم هستند یک تیم قوی و آماده را در فصل جدید لیگ برتر و ادامه لیگ قهرمانان باشگاههای آسیا شاهد باشند.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “طاهری: اعتراض خود را سریعاً ارسال کردیم/مشکل قراردادهای جدید با درایت آقای تاج حل می شود”

 1. Ali گفت:

  لیدرای باشگاه جیره خوار ترکاشوندو طاهری هستن قبل از اینکه نماینده هواداران باشند شخصی بنام ترکاشوند دوساله داره تو پرسپولیس انواعواقسام دلال بازیارو درمیاره یکبار یکی علیهش شعار نداد

  (۰)
 2. شش کیسه سوز.ششدقلال گفت:

  کیسه کشا میخندن ما محروم شدیم!!!
  وقتی بازی العین رفتم ورزشگاه لیرز ترقه انداختم محروم شد ششدقلال…
  ماهم میخندیم.هیچ عیبی نداره

  (۰)
 3. شش کیسه سوز.ششدقلال گفت:

  ..

  (۰)
 4. عباس گفت:

  آقا لیدر پرسپولیس جای گردن کلفتها نیست آقای لیدر با آقای دایی اونجور برخورد کردی فکر می کنی خونه خاله جای گوزیدنه

  (۳)
 5. جی جی جون گفت:

  دوستان بنظرم زمین آزادی یک روز بعد از بازی کیسه بدرد بازی نمیخوره کاش برن همون قطر بازی کنن.. رفت و برگشت.. روی زمین خوب میشه بازی بهتری ارائه داد.

  ()
 6. مسلم گفت:

  من نمیدونم این لیدرا چه سودی برا فوتبال ما دارن که اینقد بهشون بها میدن یعنی هواداری که میره ورزشگاه خودش نمیدونه تشویق کنه

  (۱۶)
 7. زهرا6666 گفت:

  یعنی پرونده ژوزه هم حل شده؟خواهشا کاملا شفاف سازی کنید که ماهم خیالمون راحت بشه فک کنم ژوزه ازهمه مهمتر باشه

  (۱۰)
 8. Omid6666 گفت:

  زور قطر زیاده.کاری از پیش نمیبریم.چارش فقط دوربین مدار بستس و دستگیری اون احمقایی که میان ابرو ریزی میکنن…

  (۲۵)
 9. پرس گفت:

  بندازبیرون لیدررو اقای طاهری

  (۱۸)
 10. پرسپولیس و بس گفت:

  دکتر جان شما بازیکن خوب با قراردارد خوب و آینده نگر بگیر فدراسیون و تاج با ما هوادارا، فکر کردن میتوانند حق چهل میلیون هوادار را بخورند خیال کردن

  (۱۶)
 11. Ali666666 گفت:

  خوب کردی اعتراض کردی انشاا… حل میشه

  (۱۸)
آمار بازدید:

بازدید امروز: 40410 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44810219 بازدید

افراد آنلاین: 450 نفر

ads