یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۶

ads

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱
  |   نظرات: ۶ نظر
4,308 نفر بازدید

علی کریمی: به موقع مدارک را رو می‌کنم تا آقایان سر و مرو گنده راه نروند / تاج سه بازیکن بایرن مونیخ را نمی تواند نام ببرد

پرسپولیس نیوز: علی کریمی حالا دیگر در فوتبال ما جادوگر نیست. او یک عصیانگر علیه فساد در فوتبال هست. کریمی نه وام‌دار کسی هست و نه نیاز به رسانه دارد چون خودش زبان آزادی بیان به حساب می‌آید. حرفش را می‌زند؛ بی‌پروا و همانطور که در دوران بازیگری‌اش حریفان را بی‌پروا دریبل می‌زد و حالا هم می‌خواهد با زبان تند انتقاد ساختار فاسد فوتبال را کنار بزند تا فوتبال روزهای روشن‌اش را ببیند. مرد عصیانگر فوتبال ایران دل پری از رسانه‌ها داشت و معتقد است رسانه‌ها رسالت قلم را پاس نمی‌دارند. وقتی با او تماس گرفتیم به شدت از رسانه‌های ورزشی و حتی برنامه ۹۰ شاکی بود.

مکالمه ما با کریمی و انتقاد تند او از رسانه‌ها خاتمه نداشت و نتوانستیم او را قانع کنیم که همه را با یک چوب نراند ولی جادوگر فوتبال ما درست به مانند دوران بازیگری فقط دریبل‌های خودش را زد آن هم بدون توجه به اینکه حریف کیست! مصاحبه ما با کریمی بدون سانسور منتشر می‌شود تا به او ثابت کنیم همه را مثل هم نبیند. کریمی در طول مصاحبه با صدایی بلند که نشات‌گرفته از دل پر دردش بود، حرف زد.
می‌خواستم نظر شما را درباره بازتاب صحبت‌های‌تان در برنامه لیگ یک بدانم؟
شما چرا به من زنگ زده‌اید؛ من حرف‌هایم را زده‌ام حالا دنبال پیگیری هستید. شما در روزنامه‌تان چه کرده‌اید؟! به عنوان خبرنگار فقط دنبال تیترزدن از دیگران هستید. نه این طور نیست شما وظیفه دارید از مسوول ذی‌ربط در فوتبال سوال بپرسید نه از من.
ما مثل شما نمی‌توانیم همه مسایل را مطرح کنیم چون مدرک نداریم.
اینطور نیست. اتفاقا قدرتی که شما دارید من ندارم. چرا نمی‌روید از ۲۰ نفر درباره فساد فوتبال و اتفاقاتی که رخ داده سوال بپرسید. مگر می‌شود بدون مدرک حرف زد؟ چطور برای مصاحبه صدا را ضبط می‌کنید. این کار شماهاست که با مدرک حرف بزنید. بحث من با شما این است که چرا کاری نمی‌کنید تاج پاسخگو باشد.
خب باید جوابگو باشند بدون مدرک بنویسیم از ما شکایت می‌کنند و کسی هم نیست از ما دفاع کند.
برای همین هست که من کاری به شماها ندارم و توقعی هم از شما ندارم. چرا هر روز نمی‌نویسید که تاج پاسخگو نیست. من حرف‌هایم را زدم ولی چرا پاسخگو نیستند شما باید پیگیر باشید نه من. من حرفم را زدم.
آخه بدون مدارک نمی‌شود؛ شما هم قطعا مدرک دارید و مدارکی که شما دارید به دست‌مان نمی‌رسد.
نه آقاجون این طور نیست. اگر این طور باشد من هم براساس شنیده‌هایم از افراد مورد اعتماد حرف زدم؛ پس چرا از من شکایت نمی‌کنند.
راحت بگم چون شما علی کریمی هستید و حتما مدرک هم دارید. گویا در مصاحبه‌ای که داشتید، گفتید مدرک دارم و ماجرای دلارهای گم شده فدراسیون را به‌زودی افشا خواهم کرد.
بله… من هم به موقع مدارکم را ارایه خواهم کرد ولی شماها چه می‌کنید فقط دنبال این هستید از این و آن حرف بکشید و فقط دنبال تیتر زدن برای خودتان باشید. من روی شما از اول هم حساب نمی‌کردم. تا کی می‌خواهیم اینطور زندگی کنیم. چرا نباید حرف‌مان را بزنیم. تا کی باید سکوت کنیم تا یک عده «سر و مر و گنده» کارشان را بکنند. باید یک جا بالاخره این وضعیت درست شود.
برای همین هست که خیلی‌ها از جمله علی دایی صحبت‌های شما را تایید کردند؟
شما چه کار کردید؟ من کاری ندارم بقیه چه گفته‌اند… شماها فقط دنبال این مسایل هستید. چرا جو درست نمی‌کنید تا برای یک بار هم که شده آقایان پاسخگو باشند. اصلا کمپین پاسخگویی مسوولان فدراسیون فوتبال را راه بیندازید. این نشد کار کردن شما رسانه‌ها که از این و آن مصاحبه بگیرید. گفتم که شماها فقط دنبال تیتر زدن هستید. وظیفه دارید از مسوول فدراسیون سوال بپرسید چه کاری برای فوتبال مملکت کرده‌اید.
ما هم به اندازه خودمان نوشته‌ایم؛ شاید شما هم حق داشته باشید ولی ما هم حقایقی را بسته به میزان آگاهی بیان کرده‌ایم.
من هیچ موقع روی شما رسانه‌ها حساب نکرده‌ام و نمی‌کنم. می‌گویید اعتقاد داریم ولی من که ندیده‌ام. نه شما بلکه از برنامه ۹۰ هم نمی‌شود انتظار داشت. چه شد بحث بلیت‌فروشی دربی را ادامه نداد. چرا ورود نکرد به چنین بحث مهمی؟!
عادل ورود کرد ولی کسی پاسخگو نبود.
یعنی چی؟! اگر ادامه می‌داد درست می‌شدند. تاج پاسخگو نیست چون کسی پیدا نمی‌شود از او سوال کند. به جای اینکه یک هفته امثال مرا تیتر کنید، دنبال این باشید امثال تاج پاسخگو باشند. من شاید در خیلی موارد دانش و آگاهی نداشته باشم اما درباره فوتبال از امثال تاج خیلی بیشتر اطلاعات دارم. از تاج بپرسید سه تا بازیکن بایرن مونیخ را نام ببرد اگر بتواند بگوید… چرا باید چنین کسانی رییس فدراسیون شوند. نه تاج بلکه قبل‌تر از او هم اینطوری بود. مگر می‌شود من مسوول یک ارگان باشم ولی اطلاعات و تخصص نداشته باشم.
شما بعد از ماجرای نفت به نظر می‌رسد خیلی مسایل را متوجه شدید.
من خیلی وقت است می‌دانستم؛ حکم استیناف من را نگاه کنید مربوط به چه تاریخی است؟ الان هم با فشار AFC آمده‌اند و مجبور می‌شوند به برخی از پرونده‌ها رسیدگی کنند. فکر می‌کنند طب مرا بدهند فوتبال درست می‌شود. اگر الزام کاری نبود، هیچ‌کاری نمی‌کردند.
ولی مگر می‌شود ظرف یک هفته این همه بدهی انباشته را درست کرد؟ به نظر می‌رسد بعدها خیلی مسایل رو شود.
بله همین طور است. این وسط سندسازی می‌کنند اما AFC زرنگ است و بعدها آبروریزی‌شان رو می‌شود.
به قول دایی با گردن کلفتی می‌خواهند کارشان را پیش ببرند؟
اصلا بحث گردن کلفتی نیست… وقتی می‌روند رای می‌آورند، باید پاسخگو باشند. شما مقصر هستید… من اصلا صحبتی با شما ندارم چون بی‌فایده است و فقط دنبال تیتر زدن هستید. اگر پیگیری می‌کردید، ماهیت این دار و دسته‌ای که هفت، هشت سال است در فوتبال حضور دارند مشخص می‌شد. چرا یکی از اینها نمی‌پرسد برای فوتبال چه کار ماندگاری کرده‌اند. بیایند برای امثال من و مردم توضیح دهند. قانون است اما برای خودشان همین قانون را اگر به نفع‌شان نباشد، اجرا نمی‌کنند.
فکر می‌کنید صدای شما به جایی هم برسد؟
باید از یک جایی شروع شود… اگر قرار است صدای ما به جایی نرسد، در فوتبال را تخته کنید. من نیازی به فوتبال ندارم و اصلا نمی‌خواهم در فوتبال باشم. اگر حرفی می‌زنم و کار می‌کنم برای آینده فوتبال است. نمی‌دانم چرا این بازیکنان فوتبال برای آینده خودشان کاری نمی‌کنند.
می‌ترسند تیم‌ملی را از دست دهند یا مشکل برای‌شان ایجاد شود.
متاسفم… یک سری به خاطر اینکه به هر قیمتی در تیم‌ملی باشند، دست به هر کاری می‌زنند. یک جو مردانگی در وجودشان نیست. اینکه می‌گویند کارلوس بازیکن‌سالاری نکرد، اشتباه است. او با مردسالاری مبارزه نکرد چون بعضی‌ها مرد نیستند. بازیکنی که حق خودش را نمی‌گیرد هر طور که بخواهند عمل می‌کند، مرد نیست. آنها هم روی شما حساب می‌کنند اما شماها هم فقط دنبال خوراک خبری خودتان هستید.
همه مثل هم نیستند علی‌آقا… ما هم مطلب آن بازیکن نفت را که پول خواسته بودند را روی جلد بردیم و شما هم در اینستاگرام کار کردید.
چرا ادامه ندادید؟ چرا ترسیدید؟ من گنده‌های شما را می‌شناسم… چهار تا جلسه فدراسیون دعوت می‌شوید و رنگ عوض می‌کنید. حالا می‌خواهید از من ناراحت شوید یا نه اصلا برایم مهم نیست.
باید با مدرک حرف زد…
من حرفم را زده‌ام و مدارکم را هم ارایه خواهم کرد. شما هم اگر مدرک دارید چرا به سازمان بازرسی نمی‌روید و از آنها نمی‌خواهید بررسی کنند. باید از همه‌ بخواهید تا به وضعیت فدراسیون و آقایان رسیدگی کنند.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “علی کریمی: به موقع مدارک را رو می‌کنم تا آقایان سر و مرو گنده راه نروند / تاج سه بازیکن بایرن مونیخ را نمی تواند نام ببرد”

 1. این قرمز منه عشق منه گفت:

  ۰

  ۰

  شیره داش علی مردی مررررررد
  همین فرمون برو جلو یه ارتش چهل میلیونی سرخ تو رکابته
  شنیدم دایی هم به کمپین من هم یک علی کریمی هستم پیوسته
  داش علی با دایی و کل فوتبالیا متحد بشید مردم پشت شمان این مافیا رو بیرون کنند از فوتبال تا امثال دادکان خونه نشینند و این زالو های مافیا از همه جای فوتبال میمکند فساد غوغا میکنه تو فوتبال بری تو عمقش خیلیا باس از فوتبال برن چهچه وورما کنند
  داش علی کریمی شما یباربا با دوتا مچبند خودت رو چسبوندی به قلب مردم من آقا بزرگم اصلا فوتبالی نیست ولی میگه علی کریمی خیلی با تعصب و چون ترک علی دایی رو هم دوست داره
  ما پشتتیم داش علی

 2. afshin گفت:

  ۰

  ۰

  سلام به سلطان آسیا خواهشمندم علی آقا تا آخر ماجرا این موضوع را پیگیری کن تا حقایق برای همه روشن بشه ما هواداران هم در صورت درخواست شما همه جوره حاظر به همکاری باشما هستیم آقای کریمی کل ارتش سرخ پشت هستن چون داری باصداقت حرف میزنی ورنگ عوض نمی کنی به امید.فوتبال پاک

 3. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  علی آقا مواظب باش فقط خواهشا تیر این دعوا به پرسپولیس نخوره……..

 4. هوادر گفت:

  ۰

  ۰

  مافیای فدارسیون فوتبال ایران بخاطر این مافیا شده که در همه جا آدم دارند در رسانه ها در
  سیاست در….. ولی اصل مردم سالاری و دین کجاست که مدیران باید پاسخگو باشند و اگر خلافی
  داشتند محاکمه شوند نه اینکه پرونده‌ها ماست مالی شود فسادهای مالی که اکثریت مردم از آن
  اطلاع دارند ولی محکمه‌ای وجود ندارد که رسیدگی کند.

 5. مسعود گفت:

  ۰

  ۰

  درود بر بزرگمرد بی نظیر آریایی !!تاج و کفاشیان فقط مجری اوامر و دستورات بالا دستی ها هستند و از خودشان اراده ای ندارند اون گنده هایی که میخوان فوتبال به همین حالت جون کندن باقی بمونه و ……جیب حضرات هم از پول کثیف پر بشه البته فوتبال هم مثه بقیه مسائل مملکتمونه !!به قول عادل باید همه چیزمون به هم بیاد …متاسفم برای مملکت خودمون ..باید فقط غصه خورد …..

 6. omidooo گفت:

  ۰

  ۰

  درود به شرفت علی آقا شمشیرو از رو بستی
  بهترین جای صحبتاش:
  من گنده‌های شما را می‌شناسم… چهار تا جلسه فدراسیون دعوت می‌شوید و رنگ عوض می‌کنید
  یعنی به ریشه داری میزنی عاشقتم هم تو هم خداداد هیچ وقت زیر بار حرف زور نرفتید و حق و به مصلحت ترجیح دادید.

آمار بازدید:

بازدید امروز: 45202 بازدید

بازدید دیروز: 127898 بازدید

بازدید کل : 48495172 بازدید

افراد آنلاین: 286 نفر

ads
ads