شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۵

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  |   نظرات: ۴ نظر
2,014 نفر بازدید

فتاحی: نمی‌توانیم بی‌خیال دیدار مهم سوپرجام شویم؛ دربی حق پخش نداشت/ لیگ برتر با توپ‌های بوندس لیگایی برگزار می‌شود!

پرسپولیس نیوز : مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فوتبال احتمال تعویق زمان دیدار سوپرجام فوتبال ایران را به طور کلی رد کرد.

سعید فتاحی درباره دلیل اصرار سازمان لیگ برای برگزاری دیدار سوپر جام در تاریخ ۳۰ تیرماه توضیح داد و گفت: نمی توانیم بازی مهمی همچون سوپرجام را که از ماه‌ها پیش برای برگزاری آن برنامه ریزی داشتیم بی خیال شویم. این دیدار یکی از مهم ترین بازی هایی است که اهمیت خاصی برای فوتبال باشگاهی دارد. نمی توانیم به خاطر بازی دوستانه ای که پخش تلویزیونی هم ندارد و تیم ها نمی توانند بهره کافی مالی را ببرند بازی سوپرجام را برگزار نکنیم.

وی در پاسخ به این سوال که «اگر مشکل حق پخش تلویزیونی حل شود امکان تعویق زمان سوپرجام وجود دارد؟»، تصریح کرد: به هیچ وجه! دیگر امکان تغییر زمان بازی نیست. این دیدار بین پرسپولیس و نفت تهران است. نمی توانیم حقوق نفت تهران را نادیده بگیریم. همه تیم ها در کوران بدنسازی هستند و یک جلسه تمرینی هم برای آنها مهم است. تلاش زیادی کردیم تا به احترام هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس موانع لازم برای برگزاری دربی در آلمان را برداریم. اما برخی مسایل و مشکلات وجود دارد که از حیطه اختیارات سازمان لیگ خارج بود.

فتاحی در مورد اینکه اسپانسر این ۲ تیم هنوز لغو بازی دربی المان  را تائید نکرده است گفت: روز گذشته اسپانسر معتقد بود اگر این دیدار پخش تلویزیونی نداشته باشد برگزار نمی‌شود و این موضوع باعث شد ما در تاریخ و مقرر و با اعلام رسمی برگزاری دیدار سوپر جام را اعلام کنیم و طبق برنامه پیش برویم و این اسپانسر نیست که برای فوتبال ما برنامه‌ریزی می‌کند و تصمیم می‌گیرد.

وی افزود: در بحث برگزاری  ما فقط برای کمک به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس  و بحث درآمدزایی قصد داشتیم به این ۲ تیم کمک کنیم و برای همین نامه رسمی این ۲ باشگاه را برای برگزاری یک دیدار دوستانه در آلمان به فدراسیون این کشور فرستادیم و موافقت آن‌ها را به دست آوردیم اما بنا بر دلایلی این بازی را دوباره به تاریخ ۳۱ تیرماه موکول کردند و این با برنامه‌های ما تداخل داشت و به همین دلیل و با توجه به اعلام خود اسپانسر مبنی بر مشکلات پخش تلویزیونی ماهم سوپر جام  را در تاریخ مقرر برگزار می‌کنیم.

فتاحی خاطر نشان کرد: برگزاری سوپرجام را بدون شک ادامه خواهیم داد و دیگر نمی خواهیم چند سال یک بار، این بازی را برگزار کنیم.

رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال در مورد برگزاری لیگ برتر فوتبال  و آمادگی ورزشگاه‌های کشورگفت: به‌جز یکی دو ورزشگاه که هنوز تائیدیه لازم را برای بازی نگرفته‌اند بقیه استان‌ها مشکلی ندارند و تا زمان شروع بازی‌های بازدیدهای لازم انجام می‌شود و انشاالله بدون مشکل بازی ها را برگزارمی کنیم.

وی گفت: بازی‌های لیگ برتر فوتبال در فصل آینده با توپ‌هایی برگزار می‌شود که در لیگ هلند و بوندس لیگا نیز استفاده می‌شود و در چند روز آینده از این محصول رونمایی خواهیم کرد.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “فتاحی: نمی‌توانیم بی‌خیال دیدار مهم سوپرجام شویم؛ دربی حق پخش نداشت/ لیگ برتر با توپ‌های بوندس لیگایی برگزار می‌شود!”

 1. سعید.م گفت:

  جل الخالققققققققققققققققق……..
  این یه مصاحبه کرد و حرف از محرومیت و جریمه و برخورد و… با پرسپولیس نزد!!!
  خیلییییی عجیبه!!!

  (۵)
 2. امیر گفت:

  به نظر من باید سوپر جام رو برنده بشیم و جام رو بگیریم سیرابی شیردون توش بریزیم بذاریم جلو دست منصوریان و هواداران کیسه تا حسابی ازش سیر بخورن!!! وسطشم ۶ تا آدمک عمر عبدالرحمان خوراکی بذاریم تقسیم کنن بین خودشون..

  (۱۲)
 3. مهدیه گفت:

  خداییش راست میگه نمیشه که هر سازی اسپانسر زد برقصند فولاد و سپیدرود رشتو نفت تهران و پرسپولیس و همه همه برنامشون به هم بخوره که اقایون میخوان پول به جیب بزنند

  (۸)
آمار بازدید:

بازدید امروز: 42532 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44812341 بازدید

افراد آنلاین: 453 نفر

ads