سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۵

ads

ads

ads

ads

 |  ۲۷/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱
  |   نظرات: ۱۷ نظر
3,627 نفر بازدید

فتاحی: پرسپولیس بی اخلاقی کرد و به اردوی دوبی اعتراض کرد! / تکلیف ۴ پرونده روشن شود مشکل منشا حل می شود

پرسپولیس نیوز : مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر می‌گوید سازمان لیگ هم چنان بر عدم جذب بازیکنان خارجی توسط باشگاه‌های بدهکار پافشاری می‌کند.

سعید فتاحی، در پاسخ به این سوال که چرا تیم‌ها پس از تایید برنامه لیگ برتر، پیش از آغاز مسابقات در جریان بازی‌ها اقدام به اعتراض به این برنامه می‌کنند، اظهار کرد:  متاسفانه برخی افراد اخلاق را رعایت نمی‌کنند. تا سال گذشته پیش از اردوی جنجالی تیم‌ ‌ملی در دوبی از منصوریان و برانکو و دو تیم‌ ‌ آسیایی دعوت کردیم و شرایط تیم‌ ‌ملی را به آنها گفتیم تا بتوانیم در دیدار حساس مقابل سوریه به پیروزی برسیم اما نتیجه‌ دلخواه را در آن جا نگرفتیم. در آن مقطع بیشتر تیم‌های آسیایی اردوی تدارکاتی داشتند.

مسئول برگزاری رقابت‌های لیگ برتر، افزود: ما برای آسایش پرسپولیس، بازی آنها را پنج روز عقب انداختیم تا دست‌شان باز شود ولی اخلاق را رعایت نکردند و آن مسائل را به وجود آوردند. در حال‌ حاضر تعامل خوبی بین باشگاه‌ها و تیم‌ ‌ملی وجود دارد. متاسفانه در طول این فصل برخی از مربیان حتی برنامه را مطالعه نکرده بودند یا باشگاه این برنامه را به آنها تحویل نداده بود و همین باعث اعتراض بی‌دلیل آنها شد.

او درباره اقدام برخی از افراد برای ‌اضافه کردن سه بازیکن به تعداد بازیکنانی که یک تیم می‌تواند جذب کند، گفت‌: تیم‌ها می‌توانند ۱۸ بازیکن در فصل نقل‌ و انتقالات جذب کنند اما برخی دلالان سعی می‌کنند سه بازیکن به این ظرفیت ‌اضافه کنند. از طریق کمیته‌ اخلاق پیگیر برخورد با این دلالان هستیم. تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان می‌توانند ۲۱ بازیکن جذب کنند. آن هم به خاطر این که در این رقابت‌ها حضور دارند. دلیلی ندارد تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارد به اندازه آنها بازیکن جذب کند.

فتاحی درباره جذب بازیکن خارجی توسط تیم‌های لیگ برتری، اظهار کرد: هنوز هم تیم‌هایی که پرونده داشته باشند نمی‌توانند بازیکنان خارجی جذب کنند اما در این بین افرادی هستند که با شیطنت می‌خواهند جوری القا کنند که هنوز باشگاه‌های بدهکار می‌توانند بازیکن خارجی جذب کنند.

مسئول کمیته‌ مسابقات سازمان لیگ درباره سرنوشت منشا در پرسپولیس، تصریح کرد: پرسپولیس ۱۶ پرونده داشت. در حال‌ حاضر تلاش می‌کند که آنها را تسویه حساب کند. چهار تا از این پرونده‌ها حذف شده، چهار پرونده هم رای‌اش آمده است و پرسپولیس اعتراض کرده تا این پرونده‌ها به CAS برود. چهار پرونده دیگر هم به صورت قسطی در حال‌ پرداخت و چهار پرونده آخر در حال‌ مجادله است. اگر این چهار پرونده آخر را حل کنند دیگر مشکلی برای جذب منشا ندارند.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

17 Responses to “فتاحی: پرسپولیس بی اخلاقی کرد و به اردوی دوبی اعتراض کرد! / تکلیف ۴ پرونده روشن شود مشکل منشا حل می شود”

 1. ناشناس گفت:

  ۰

  ۰

  کل دنیا تو لیگ برتراشون ۲۱بازیکن یا۲۳ بازیکن دارن تو ایران چرا ۱۸تا هست قانون مارو کی نپشته؟

 2. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  اون سه تا فقط توی لیگ قهرمانان میتونن بازی کنن

 3. یاس سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  شمارو به امیرالمومنین دست از سر این تیم بردارین بزارین کارشونو بکنن!این تیم با کمی حمایت به خدا قهرمان اسیا میشه،طاهری بیچاره تواین دو سال به اندازه سی سال بدهکاریهای باشگاه رو داده .خوب کاری به کارش نداشته باشین بزاین با ارمش باقی بدهکریهارو هم بده به وقتش و تیمم از ناحیه شما ضرری نبینه!بابا مک نمیکنید اقلا جیب مارو نزنید

 4. یاس سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  اخه احمقها شماها به جای اینکه مشکلات تنها نماینده کشورمون حل کنین دارین سنگم جلو پاش میزارین!!!این تیم هرچه بیشتر تقویت شه برا فوتبال ایران اعتبار میاره!چرا بخاطر رنگها حاظرید با ابروی فوتبال ایران بازی کنید!بر فرض که پرسپولیس نتونه۴تا از پروندها را ببنده اونقت نباید ازش حمایت کنین تا ابروی رفته باشگاهای ایرانی رو جمع کنه و اعتبار کسب کنه!چون از ۱۶ تا پروندش فقط ۱۲تاش را حل کرده!اخه بی مغزی هم حدی داره بابا

 5. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  آقای فتاحی برای اطلاع بیشتر بهتره بروید کمی به دنیای فوتبال سر بزنید . باشگاه پرسپولیس حقش بود در مورد اردو دوبی یادتان نرود… آدرس ایمل هم دادم . اگر مشگل بود می توانم جوابگو باشم . حمید از آلمان

 6. جاوید گفت:

  ۰

  ۰

  مرتیکه کم شعور بی اخلاق تویی. اخه این کار اقلانیه بازبکن فقط تو آسیا بازی کنه.کدوم…این قانون گزاشته

 7. A.d.my گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی الان پرسپولیس میتونه ۲۱ بازیکن بزرگسال داشته باشه؟

 8. Omid6666 گفت:

  ۰

  ۰

  مرتیکه دوزاری.خیلی داری زرزر میکنی دیگه.

 9. پسرخرمشهری گفت:

  ۰

  ۰

  یکی دهن این دشمن ببنده این انگار پشتش گرمه که ادب نداره خدا به راه راست هدایتش بده

 10. شآهوٌ ⭐ ستآره ی سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  خب بابا اینهمه صغری کبری چیدنمون چیه ؟؟ پس دیگه مشکلی نیست …ما میتونیم بالای ۱۸ بازیکن بز گسال بگیریم …تمومه دیگه ،لازم نیست حساب کنیم که اگه احمد بیاد چی میشه یا امید یا هرکس دیگه ای ….پس چرا از اول خبری نزاشتید که ما سهمیه مون ۲۱یه نه ۱۸ تا

 11. Ali666666 گفت:

  ۰

  ۰

  بی اخلاق عمته. میخای پرسپولیس نتیجه نگیره به هر دری میزنی . پارسالم همینکار میکردی

 12. ahmadreza گفت:

  ۰

  ۰

  این فتاحی خیلی برای پرسپولیس پر حرفی میکنه تو اندازه خودت حرف بزن حرف پرسپولیس میزنی دهانتو آب بکش……..

 13. زمرّد سُرخ گفت:

  ۰

  ۰

  کسى که به ما …بود، کلاغ سازمان لیگ بود
  یاد اون موقع بیفتید که حتى فینال آسیا رو آوردید آزادى براى نور چشمیتون که باز هم جوبیلو گذاشت تو کاسه شون…خجالت بکشید از این سنگ اندازیها و لجبا زیهاى آشکار با پروفسور و ارتش سُرخش.

 14. اسطوره 8 واقعی گفت:

  ۰

  ۰

  تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان می‌توانند ۲۱ بازیکن جذب کنند. آن هم به خاطر این که در این رقابت‌ها حضور دارند. دلیلی ندارد تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارد به اندازه آنها بازیکن جذب کند.
  این یعنی اینکه پرسپلیس هنوز ۳ تا جای خالی داره؟

  • اسطوره 8 واقعی گفت:

   ۰

   ۰

   اگه اینطور باشه
   ای کاش امید عالشاه برگرده و سامان نریمان جهان هم حفظ بشه
   تازه واسه اشکان دژاگه هم جا داریم

آمار بازدید:

بازدید امروز: 43229 بازدید

بازدید دیروز: 126933 بازدید

بازدید کل : 48750544 بازدید

افراد آنلاین: 343 نفر

ads
ads