شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۲۹

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸
  |   نظرات: ۲ نظر
1,989 نفر بازدید

فنونی زاده : غیرت بازیکنان پرسپولیس باعث برد آنها مقابل الاهلی شد/ ارزش این پیروزی در حد قهرمانی در آسیا بود

پرسپولیس نیوز :پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ارزش این برد پرسپولیس مقابل الاهلی در حد قهرمانی در آسیا بود.

مرتضی فنونی‌زاده  در رابطه با پیروزی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان گفت: پرسپولیس در این بازی عملکرد خوبی داشت و غیرت بازیکنان باعث عملکرد خوبشان و به دست آمدن این پیروزی شد.

وی افزود: پیروزی در این بازی برای ما خیلی مهم بود و ارزش آن در حد قهرمانی در آسیا بود. بازیکنان در هوای گرم توانستند روی حریف فشار بیاورند و در نهایت هم این نتیجه خوب را رقم بزنند. من فکر می‌کنم بعد از بازی خوشحال ترین فرد کمال کامیابی‌نیا بود چون اخراجش ممکن بود تاثیرگذار باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: ای کاش بشار رسن، منشا و مصلح از ابتدا در بازی بودند چرا که آنها به خوبی بازی را درآوردند.

فنونی زاده در مورد دیدار بعدی شاگردان برانکو مقابل الهلال عربستان در نیمه نهایی این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: درست است ما شرایط میزبانی مقابل الهلال را هم نداریم و حریف هم بازیکنان خوبی دارد اما این تیم هم فکر نمی‌کنم بتواند مقابل پرسپولیس دوام بیاورد.

وی با اشاره به تعویض‌های سرنوشت ساز برانکو خاطرنشان کرد: برانکو شناخت خوبی و کاملی از بازیکنانش دارد و به خوبی ترکیب را در زمین با توجه به شرایط در می‌آورد که این مساله مهمی است.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “فنونی زاده : غیرت بازیکنان پرسپولیس باعث برد آنها مقابل الاهلی شد/ ارزش این پیروزی در حد قهرمانی در آسیا بود”

 1. هودار گفت:

  ای کاشکی درست نیست شاید هم از اول در زمین بودند و کاری نمی کردند ولی زمانیکه جای بازیکن تعویضی به بازی میاند تازه نفس و دونده تر میتوانند باشند و تغییری در بازی انجام دهند.

  (۱)
 2. فرهاد گفت:

  غیرت بازیکنان و صد البته توانایی برانکو باعث برد پرسپولیس شد پیشکسوت عزیز
  و این که اون ۳ بازیکن چه زمانی به درد تیم می خورند رو قطعا برانکو ازهمه بهتر میدونه
  به افتخار همه پرسپولیسی ها : بازیکنان ، مربیان ، پیشکسوتان و هواداران

  (۱۶)
آمار بازدید:

بازدید امروز: 40698 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44810507 بازدید

افراد آنلاین: 459 نفر

ads