پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۰

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ خرداد/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
  |   نظرات: ۲۹ نظر
3,239 نفر بازدید

پروین:رضائیان یک تماس با من هم نگرفت، او می‌تواند به استقلال هم برود

پرسپولیس نیوز :پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو گفت پرسپولیس یا جای من است یا جای رضائیان و حالا او به هر تیمی بخواهد می‌تواند برود اما از روزی که از پرسپولیس رفت یک بار هم با من تماس نگرفت.
علی پروین در خصوص شرایط تیم پرسپولیس، فصل نقل و انتقالات و شایعه استقلالی شدن رامین رضائیان صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانیم:

در همین ابتدای مصاحبه یک شایعه را از شما می‌پرسیم و پاسخ آن با شماست که یا آن را تائید و یا تکذیب کنید. شنیده می‌شود چند روز پیش که شما به باشگاه پرسپولیس رفتید در صحبت‌هایی که با طاهری سرپرست باشگاه داشتید خواستار این شدید که در صورت تمایل مهدی طارمی به جدایی از پرسپولیس باشگاه با این موضوع مخالفت نکند. آیا این مسئله را تائید می‌کنید؟

نه این موضوع را تائید نمی‌کنم. من چه کار دارم که کسی بخواهد برود یا بماند. آن روز به طاهری زنگ زدم تا حالش را بپرسم اما دیدم حال او خوب نیست. به او گفتم ۳۰ دقیقه دیگر به باشگاه می‌آیم تا با هم صحبت کنیم. طاهری از بی‌پولی ها ناراحت بود و من هم غصه‌دار شدم. خبرنگاران هم جلوی در بودند و به آنها گفتم که باشگاهی مثل پرسپولیس نباید اینچنین مشکل داشته باشد. پرسپولیس الان مثل یک تیم ملی است و باید به آن به چشم تیم ملی نگاه کرد. من از رئیس‌جمهور و مسئولانی که در این زمینه دست اندرکار هستند خواستم تا به پرسپولیس کمک شود چرا که این تیم در بازی‌های آسیایی در حکم تیم ملی است.

 اتفاقا امروز رسانه‌های عربستانی هم نسبت به این موضوع شیطنت کردند و عنوان داشتند شما خواستار ۵۰ میلیون دلار کمک به پرسپولیس شدید.

من اینطور نگفتم. حرف من این بود که به همه باشگاه‌ها کمک شود نه پرسپولیس. من از رئیس‌جمهور خواستم تا ۵۰۰ میلیارد بودجه به همه باشگاه‌ها بدهند چرا که می‌بینید همه باشگاه‌ها بدهکار و گرفتار هستند. باید یک فکر اساسی در این باره کرد. اینطور که نمی‌شود تیم‌داری کرد. الان می‌بینیم که همه باشگاه‌ها گرفتار هستند. باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال مهمترین تیم‌های ما هستند و فوتبال روی اسم آنها می‌چرخد. نباید دیگر این دو تیم این همه مشکل داشته باشند. همین حالا پرسپولیس در حال جذب بازیکن است و با این همه هزینه‌های کوچک و بزرگ قطعا ۵۰ میلیارد تومان پرسپولیس امسال پول لازم دارد. حرف من این بود که تیم اول مملکت باید حمایت شود چرا که پرسپولیس اگر الاهلی عربستان را ببرد شانس زیادی دارد که بتواند حتی به فینال آسیا هم برود. طاهری به من گفت که می‌خواهد پرسپولیس را به اوکراین ببرد اما همین مسئله در حدود ۴۰۰-۵۰۰ میلیون پول لازم دارد.

 این روزها صحبت از این شده که شاید رامین رضائیان به استقلال برود. نظر شما در این خصوص چیست؟

اگر به استقلال برود خوشحال می‌شوم! روزی که من رفتم تا میانجیگری کنم برانکو گفت که پرسپولیس یا جای من است یا جای رضائیان ومن هم دیدم تیم در شرایطی نیست که بخواهد دچار حاشیه شود. او به من گفت می‌خواهم به اروپا بروم و راست و دروغ آن گردن خودش. به هر حال رضائیان بازیکن آزاد است و هر کجا که می‌خواهد برود می‌تواند برود و به ما هم مربوط نیست. این مسائل دست خودش است اما به هر حال او روزی که از پرسپولیس رفت حتی یک تماس نگرفت تا حالم را بپرسد. همیشه گفتم استقلال تیم دوم من است و اگر به این تیم برود، خوشحال می‌شوم. البته امسال با حضور آقایان درویش و دایی در سایپا این تیم، تیم دیگر من هم شده و حالا باید حرص و جوش آنها را هم بخورم! البته به نظرم دایی با توانایی‌هایی که دارد می‌تواند امسال با سایپا نتیجه بگیرد.

شما جزو اولین کسانی بودید که پیش‌بینی قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر را انجام دادید. فکر می‌کنید این تیم در آسیا چه رتبه‌ای می‌تواند به دست بیاورد؟

هفته چهارم لیگ بود که در مصاحبه‌ای گفتم پرسپولیس قهرمان لیگ می‌شود و دیدید که این اتفاق هم افتاد. الان هم تیم شرایط بسیار خوبی دارد و به نظرم می‌تواند به فینال آسیا هم برود. پیش‌بینی من این است که اگر پرسپولیس به فینال آسیا برود با توجه به اینکه یک بازی میزبان خواهیم بود شاگردان برانکو می‌توانند قهرمان آسیا شوند. البته به شرطی که کمک‌های مالی خوبی به این باشگاه انجام شود. باید ریاست محترم جمهوری، وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و همه ارگان‌های مرتبط در این زمینه به پرسپولیس کمک کنند. البته همانطور که گفتم باید به همه باشگاه‌ها کمک شود. همین حالا باشگاهی مثل نفت که قهرمان جام حذفی شده روی هواست و نه مربی دارد و نه مسئولش مشخص است. در لیگ یک هم تیم‌ها از بی‌پولی می‌نالند و بهتر است که رئیس‌جمهور یک نفر را مامور کند تا به وضع باشگاه‌ها سر و سامان بدهد.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

29 Responses to “پروین:رضائیان یک تماس با من هم نگرفت، او می‌تواند به استقلال هم برود”

 1. یاس سرخ گفت:

  سلطان دمت گرم که همیشه پشت تیمت بودی،اما اقای دکتر طاهری پارسال همین موقعها وقتی حاج حسین هدایتی شبانه بخاطر قویتر بسته شدن تیم دلار خرج کرد نیامد یک بار از این مرد در رسانها تشکر کنه!طارمی را کی برگردوند!؟پول برا خرید سید جلال و گولچ را کی شبانه به طاهری داد!؟کدام شرکتی در ایران راضی میشه بخاطر اینکه اسم شرکتش(استیل اذین)پشت پیراهن و کوچک نوشته بشه اون مقدار قرارداد ببنده!؟بله حاج حسین فقط فقط بخاطر دلش و به عشق این هوادار اونطور در شروع فصل نقل انتقالات پرسپولیس رو شارژ کرد اما دریغ از یک تشکر از او!!!!حتی اقای دکتر طاهری بعضی اوقات از حاجی گلایه هم داشت!خب حالا این گوی و این میدان ببینیم حاجی طاهری چه گلی به سرمون میزنن

  (۰)
 2. پرسپولیس کبیر گفت:

  منظورش از خوشحال میشم این بوده که یعنی اونو پرسپولیسی نمی دونه و براش مهم نیست
  بعضی از هودارام طرفدار رامینن نه پرسپولیس
  برید طرفدار اون تیمی شید که رامین میره اونجا
  همین رامین چندبار تو تمرینات بی انضباطی کرده رفت ترکیه و برگشت
  چندبار گذشت؟؟؟؟خود شماکه اینقد سنگ رامین رو به سینه میزنید چندبار از یه نفر گذشت کردین؟؟ سرمربی تیم مجبور بخاطر شرایطش قاطع باشه و اگه چندبار گذشت کنه دیگه اون اقتدارو نداره و شاگرداش پررو میشن این طبیعت بشره
  تو روی سرمربی وایمیسه و بلبل زبونی میکنه.حرفهای سرمربیش براش ارزش نداره وقتی میگن برگردید ایران بی توجهی میکنه
  پرسپولیس که مهدکودک نیست که از این نونوربازی ها داشته باشن و بچه کوچیک بزرگ کنند باید بزرگتر کوچیکتر و شرایط رو ازقبل بدونند

  (۶)
 3. sasan-23 گفت:

  آقای پروین خیلی دوست دارم و هنوز اون آخرین قهرمانی شما با تیم یادمه
  و گل ابراهیم اسدی به فجرسپاسی که منجر به قهرمانی ما شد
  ما کلی خاطره با شما داریم
  لطفا این اواخر با بعضی از کاراتون و گفتن اینکه استقلال تیم دومتون اون خاطره ها گذشته واسه ما هوادارا خراب نکن
  قلب یه پرسپولیسی فقط و فقط باید واسه خود پرسپولیس بزنه و بس

  (۷)
 4. نیما گفت:

  یادمه یه روزی هم بعد از۳ برد پشت سرهم تو سه هفته اول هم مصاحبه کردی و گفتی روزهای سخت پرسپولیس هم از راه می‌رسد!!!!!!!

  (۱)
 5. پرسپولیس5 گفت:

  از چهل سال پیش که یادمه آقای پروین این جمله رو میگفتند که استقلال تیم دوم منه ، نمیدونم چرا اینو میگن ! !
  ضمنا مگه ما تا چند ماه بخاطر ترکیه بازی رامین عذاب نکشیدیم ؟ چقدر هم در همون حال دوسش داشتیم وقتی برگشت کلی ذوق کردیم و وقتی تو خوزستان رفت داخل زمین نذرها مونو ادا کردیم و ،،، حالا هم میگیم به حرمت اون شب و روز تلخی که بر ما گذشت رامین حق نداره بره استقلال .اگه بره تو آخر عمرمون نمی بخشیمش ، مثل هاشمی نسب .

  (۱۰)
 6. babak گفت:

  دوستان.چرا فکر میکنید که پروین هم باید مثل جوونهای امروزی فکر بکنه؟ ایشون نه تنها از پیشکسوتان واقعی که اسطوره پرسپولیس هم هست.منتها با این عقیده که درون زمین رقیب و بیرون هم رفیقیم که اتفاقا خیلی درسته..یادمه بواسطه آقای خاکباز که اتفاقا در استقلال بازی میکرد وهمکاربودیم رفیتیم پیش علی آقا..بعد از خوش و بش وکلی صحبت ایشون گفتن که ما در سابق وقتی با تاج بازی داشتیم عده کمی بعد بازی میزدن توی سرو کله هم ولی ما با هم میرفتیم تا کمی خستگی از تن بدر کنیم..عزیزان..سوای کریهای رقابتی والبته منهای فحاشی واهانت همه هموطنیم..در بسیاری از خانواده ها هم پرسپولیسی هست وهم استقلالی…کاشکی فقط شعار حرفه ای گری ندیم وعمل کنیم..و در آخر اینکه..این پسر اگر واقعا به آینده اش اهمیت بده هرگز وارد اون باشگاه نمیشه که هنوز خیلیها حرفه ای فکر نمیکنن.هر چند که از اول هم بخاطر پدرش اومد پرسپولیس وگرنه اصلا دلش با پرسپولیس نبود..با سپاس…البته اگر چاپ بشه.

  (۶)
 7. آرش گفت:

  علی آقا یه زمانی واسه خودش اسطوره بود ولی الان چون خودش تو تیم نیست پرسپولیس براش بی اهمیت شده

  ()
 8. مسعود،دنیا،پرسپولیس بزرگ گفت:

  دوستان چرا به رامین اعتماد ندارین رامین نه امسال نه هیچوقت دیگه نمیره استقلال قصاص قبل جنایت نکنین دل رامین و نشکنین بخدارامینم ادمه احساس داره امسال واقعا اذیت شد بدترین بلاها سرش اومد شماها دیگه بیمعرفتی نکنین در حق رامین قسم میخورم رامین نمیره استقلال

  ()
 9. دختر پرسپولیسی گفت:

  آقای پروین یادمون نرفته اون گندی که زدی که هاشمی نصب و اتصاریان رو فرستادی استقلال و رهبری فر رو تا پای کیسه بردی.سه تا از محبوب ترین بازیکنای اون زمانمون رو یاغی کردی حالا راحت میگی خوشحال میشم!واقعا که.ما رامین رو دوست داریم و کلی خاطره خوب باهاش داریم هرچند دیگه تیممون نباشه.یکم به حرفایی که میزنید و بازتاب هاش فکر کنید باور کنید خود برانکو هم همچین چیزیو قلبا نمیخواد واقعا که

  (۹)
 10. جواد سرخ گفت:

  اااا خجالت بکشید هوادارای مارو باش پاشین دوستان پاشین این چه رفتاریه میکنین کیسه ها بیان بهمون میخندن ب جهنم به درک هرجا میخواد بره بزار بره ایشون ادم بدبختی هستش دوست صمیمی شون با بنده دوست هستن ادم حقیری هست شخصیت اخلاقی نداره و به هیچ جا هم نمیرسه با رفتنش به کیسه هم اندک هوادار های ساده هم درست شخصیتش میشناسن

  (۶)
  • amirali24 گفت:

   ببین هوادارمحترم دیگه این قدرهایی که به رامین میگین بده بد نیست من ازش دفاع نمیکنم ولی خواهشنا برید درزاویه بسته مصاحبه سروش را ببینید درمورد رامین ازش پرسیدن سروش گفت پسر خیلی خوبیه خیلی دلش پاکه صافوساده هست ولی اخلاق خاصی داره ویه ذزه قده درست رامین اشتباه کرد ولی تاوان دادولی مانبایداونوبکوبیم یادمون باشه که هیچ کسی حق نداره بندههای خدا را قضاوت کنه فقط خدا حق داره توماه عزیزی هستیم طرز فکرهامون را عوض کنیم

   (۴)
  • amirali24 گفت:

   ببین هوادارمحترم دیگه این قدرهایی که میگین رامین بد نیست من ازش دفاع نمیکنم ولی خواهشنا برید زاویه بسته مصاحبه سروش را ببینیددرمورد رامین ازش پرسیدن سروش گفت پسر خوبیه خیلی دلش پاکه صافو وساده هست ولی اخلاق خاصی داره ویه ذره قده اینها حرفهای سروشه درست رامین اشتباه کرد ولی تاوان داد ولی ما نباید اونو بکوبیم یادمون باشه که مانبایدهیچ کسی راقضاوت کنیم فقط خدا حق داره بنده هاشو قضاوت کنه الان ا گر بره کیسه ماهواداران میلیونی پرسپولیس ازش متنفر میشیم اگر بره خارج براش ارزوی موفقیت میکنیم انتخاب کنه

   (۲)
 11. Farzin گفت:

  استقلال تیم دوم منه؟رامین بره استقلال خوشحال میشم؟خدایی ین حرفا رو حمید درخشان میزد چه بلایی سرش میاوردیم؟استقلال تیم دوم ما نیست استقلال دشمن ماست جناب پروین.

  (۱۴)
  • حمید96 گفت:

   دشمن چیه؟؟؟شما مثل اینکه از طرفداری و کری خوانی و رقبات و هیجان هیچی نمیدونید
   همه باهم دوستن و تو زمین فوتبال رقیب همن و همین رقابت هیجان و جذابیت داره و الا فحاشی و جنگ و دشمنی هیچ ارزشی نداره بخاطر فوتبال

   ()
 12. سروش گفت:

  کاشکی درس عبرت بشه دیگه تو کارهای باشگاه دخالت نکنی و خود شیرینی نکنی

  (۸)
 13. فقط خداروعشقه گفت:

  این حرف پروین واسه رامین صدتافحشم بدتره که میگه به من گفت میخوام برم اروپا دروغش گردن خودش

  (۶)
 14. ستاره سرخ گفت:

  خداروشکرکه شمابالجبازی تیمت رو هدایت نکردی سلطان عزیزفوتبال.امیدواریم خداآدم لجباز رو هدایت کنه چون بعداز بخل وحسادت ازبدترین عیوب افراد

  ()
 15. ناشناس گفت:

  اینم از اسطوره ما.استقلال تیم دوم من است.رامین به استقلال بره خوشحال میشم.این حرفها رو اگه دشمن میزد ناراحت نمیشدم این حرفاش مثله خنجری بود بر قلبم.پس بیخود کردی واسه رضایتنامش میانجیگری کردی.ای بابا دارم روانی میشم از این همه نادانی و دورویی

  ()
  • مهگل گفت:

   این چه طرز صحبته؟؟ایشون علی پروین هستن ..سلطان علی پروین
   من هم دارم روانی میشم از نظرات شما

   ()
  • نویدمم گفت:

   شما هروقت نظر میدین موج منفی پخش میکنید
   مشخصه کیسه میکشی
   برو شیشولیان و فرنازتو کیسه بکش

   ()
 16. amirali24 گفت:

  اقای پروین کاش اون موقع وساطت نمیکردین ازبیمعرفتی رامین بوده که تماس نگرفته حالا هم اگربره کیسه ماهواداران هرگزنمیبخشیمش هوادارپرسپولیس مظلومه آه ماهیچ وقت زمین نمیمونه نمونش تراکتورخداخوب گذاشته توکاسشون حالا هم رامین انتخاب کنه

  (۲۹)
 17. redshark گفت:

  اقای رضاییان رفتی استقلال نه تنها ما هوادارو سر افکنده کردی بلکه سلطان و علی کریمی رو هم نا امید کردی یادت باشه تیم ملی رو از صدقه سر علی اقا داری و الان که بازیکن ازادی رو هم از سلطان داری و هر چی داری تو فوتبالت از هوادار پرسپولیس داری از یه بازیکن متوسط رسوندیمت به اینی که هستی حالا میخوای جواب مارو اینجوری بدی ؟ هاشمی نسب و ببین عبرتت بشه

  (۲۸)
 18. omid گفت:

  اسطوره ی بی تعصب. یک لحظه به دل هواداران فکر نمیکنه و میگه اگه بره استقلال خوشحال میشم. متاسفم.

  ()
  • نویدمم گفت:

   بی تعصب؟؟؟!!!!!!!
   هودارا دارن خودشونو برای یه بازیکن کوچیک میکنن

   (۳)
  • حسام گفت:

   لطفا بخاطر یه بازیکن حلقه به گوش کیروش به اسطورمون توهین نکنید این حرف سلطان از صد تا فحش براش بدتره
   علی پروین پرسپولیسو شبیه ناصر حجازی استقلال نکنید سر این بازیکن

   (۶)
 19. رفیعی ،ایلام گفت:

  انتظار ما هوادارا منطقی هستش روزی که واسه رضایتنامه رامین واسطه شدی و قرار شد رامین به هیچ وجه به استقلال نره حالا هم واسطه شو نره استقلال

  (۱۶)
تبلیغات

تبلیغات

 

 

دعوت به همکاری

ads

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19862 بازدید

بازدید دیروز: 68550 بازدید

بازدید کل : 41003847 بازدید

افراد آنلاین: 117 نفر

ads
ads