یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۴۲

ads

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای پنجعلی: در بازی‌های بزرگ مشکلات تیم ملی عیان می‌شود/ فشار برای تیم کی‌روش لازم است بسته هستند
1,244 نفر بازدید

پنجعلی: در بازی‌های بزرگ مشکلات تیم ملی عیان می‌شود/ فشار برای تیم کی‌روش لازم است

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت فوتبال ایران گفت: باید تیم ملی تحت فشار قرار بگیرد و مشکلات آن عیان شود.

محمد پنجعلی با اشاره به زلزله غرب کشور اظهار داشت: ابتدا جا دارد که به تمام مردم ایران این اتفاق جانسوز را تسلیت بگویم از این اتفاق بسیار ناراحت هستیم. به بازمانده‌ها و داغ‌دیده‌های این مصیبت هم تسلیت می‌گویم و فکر می‌کنم این موضوع روی بازیکنان تیم ملی در بازی با ونزوئلا تأثیر گذاشته بود.
وی با اشاره به دیدار تدارکاتی شاگردان کی‌روش با ونزوئلا که با برتری یک بر صفر ملی پوشان همراه بود اظهار داشت: در مجموع بازی خوبی بود، اما در تیم ملی هنوز ایراداتی وجود دارد و باید از این نوع بازی‌ها بیشتر انجام دهیم تا هماهنگی بیشتر شود.
پیشکسوت فوتبال ایران خاطرنشان کرد: درست است که تیم کی‌روش از نظر دفاعی در بازی‌های مقدماتی جایی برای انتقاد نگذاشته و تیم او از نظر ساختار دفاعی زبانزد است، اما در چند بازی گذشته می‌بینیم که دفاع تیم ملی کمی شکننده ظاهر شده و به اعتقادم باید با نفرات بیشتری در دفاع ظاهر شویم چرا که تیمی سریع ضد حمله بزند برای ما مشکل ساز خواهد شد.
پنجعلی اضافه کرد: نکته دیگر این است که ما باید در جام جهانی به میدان برویم و در این مسابقات باید برابر تیم‌های بزرگ و نامی قرار بگیریم برای اینکه برای این بازی‌های حساس آماده شویم باید با حریفان بزرگتر بازی کنیم تا ما را تحت فشار قرار دهند تا ضعف‌های تیم ملی نیز مشخص شود و این ضعف‌ها زمانی که تحت فشار هستیم عیان می‌شود.
زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 45455 بازدید

بازدید دیروز: 127898 بازدید

بازدید کل : 48495425 بازدید

افراد آنلاین: 269 نفر

ads
ads