یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۴۴

ads

ads

ads

ads

سرویس: تيم ملي
 |  ۲۳/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای کروز: نگرانی ما نداشتن زمان کافی برای کار کردن است/ چشم‌انداز ما بسیار امیدوارکننده است بسته هستند
235 نفر بازدید

کروز: نگرانی ما نداشتن زمان کافی برای کار کردن است/ چشم‌انداز ما بسیار امیدوارکننده است

پرسپولیس نیوز: مربی تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که نگرانی برای آماده‌سازی جام جهانی، نداشتن زمان کافی برای کار کردن ایده‌آل با بازیکنان است.

اوسیانو کروز، مربی تیم ملی فوتبال در خصوص نتایج دو دیدار دوستانه تیم ملی به سایت فدراسیون فوتبال گفت: نتایج بسیار مثبت است. علی‌رغم سختی‌هایی که جهت هماهنگی این دو مسابقه داشتیم از آن جمله تأخیر فدراسیون در تصمیم‌گیری، کارها از نظر آنچه که از سوی تیم ارائه شد و تثبیت کیفیت بازیکنان، به خوبی پیش رفت. ما همه می‌دانیم که کارهای زیادی درپیش است که باید انجام دهیم، اما چشم‌انداز بسیار امیدوارکننده است. حداقل آنچه که به کار تیم بستگی دارد.

وی درباره  دستاوردهای کادرفنی از دو مسابقه اظهار داشت: در مسابقه با پاناما ما سعی کردیم چند بازیکن را در پست جدید امتحان کنیم که به نظر نیاز به موارد انتخاب بیشتری داشتیم. مقابل ونزوئلا، رونمایی از یک تیم قوی‌تر بود، اما هنوز سعی می‌کنیم مواردی را آزمایش کنیم. در پایان همه بازیکنان غیر از امیر عابدزاده که دروازبان بود، این فرصت را یافتند که در مسابقه‌ها حضور داشته باشند. ما هم به اهداف‌مان جهت ارائه تجربه بین‌المللی بیشتر به بازیکنان در مقابل فوتبال سرعتی و فشرده آمریکایی رسیدیم، تیم‌هایی که شاید در گروه‌مان در جام جهانی با آنها روبه‌رو شویم.

کروز در پاسخ به سؤال بزرگ‌ترین نگرانی تیم از حالا به بعد چه چیزی است، خاطرنشان کرد: آنچه که ما را نگران می‌کند، احساس نداشتن زمان کافی برای کار کردن با بازیکنان به طور ایده‌آل تا جام جهانی در تیم است. البته ما امیدواریم که فدراسیون بتواند به ما کمک کند. برای مثال حریفان ما را هر چه سریع‌تر تعیین کند تا اینکه تمام آماده‌سازی‌های چه فنی و چه لجستیکی بتواند به بهترین شکل انجام شود. اگر تصمیمات سریع و صحیح انجام شود، ما می‌توانیم بهتر کار کرده و شرایط بهتری را برای بازیکنان فراهم کنیم تا تکامل پیدا کرده و رشد کنند.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 45532 بازدید

بازدید دیروز: 127898 بازدید

بازدید کل : 48495502 بازدید

افراد آنلاین: 252 نفر

ads
ads