شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۵

ads

 |  ۲۶/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
  |   نظرات: ۳ نظر
981 نفر بازدید

کلانتری : عالیشاه سرباز سپاه است/منتظر هستیم او در تمرینات فجرسپاسی شرکت کند

سرمربی تیم فوتبال فجرسپاسی شیراز گفت: نامه‌نگاری‌ها انجام شده منتظر هستیم تا عالیشاه یک نیم‌فصل در تیم ما بازی کند، امید عالیشاه سرباز سپاه است.

علی کلانتری در رابطه با وضعیت تیم فجرسپاسی در فصل جدید رقابت‌های لیگ یک اظهار داشت: به نظرم شرایط فجر سپاسی شیراز نسبت به سال گذشته خیلی خوب است چون امسال از حمایت همه جانبه مسئولان شیراز برخوردار هستیم و از امکاناتی که در اختیار ما گذاشتند جا دارد تشکر کنم و امیدواریم با توجه به اینکه تمرینات را خیلی خوب شروع کردیم امسال جزو مدعیان باشیم.

وی در خصوص وضعیت امید عالیشاه در تیم فجرسپاسی شیراز گفت: امید عالیشاه سرباز سپاه است و با توجه به اینکه نمی‌تواند در تراکتور بازی کند نامه‌نگاری‌ها انجام شده تا یک نیم‌فصل در فجرسپاسی شیراز بازی کند. امسال یک بازیکن شبیه امید عالیشاه نیز در تیم ما حضور دارد. پاپی در تمرینات شرکت می‌کند. از نحوه تمرینات پاپی راضی هستم. امیدوارم امید عالیشاه با تصمیم خودش به تیم فجرسپاسی بیاید و به هر حال او سرباز سپاه است. اگر به تیم ما نیاید باید یک نیم‌فصل بازی نکند. به نظرم این لطمه می‌زند چون از شرایط فوتبال دور خواهد ماند. امیدوارم هر چه زودتر تصمیم خودش را بگیرد. از دو جهت می تواند این انتقال خوب باشد چراکه هم ما از عالیشاه استفاده می کنیم و هم عالیشاه از فوتبال دور نخواهد ماند.

وی ادامه داد:امروز یا فردا مشخص می شود که می ‌آید یا نه همه چیز به تصمیم عالیشاه بستگی دارد .نامه نگاری ها انجام شده ولی به احتمال زیاد عالیشاه در تمرینات فجر سپاسی شرکت می کند.

کلانتری در پایان افزود:سال قبل تیم فجر برای سقوط نکردن از لیگ یک می جنگید به هر حال مشکلات زیادی داشتیم، خوشحالم امسال مدیران ورزشی استان به فکر فجر هستند با توجه به صحبت های انجام شده برنامه سه ساله داریم که در لیگ برتر حضور پیدا کنیم دوست داریم امسال در لیگ یک جزء مدعیان لیگ باشیم،لیگ یک همیشه جذاب بوده امسال هفت یا هشت تیم مدعی هستند امیدوارم با نفراتی که جذب کردیم فصل خوبی را سپری کنیم.منتظر عالیشاه هستیم تا به تیم ما اضافه شود.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “کلانتری : عالیشاه سرباز سپاه است/منتظر هستیم او در تمرینات فجرسپاسی شرکت کند”

 1. پرسپولیس بدون طاهری گفت:

  دوستان کی میشه تو این سایت بچه ها وجوونهای احساسی نظرندند
  با شناختی که من ازپورموسوی دارم اون یه پرسپولیسیه دوآتیشه است و از خیلی ازاین جوونهای احساسی قرمزتره و نظراتی که داده کاملا ازروی علاقه اش به پرسپولیس کبیره

  (۰)
 2. ارتش سرخ آسیایی گفت:

  یعنی امید خودش این بلارو سر خودش آورد. این همه گفتیم و التماس کردیم ک نرو بمون. ولی انگار ماها و حرفامون مهم نیس. الان اگه نمیرفت و نیم فصل قبل صبر میکرد حداقل میدونست چی به چیه

  (۰)
 3. رادين گفت:

  خفه شو بمیر بابا. احمق. چند روز پیش کلی حرف مفت پشت سر امید زده بودی حالا منتظری بیاد تو تمرینات تیم مربی ابلهی مثل تو

  ()
آمار بازدید:

بازدید امروز: 42560 بازدید

بازدید دیروز: 122293 بازدید

بازدید کل : 44812369 بازدید

افراد آنلاین: 453 نفر

ads