پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۵

ads

ads

 |  ۲۰/ مهر/ ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
  |   نظرات: يك نظر
671 نفر بازدید

کی‌روش نامزد هدایت تیم ملی استرالیا بعد از جام جهانی

پرسپولیس نیوز: سایت‌های استرالیایی از کارلوس کی‌روش به عنوان یک گزینه بسیار محتمل و جدی برای جایگزینی آنژه پوستج اوغلو خبر داد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا در آستانه صعود به جام جهانی روسیه قرار دارد،  ولی مردم و رسانه‌های این کشور به هیچ وجه از عملکرد فوتبال کشورشان راضی نیستند. استرالیا نتوانست سهمیه مستقیم جام جهانی را به دست بیاورد و در دیداری سخت سوریه را شکست داد تا حریف هندوراس شود.

پایگاه اینترنتی ABC  نوشت: پوستج اوغلو روزهای آخر حضور در روی نیمکت تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا را تجربه می‌کند و این مربی بعد از  بازی با هندوراس از سمت خود کناره‌گیری خواهد کرد.

چند گزینه داخلی و دو گزینه خارجی برای تیم‌ ‌ملی فوتبال استرالیا مد نظر فدراسیون فوتبال این کشور است. یکی از این گزینه‌ها کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران است و دیگری جیانی دبیاسی ایتالیایی است.

به‌ گزارش ‌ایسنا، البته کارلوس کی‌روش با تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران قرارداد دارد و به نظر نمی رسد در این فاصله سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران جایگاهش را ترک کند و به استرالیا برود. با این حال بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه که قرارداد کارلوس کی‌روش به پایان خواهد رسید باید منتظر ماند تا ببینیم این سرمربی پرتغالی چه تصمیمی خواهد گرفت.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کی‌روش نامزد هدایت تیم ملی استرالیا بعد از جام جهانی”

  1. shman گفت:

    خداکنه قبل از جام جهانی بره اونجاوما ازدستش خلاصی بیدا کنیم .ولی هرجا برود بیش ازچند ماه نمماند چون هیچکس مثل ما گوگول نیست که کسی تحقرشان کند وآنها به به وچه چه بکنند

    (۱)
تبلیغات

تبلیغات

 

 

دعوت به همکاری

ads

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19967 بازدید

بازدید دیروز: 68550 بازدید

بازدید کل : 41003952 بازدید

افراد آنلاین: 115 نفر

ads
ads