یکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۸
ads

ads

ads

 |  ۲۴/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۴
  |   نظرات: يك نظر
1,912 نفر بازدید

گرشاسبی: نگرانی برای تمدید قرارداد بازیکنان نداریم/ سازمان لیگ ریالی به ما نداده است

پرسپولیس نیوز: سرپرست باشگاه پرسپولیس نگرانی بابت تمدید قرارداد بازیکنان این تیم ندارد.

حمیدرضا گرشاسبی بعد از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نسف قارشی ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا, در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از شما (خبرنگاران) تشکر می‌کنم که در این باران و سرما به ورزشگاه آمدید و بازی ما مقابل نسف قارشی را پوشش دادید. خوشحالم که پرسپولیس لیگ قهرمانانان را با یک برد خوب شروع کرد، امیدوارم این بردها ادامه داشته باشد.

وی در ادامه افزود: می‌دانستیم که نسف قارشی را می‌بریم، ولی در فوتبال پیش‌بینی تعداد گل‌ها سخت است. خوشحالیم، نتیجه خیلی خوبی بود. بچه‌ها می‌توانستند بیشتر از این هم گل بزنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به این مسئله که برانکو لیست بازیکنان مدنظر خود را برای تمدید قرارداد به باشگاه داده است یا نه، گفت: هنوز لیستی نداده است، اما نگرانی وجود ندارد، چون بچه‌ها قرارداد دارند. نمی‌دانم عجله شما به‌خاطر چیست. نمی‌خواهیم افکار بچه‌ها از بازی‌شان و به ویژه فکر کردن به این مسابقات به سمت دیگری برود و فضای دیگری برای‌شان درست شود.

گرشاسبی خاطر نشان کرد: مطمئن باشد مشکلی نیست. بچه‌ها همگی عاشق پرسپولیس هستند. این نوع برد، بازی و شادی کردن، نشان‌دهنده همدلی است که در همه ارکان پرسپولیس وجود دارد. اصلاً جای نگرانی نیست، ان‌شاءالله همه بچه‌ها می‌مانند.

وی در مورد تشویق علی کریمی در بازی امروز و صحبت‌های اخیر او گفت: علی کریمی اسطوره فوتبال ما و پرسپولیس است و همه او را دوست دارند. این صحبت‌ها در خانواده ورزش و فوتبال است و اگر ابهاماتی مطرح می‌کند، پاسخ هم داده می‌شود. این دلیلی نمی‌شود که یک ذره از آن شخصیت و اسطوره بودن این عزیزان کاسته شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «آیا سازمان لیگ تاکنون پولی بابت حق پخش به پرسپولیس داده است؟»، تصریح کرد: نه، هنوز یک ریال نداده‌اند.

زیر خبر پاپ

پاپ

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “گرشاسبی: نگرانی برای تمدید قرارداد بازیکنان نداریم/ سازمان لیگ ریالی به ما نداده است”

  1. پرسپولیسی ترین گفت:

    ۰

    ۲

    سلام اقا گرشاسبی..من ۳۵ سال فوتبال پرسپولیس و نگا میکنم..تو رو به مولی با ربیع خواه و ماهینی قرار داد نبند.اینا در حد لیگ ۳ هم نیستن به خدا..تو رو به جان مولا نبند باهاشون بزا برن..برانکو ک گوش نمیده به حرف کسی ..یکاری کن مرد زحمتکش و با افتخار پرسپولیس..امیدمون بعد خدا به تو مشتی..خدا کنه بخونه و ی کاری کنه ..خدایا..برس به دادمون

آمار بازدید:

بازدید امروز: 78438 بازدید

بازدید دیروز: 129507 بازدید

بازدید کل : 49434200 بازدید

افراد آنلاین: 654 نفر

ads