سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۱

ads

ads

 |  ۲۶/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۲
  |   نظرات: يك نظر
915 نفر بازدید

باشگاه پرسپولیس رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت

پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور پیامی، ایام رحلت جانگداز خاتم پیامبران، حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است؛  همه هستی در عزای از دست دادن رسولی است که آخرین پیام‌آور خالق یکتا است و کلام خدا را آن گونه جاری کرد که تا ابدیت چراغ راهنمای بشر باشد. نوری که دل‌ها و جان‌ها را روشنی می‌بخشد و قرآن را به عنوان  معجزه‌ای ابدی تقدیم بشریت و حجت را بر همگان تمام کرد تا روزی که به خواست و اراده الهی حجتش قدم بر چشمان منتظران بگذارد و دنیا به دستان با درایت و نفس بر حق آل محمد (ص)، قائم بر عدل الهی گردد که جهان گستر خواهد شد.

سنگینی ۲۸ صفر جز با یاد ذات اقدس الهی التیام و آرامش نمی‌یابد. روزی که آسمان‌ها از عروج فرستاده‌ای لرزیدند که پیش از آن به معراج رفته بود. درهای وحی بسته شد و ایشان پنجره‌ای را گشود که همواره رحمت الهی از آن جاری است و امروز یکی از چراغ‌های برافروخته آل محمد (ص) با مکر و ناجوانمردی به شهادت رسید. بزرگواری که در میان سلسله با کرامت اهل بیت، «کریم» خوانندش و شهادت مظلومانه‌اش آغاز حکایت رستاخیز گونه عاشورا و کربلا شد تا شاید انسان‌ها مسیر حق و عدالت و آزادگی را بیابند.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به همین مناسبت رحلت حضرت ختمی مرتبت، پیامبر خوبی‌ها و مهربانی‌ها، مظهر عقل و تدبر و درک، سیدالمرسلین رسول اکرم (ص) و شهادت مظلومانه سبط اکبرش کریم اهل بیت، فرزند رشید حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س)، حضرت امام حسن مجتبی (ع) را به عموم مسلمانان جهان، خصوصا ملت ایران و بویژه هواداران پرسپولیس تسلیت می‌گوید.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “باشگاه پرسپولیس رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را تسلیت گفت”

  1. 6305230 گفت:

    منم به نوبه خودم وفات رسول اکرم اسلام حضرت محمد(ص) و شهادت فرزند عزیزش امام حسن مجتبی(ع)را تسلیت عرض مینمایم

    (۹)
تبلیغات

تبلیغات

 

 

دعوت به همکاری

ads

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5102 بازدید

بازدید دیروز: 82207 بازدید

بازدید کل : 40920537 بازدید

افراد آنلاین: 289 نفر

ads
ads