سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۲

ads

ads

 |  ۱۴/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲
  |   نظرات: بدون نظر
186 نفر بازدید

اعلام آرای کمیته انضباطی/ محرومیت یک جلسه‌ای محمد دایی و مربی ذوب‌‌آهن

پرسپولیس نیوز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص برخی از تیم‌های لیگ برتری صادر کرد.

کمیته انضباطی محمد دایی، مربی تیم سایپا را به دلیل تخلفاتش و به کار بردن کلمات نادرست و توهین به داوران که بعد از اتمام مسابقه برابر گسترش فولاد که نهایتا منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم مربوطه و پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

* سعید الهویی، مربی تیم ذوب آهن در دیدار برابر فولاد خوزستان به دلیل توهین به داور چهارم منجر به اخراجش شد، به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* تیم سپاهان اصفهان به دلیل تخلفات تماشاگرانش برابر استقلال خوزستان (فحاشی به سرمربی تیم مقابل و مسبوق به سابقه) به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.ضمن اینکه کمیته انضباطی به باشگاه سپاهان اصفهان تذکر داد که در صورت تکرار تخلفات تنبیهات شدیدتری را برای این تیم در نظر خواهد گرفت.

* تیم استقلال خوزستان نیز اقدام به ترک زمین در حین مسابقه کرد که موجب توقف بازی از سوی سرپرست تیم شد، این تیم به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته انضباطی به روشنایی، سرپرست تیم فولاد خوزستان تذکر داد که در صورت تکرار تخلفات تنبیهات شدیدتری را برای وی در نظر خواهد گرفت.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تبلیغات

تبلیغات

 

 

دعوت به همکاری

ads

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5187 بازدید

بازدید دیروز: 82207 بازدید

بازدید کل : 40920622 بازدید

افراد آنلاین: 296 نفر

ads
ads