سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۹:۳۹

ads

ads

 |  ۱۴/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹
  |   نظرات: يك نظر
358 نفر بازدید

عضو هیئت مدیره ذوب‌آهن: اگر تیم بازهم نتیجه نگیرد درباره قلعه‌نویی تصمیمی جدی می‌گیریم

پرسپولیس نیوز: عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرد در صورت عدم نتیجه‌گیری این تیم در مورد وضعیت امیر قلعه‌نویی تصمیم جدی گرفته خواهد شد.

احمد جمشیدی درباره جلسه هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به‌خاطر نتایج ضعیف امیر قلعه‌نویی در این تیم، اظهار داشت: در جلسه‌ای که داشتیم، آقای قلعه‌نویی مسائلی را مطرح کرد و مشکلاتش را گفت. ما هم تصمیم گرفتیم که آقای قلعه‌نویی یک فرصت دیگر داشته باشد و هیئت مدیره هم با قدرت پشت او بایستد. ذوب‌آهن یک باشگاه بزرگ است و فقط به رده‌های بالا جدول فکر می‌کند. با توجه به صحبت‌هایی که شد و دلایلی که آقای قلعه‌نویی آورد، تصمیم هیئت مدیره بر ماندن او شد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا در صورت عدم نتیجه‌گیری دوباره ذوب‌آهن قلعه‌نویی همچنان به‌کارش ادامه خواهد داد یا خیر؟»، گفت: تصمیم ما در جلسه هیئت مدیره حمایت از قلعه‌نویی بود، اما اگر ایشان دوباره نتیجه نگرفت و مشکلات ادامه داشت، آن‌وقت مطمئناً تصمیم جدی‌تری درباره او گرفته می‌شود.

عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در مورد مدت زمان اولتیماتوم داده شده به قلعه‌نویی گفت: زمان دقیقی تعیین نشده است. اعضا در هیئت مدیره در این مورد تصمیم‌گیری می‌کنند. ما یک فرصت به قلعه‌نویی دادیم. مشکلاتی بود که قلعه‌نویی مطرح کرد و باشگاه هم باید آنها را برطرف کند. هم آقای آذری و هم هیئت مدیره با قدرت مشکلات مطرح شده توسط قلعه‌نویی را حل خواهند کرد. توقع ما هم این است که با حل مشکلات، ذوب‌آهن دوباره به جایگاه اصلی‌اش برگردد. آقای قلعه‌نویی هم در جلسه قول داد که اگر مشکلات برطرف شود، ذوب‌آهن به جایگاه اصلی‌اش برمی‌گردد. در صورتی که این‌طور نشد، مطمئناً تصمیمی جدی در مورد قلعه‌نویی گرفته خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “عضو هیئت مدیره ذوب‌آهن: اگر تیم بازهم نتیجه نگیرد درباره قلعه‌نویی تصمیمی جدی می‌گیریم”

  1. shman گفت:

    از خدایتان باشد که امیر مربی تیمتان شده .شماها فوتبالی نیستید که اینطور راجع به سرمربی شاغلتان حرف میزنید.من بجای امیر بودم همین امروز ازشما جدا میشدم.شمها با هیچکس نمیتوانید کار کنید.چون هرکدامتان یک (من ) تمام هستید

    (۰)
تبلیغات

تبلیغات

 

 

دعوت به همکاری

ads

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5025 بازدید

بازدید دیروز: 82207 بازدید

بازدید کل : 40920460 بازدید

افراد آنلاین: 281 نفر

ads
ads