دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۵:۴۶

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای درخشان: هواداران ما احساسی‌ هستند و کار دست‌مان می‌دهند/ پرسپولیس باید در تهران کار لخویا را تمام کند بسته هستند
752 نفر بازدید

درخشان: هواداران ما احساسی‌ هستند و کار دست‌مان می‌دهند/ پرسپولیس باید در تهران کار لخویا را تمام کند

پرسپولیس نیوز :سرمربی پیشین تیم پرسپولیس معتقد است که احساساتی شدن هواداران ایرانی، کار دست تیم‌های ما می‌دهد.
حمید درخشان درباره دیدار پیش‌روی پرسپولیس مقابل لخویا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: فکر می‌کنم پرسپولیس بازی سختی داشته باشد، چون لخویا تیمی است که با اقتدار از گروهش بالا آمده و شرایط خوبی هم دارد. هواداران هم نکته مثبتی برای پرسپولیس بودند که محرومیت آنها می‌تواند برای شاگردان برانکو خیلی گران تمام شود. خیلی بد شد که هواداران از این بازی محروم شدند.

وی در ادامه افزود: چیزی که الان اهمیت دارد، این است که پرسپولیس باید همه سعی و تلاش خود را بکند که در تهران بازی را ببرد و نگذارد که کار به بازی برگشت کشیده شود. پرسپولیس باید کار را اینجا تمام کند و آنجا با یک مساوی بتواند راحت صعودش را به مرحله یک چهارم قطعی کند، چون اگر خدایی نکرده این اتفاق رخ ندهد، کار برای ما سخت می‌شود. پرسپولیس توانایی بردن لخویا را دارد، اما فقط باید تمرکمز داشته باشد تا بتواند در تهران کار را تمام کند.

سرمربی پیشین تیم پرسپولیس در مورد محرومیت تماشاگران ایرانی از حضور در این دیدار، گفت: متأسفانه هواداران ما گاهی اوقات احساسی می‌‌شوند و همین احساسی شدن، کار دست ما می‌دهد. امیدوارم هواداران جلوی احساسات خود را بگیرند تا این مشکلات دیگر پیش نیاید. دود نبودن آنها در دیدار مقابل لخویا، اول از همه در چشم پرسپولیس می‌رود. در دیدار ایران – چین در چارچوب انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نیز چنین اتفاقاتی تکرار شد که می‌توانست عواقب سنگینی برای ما در پی داشته باشد. به هر حال امیدوارم محرومیت هواداران پرسپولیس درس عبرتی برای آینده باشد.

درخشان در خصوص به‌وجود آمدن انتظاراتی مبنی بر قهرمانی تیم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، خاطرنشان کرد: اصلاً این‌طور نیست که پرسپولیس راحت برود و قهرمان شود. قهرمانی در آسیا کار خیلی سختی به حساب می‌آید، چون تیم‌های شرق آسیا هم از آن‌طرف می‌آیند. تیم‌های ما هنوز با قدرت‌های کشورهای شرقی روبه‌رو نشده‌اند. البته قهرمانی برای پرسپولیس دور از دسترس نیست، اما امیدوارم امید واهی برای هواداران به وجود نیاید.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تبلیغات

 

 

تبلیغات

دعوت به همکاری

ads

 


 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29651 بازدید

بازدید دیروز: 77157 بازدید

بازدید کل : 37091080 بازدید

افراد آنلاین: 83 نفر

ads