یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۸:۲۰

ads

ads

ads

 |  ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۷
  |   نظرات: ۴ نظر
6,246 نفر بازدید

تمرین شاد برانکو برای عوض کردن حال و هوای سرخپوشان

پرسپولیس نیوز :بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در اوکراین تحت فشار سنگین تمرینات قرار گرفتند و به همین دلیل برانکو ایوانکوویچ عصر امروز برای عوض کردن حال و هوای سرخپوشان در کنار تمرین تیم، مسابقات دوز را هم بین بازیکنان تدارک دیده بود.

تمرین عصر امروز شنبه، از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در کمپ دینامو کیف آغاز شد. ایوانکوویچ برای عصر امروز تمرین شاد و مفرحی را تدارک دیده بود تا حال و هوای بازیکنان هم تغییر کند و برای فشار تمرین روز آخر اوکراین آماده شوند. تمرینات اوکراین با فشار زیادی همراه بود که سرمربی هم به آن اذعان داشت ولی آن را اجتناب ناپذیر عنوان کرده و از تلاش شاگردانش در انجام آن ها تقدیر کرده بود.
بخشی از تمرین امروز به بازی و سرگرمی اختصاص داشت که در حریان آن بازیکنان به تمرینی بر گرفته از ترکیب دوی امدادی و بازی دوز پرداختند. این تمرین برای تقویت سرعت در حرکت و تصمیم گیری و انجام حرکات انفجاری تدارک دیده شده بود. بازیکنان در این تمرین به دو گروه تقسیم شده بودند و هر گروه که کاورهای در دست خودرا به نقاط تعیین شده می رساند و آن را کامل می کرد برنده بود . بازیکنان بعد از این تمرین، به سه گروه تقسیم شدند. در مرحله اول این بخش ،مدافعان زیر نظر برانکو تمرین کردند و هافبک ها و مهاجمان زیر نظر مارکو تمرینات بدنی داشتند. دروازه بان ها هم که تمرین اختصاصی خود را زیر نظر ایگور دنبال کردند.
در بخش بعدی تمرین بازیکنان بین سرمربی و بدنساز جابجا شدند.

پس از تمرینات شاد و مرور تاکتیک‌های تیمی، فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین بین دو گروه قرمز و زرد انجام شد که در آن بازی، علی علیپور و سیامک نعمتی گل های زیبایی به ثمر رساندند.

تبلیغ زیر خبر پاپ

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “تمرین شاد برانکو برای عوض کردن حال و هوای سرخپوشان”

 1. مهدی گفت:

  دوستان کسی اطلاع داره آقا کریم تو اردو نیست؟

  (۱۶)
 2. پرس6&4پولیس گفت:

  حس میکنم سیامک نعمتی بشه یکی از بهترین های امسالمون

  (۲۷)
  • پویا گفت:

   قطعاً همینطور پرسپولیس فانتزی باز زیاد داره نعمتی هم تکنیکیه و هم شوت زن تیم واقعا چنین کسیو کم داشت بجای فرشاد تو ترکیب اصلی قرار میگیره

   (۱۰)
 3. شادگان عاشق قرمز گفت:

  جگوز این تمرینات رو بلده ؟عمرا ،او تو تصاویر که می بینیم فقط ایستاده ومی خنده وبا یکناش هم خندان هستن نمی دونم از چه پیشرفتی راضی هستن ،اونا خوب با هم رفقیق هستن وجکوز چونـچیزی ندارد که انتقال بده فقط با گغتن جوکـولطیفه وقتشان رو می گذرانند.

  (۱۵)
تبلیغات

 

 

تبلیغات

دعوت به همکاری

ads

 


 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29412 بازدید

بازدید دیروز: 82789 بازدید

بازدید کل : 37013684 بازدید

افراد آنلاین: 133 نفر

ads