یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۸:۱۱

ads

ads

ads

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای رافت : پرسپولیس فراتر از آسیا و در سطح لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند/ تعویض‌های برانکو روی نتیجه بازی با الاهلی تاثیر مستقیم داشت بسته هستند
2,089 نفر بازدید

رافت : پرسپولیس فراتر از آسیا و در سطح لیگ قهرمانان اروپا بازی می‌کند/ تعویض‌های برانکو روی نتیجه بازی با الاهلی تاثیر مستقیم داشت

پرسپولیس نیوز :پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سطح بازی پرسپولیس فراتر از آسیا بوده و در حد لیگ قهرمانان اروپا فوتبال بازی می‌کند.

پایان رافت در رابطه با بازی پرسپولیس مقابل الاهلی و صعود این تیم به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس عالی و منسجم بازی کرد. گل اول در روحیه بازیکنان تاثیر مثبت و خوبی گذاشت اما اخراج کامیابی‌نیا هواداران تیم را دچار ترس کرد اما نکته جالب اینجاست که همان موقعی که پرسپولیس ۱۰ نفره شد هم می‌توانست در ۵ دقیقه اول ۲ گل به ثمر برساند.

وی افزود: بازیکنان مزد زحمتشان را گرفتند و این صعود خوب را به آنها و همچنین هواداران تبریک می‌گویم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به تعویض‌های خوب برانکو تصریح کرد: تعویض‌های برانکو خوب و منطقی بود و در به ثمر رسیدن این نتیجه تاثیر مستقیم گذاشت.

رافت اضافه کرد: پرسپولیس فراتر از آسیا بازی می‌کند و سطحی که این تیم فوتبال بازی می‌کند در حد لیگ قهرمانان اروپا است. برانکو تیمی ساخته که منطقی فوتبال بازی می‌کند.

وی در مورد بازی پرسپولیس با الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم تصریح کرد: ما پیش از این و در مرحله گروهی مقابل الهلال بازی کردیم و قطعا برانکو شناخت کافی از آنها دارد. با توجه به این موضوع می‌توانیم به راحتی از سد الهلال هم عبور کنیم.

تبلیغات زیر خبر

 

ads

 

ads

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 

ads

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تبلیغات

 

 

تبلیغات

دعوت به همکاری

ads

 


 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29190 بازدید

بازدید دیروز: 82789 بازدید

بازدید کل : 37013462 بازدید

افراد آنلاین: 147 نفر

ads