مرجع خبری پرسپولیس : دیدار دوشنبه شب علی پروین با رییس سازمان تربیت بدنی اتفاق جالبی بود که در راستای انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انجام شد.

در این نشست بود که بار دیگر علی سعیدلو با سلطان سرخ‌ها در مورد بازگشت به پرسپولیس وحضور در هیات مدیره این باشگاه به گفت‌وگو پرداخت.

نکته قابل توجه در مورد دیدار پروین و سعیدلو در جایی بود که پروین مدتی پیش با دلخوری از رفتار مسوولان سازمان تربیت بدنی، قید بازگشت به پرسپولیس را زده و به عضویت هیات مدیره باشگاه استیل‌آذین درآمد.

حسین هدایتی مالک و رییس هیات مدیره باشگاه استیل‌آذین وقتی در مذاکره با علی پروین متوجه شد که او قید بازگشت به پرسپولیس را زده، سلطان سرخ‌ها را به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر فنی باشگاهش انتخاب کرد تا پروین بار دیگر به فوتبال ایران بازگردد.

 

سعیدلو که می‌دانست با جدایی پروین از پرسپولیس و پیوستن او به استیل‌آذین حساسیت‌ها در مورد این دو تیم و عملکرد سازمان تربیت بدنی پررنگ‌تر می‌شود، بار دیگر با هدایتی و مشاورانش وارد مذاکره شد و به این نتیجه رسید که بازگرداندن پروین به پرسپولیس می‌تواند تا حدود زیادی به سود سلطان سرخ‌ها و این باشگاه قدیمی باشد. مذاکرات سعیدلو و هدایتی به جایی رسید که قرار شد علی پروین به پرسپولیس بازگردد.

مجید فرخزادی مشاور رییس سازمان تربیت بدنی دوشنبه شب همراه پروین در جلسه با سعیدلو حاضر شد و در پایان این جلسه بود که قرار شد با دستور سعیدلو و مساعدت باشگاه استیل‌آذین،‌علی پروین به پرسپولیس بازگردد و در هیات مدیره جدید این باشگاه حضور داشته باشد.

مجید فرخزادی در مورد جلسه رییس سازمان تربیت بدنی با علی پروین می‌گوید:«سعیدلو با جدیت دیدار و مذاکره با پیشکسوتان را برای استفاده از تجربیات آنها در امور مدیریتی ورزش، دنبال می‌کند. سعیدلو در صدد است تا برای اداره هرچه بهتر دو باشگاه مردمی و پرطرفدار پرسپولیس و استقلال از پیشکسوتان این دو تیم در امور مدیریتی آن کمک گیرد و استفاده از تجربیات این افراد همواره جزو تاکیدات سعیدلو است.»

ماجرای حضور محمد دادکان در هیات مدیره پرسپولیس بحث دیگری بود که طی روزهای گذشته مطرح شد. برخلاف آنچه که عنوان شده بود،‌قرار نیست تا دادکان در هیات مدیره پرسپولیس حضور داشته باشد. این درست که دادکان نشان داده مدیری توانا در عرصه ورزشی است ولی با توجه به اینکه نام حبیب کاشانی و علی پروین در لیست اعضای هیات مدیره جدید پرسپولیس دیده می‌شود بعید است نام دادکان در این هیات مدیره جدید لحاظ شود.

مشاور رییس سازمان تربیت بدنی نیزدر مورد استفاده از محمد دادکان در هیات مدیره به پرسپولیس می‌گوید:«دادکان یکی از چهره‌های موفق ورزشی در امر مدیریت فوتبال است. او تجربیات زیادی در گذشته داشته است. در چند مرحله تلاش‌هایی برای بازگرداندن وی انجام شد ولی تا امروز این موضوع عملی نشده است.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)