باشگاه پرسپولیس در حالی از امروز تمرینات پیش‌فصل خود را استارت خواهد زد که با نظر یحیی گل‌محمدی سرخپوشان همچنان به دنبال جذب سه بازیکن دیگر خواهند بود.

باشگاه پرسپولیس با جذب هفت بازیکن جدید، فعالیت زیادی در ابتدای نقل و انتقالات داشت، اما حالا با اعلام یحیی گل‌محمدی سرخپوشان دنبال جذب دو مهاجم خارجی و تمدید قرارداد با رضا اسدی خواهند بود تا لیست بزرگسالان این تیم برای فصل آینده تکمیل شود.

پرسپولیسی‌ها که با اضافه شدن هفت بازیکن جدید به لیست بزرگسالان، حالا فقط سه جای خالی در این لیست خود دارند، در صورت توافق با رضا اسدی و جذب دو مهاجم جدید دیگر جایی در بخش بزرگسالان لیست خود نخواهند داشت و در صورت اضافه شدن بازیکن جدید، باید یک بازیکن از لیست سرخپوشان کنار برود.

علیرضا بیرانوند، احمد گوهری، علی نعمتی، مرتضی پورعلی‌گنجی، گئورگی ولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، فرشاد فرجی، علیرضا ابراهیمی، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، سروش رفیعی، امید عالیشاه، سعید صادقی، حامد پاکدل و وحید امیری؛ 17 بازیکن کنونی در لیست بزرگسالان پرسپولیس هستند و سرخپوشان می‌توانند سه بازیکن دیگر در این بخش به خدمت بگیرند.

علاوه بر لیست بزرگسالان، مهدی عبدی و شرزود تمیروف دو بازیکن حاضر در لیست زیر 25 سال پرسپولیس هستند و سرخپوشان دو جای خالی دیگر نیز در این قسمت از لیست خود دارند. هرچند با جدایی احتمالی تمیروف و پیشنهاد تیم پرتغالی برای جذب مهدی عبدی، احتمال دارد لیست پرسپولیسی‌ها در بخش زیر 25 ساله‌ها خالی‌تر نیز بشود.

پرسپولیس همچنین در قسمت بازیکنان زیر 23 سال لیست خود هم یک جای خالی دارد که می‌تواند از بازیکنان آینده‌دار در این بخش استفاده کند. محمدمهدی احمدی مدافع چپ جوان جدید تیم پرسپولیس نیز که به تازگی به جمع سرخپوشان اضافه شده است، جزو بازیکنان زیر 23 سال سرخ‌ها محسوب می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)