پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصدومیت جدی نداریم و بازیکنان مصدوم تیم، بعد از تعطیلات لیگ، در اختیار کادر فنی قرار می‌گیرند.

دکتر علیرضا حقیقت در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: طبق برنامه کادر پزشکی و تمرینات مدون بازیکنان، تلاش می‌کنیم بازیکنان مصدوم تیم، بعد از تعطیلات لیگ در اختیار کادر فنی قرار بگیرند.
وی در خصوص وضعیت وحید امیری گفت: وحید، دویدن و کارهای بدنسازی را در برنامه دارد و امیدواریم هر چه زودتر به تمرینات گروهی بازگردد. امیری با توجه به دعوت به تیم ملی و انجام تمرینات منظم و مستمر، انگیزه زیادی دارد و تلاش می‌کند هر چه زودتر به میادین بازگردد.
دکتر حقیقت در خصوص وضعیت امید عالیشاه نیز گفت: امید با کشیدگی عضله مواجه شده است و پس از انجام تمرینات ویژه، رفته رفته به مرز آمادگی نزدیک خواهد شد.
پزشک پرسپولیس همچنین در مورد فرشاد فرجی تصریح کرد: فرشاد بدون مشکل در اختیار کادر فنی قرار دارد و به طور مستمر در تمرینات گروهی حضوری فعال داشته و آماده بازی است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شرایط سایر بازیکنان، مطلوب است و خدا را شکر مصدومیت جدی نداریم و بازیکنان سر حال و آماده در اختیار کادر فنی و تیم قرار دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)