مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اعلام کرد، قانون ۹۰ به ۱۰ برای حضور تماشاگران در دیدار تیم فوتبال این باشگاه مقابل پرسپولیس اجرا خواهد شد.

به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، سعید آذری درخصوص وضعیت تیم فوتبال فولاد خوزستان، اظهارکرد: تیم فولاد تقریباً‌ یک روند رو به رشد را طی می‌کند و خدا را شکر تمام عوامل تأثیرگذار اعم از مدیران عالی‌رتبه شرکت فولاد خوزستان، اعضای هیئت مدیره باشگاه، هواداران، کادر فنی، بازیکنان و رسانه‌ها به ما کمک کرده‌اند و فکر می‌کنم در مسیر درستی حرکت می‌کنیم. البته راه سختی در پیش داریم.

وی با بیان اینکه «به نظرم کسب ۱۶ امتیاز از ۹ بازی قابل قبول است»، گفت: بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم تیم فولاد فعلاً یک تیم متوسط است و برای بهتر شدن باید تلاش کنیم. اگر مسیر و استراتژی که برای تیم تعریف کرده‌ایم، به خوبی هدایت و حمایت شود، فکر می‌کنم در یک برنامه حداقل سه ساله می‌توانیم به یکی از قدرت‌های خوب فوتبال کشور در آسیا تبدیل شویم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با اشاره به بازی این تیم در دربی خوزستان برابر نفت‌ مسجدسلیمان نیز عنوان کرد: خوشبختانه بازی زیبا و هجومی را به نمایش گذاشتیم و فکر می‌کنم ستاره این دیدار سوشا مکانی، دروازه‌بان نفت بود و این نشان می‌دهد که فولاد، فوتبالی را بازی می‌کند که تماشاگر خوزستانی دوست دارد. در این بازی سوشا مکانی در سه صحنه فوق‌العاده با تبحر خاصی فرصت‌ها را از ما گرفت.

وی درباره دیدار این تیم در هفته دهم لیگ برتر برابر پرسپولیس نیز گفت: بازی با پرسپولیس همیشه برای تمام باشگاه‌ها ویژگی خاص خودش را دارد. در حال حاضر تیم‌هایی چون استقلال، سپاهان و پرسپولیس شانه به شانه هم رقابت می‌کنند. به‌هرحال فکر می‌کنم بازی با پرسپولیس برای فوتبال خوزستان، این بار یک ویژگی خاص دارد، زیرا در استادیوم فوق‌العاده شهدای فولاد برگزار می‌شود.

آذری بیان کرد: بر اساس قوانین نیز ۱۰ درصد ظرفیت استادیوم به هواداران پرسپولیس تعلق دارد و ۹۰ درصد متلعق به هواداران فولاد است. امیدوارم در پایان این بازی شاهد یک بازی شرافتمدانه، قدرتمند و مبتنی بر اصول اخلاقی باشیم. از خداوند هم می‌خواهم فولاد برنده این بازی باشد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: از هواداران می‌خواهم حضور حداکثری داشته باشند تا بهانه دست کسی ندهیم که استادیوم خالی مانده بود. اگر عزیزان‌مان انتظار دارند که ۹۰ درصد ورزشگاه به هواداران فولاد تعلق بگیرد، خواهشم این است که حداکثر دو ساعت قبل از بازی ۹۰ درصد جایگاه را پر کرده باشند و بهانه‌ای ایجاد نکنیم که سکوهای خالی باید در اختیار برخی از هواداران پرسپولیس قرار بگیرد.

آذری در پاسخ به این پرسش که «با توجه به اینکه همیشه از یک مسیر سه ساله برای موفقیت فولاد صحبت می‌کنید، آیا با توجه به انتظارات هواداران، ممکن است که این مسیر در مدت زمان کمتری طی شود؟»، گفت: ممکن است این مسیر کوتاه‌تر شود، اما ساز و کار می‌خواهد و باید این ساز و کار تعریف شود. من نمی‌توانم چنین قولی را بدهم و شاید مدیران دیگری باشند که بتوانند این ساز و کار را ترسیم کنند. من بر مبنای واقعیت‌ها صحبت می‌کنم و با توانمندی که فعلاً در تیم وجود دارد، شاید بتوان مسیر را کوتاه‌تر کرد، ولی باید اجازه دهید که مطالعه بیشتری صورت بگیرد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خاتمه تصریح کرد: براساس ارزیابی که من انجام دادم تقریباً باید چنین اتفاقی بیفتد. من از فولادی صحبت می‌کنم که سه سال دیگر بتواند نماینده خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا باشد. مسیر قهرمانی در کشور ممکن است برای فولاد کوتاه‌تر باشد، ولی باید دنبال فولادی باشیم که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)