مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان تاکید کرد کاوه رضایی در صورتی که راهی تیم‌های عربی نشود در ایران فقط برای این تیم اصفهانی بازی خواهد کرد.

سعید آذری در خصوص برگزاری مسابقات وزنه‌برداری جام فجر اظهار داشت: به عنوان دبیر هیئت وزنه‌برداری استان اصفهان مسابقات را از نزدیک دیدم و به اعتقاد من سطح مسابقات به جز حضور وزنه‌برداران کشورمان که از آمادگی بالایی نیز برخوردار بودند، چندان بالا نبود، البته مسابقات گزینشی المپیک است و خوشحال هستیم که همه وزنه‌برداران ما در اوج در این مسابقات شرکت کردند.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در خصوص حضور سهراب مرادی وزنه‌بردار اصفهانی تیم ذوب‌آهن در این مسابقات خاطرنشان کرد: سهراب بعد از ۳ سال و ایام سختی که پشت سر گذاشت، تنها با یک اراده پولادین می‌توانست بازگردد و بازگشت. او بسیار امیدوارکننده بود و به اعتقاد من اگر همین فرم را حفظ کند و فدراسیون نیز برنامه ویژه‌ای داشته باشد، می‌تواند در المپیک موفق باشد. انوشیروانی با توجه به اینکه خودش چنین راهی را رفته است، کمک زیادی به سهراب خواهد کرد. حداقل لیاقت سهراب در مجموع ۴۲۰ کیلوگرم است که می‌تواند این وزنه‌ها را مهار کند و اگر دو وزنه خوب را در المپیک بالای سر ببرد قطعا طلای المپیک را کسب خواهد کرد.

آذری ادامه داد: قرار است ۲۰ میلیون برای این مسابقه به کیانوش رستمی و ۲۰ میلیون به سهراب مرادی از سوی باشگاه ذوب‌آهن پاداش داده شود تا این دو وزنه‌بردار مورد تقدیر قرار بگیرند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به کارش در باشگاه ذوب‌آهن به عنوان مدیرعامل ادامه خواهد داد یا خیر، گفت: من که مشکلی برای ماندن ندارم و ذوب‌آهن خانه من است و کارمند این باشگاه هستم، البته با شهنازی رئیس هیئت مدیره جلسه خوبی داشتیم و با صادقی مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن نیز صحبت کردیم و قرار شد تا قوام تیم را حفظ کنیم تا قدرتمندتر از قبل در مسابقات حاضر شویم و این موضوع جای تقدیر دارد. ما قرار است دوشنبه هفته آینده برنامه یحیی گل‌محمدی را بررسی کنیم تا وضعیت سرمربی تیم نیز مشخص شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان عنوان کرد: من یک رای دارم که رای من نیز متعلق به گل‌محمدی است و فکر نمی‌کنم باقی اعضای هیئت مدیره هم مشکلی داشته باشند ولی باید به آرای باقی اعضا نیز احترام گذاشت. به نظرم اگر یحیی امسال نیز بماند در پایان برنامه ۳ ساله هم قهرمان لیگ خواهیم شد و هم به رده‌های بالای آسیایی دست پیدا خواهیم کرد.

آذری در خصوص بازیکنانی که از این تیم جدا خواهند شد، تصریح کرد: کاوه رضایی، ولید اسماعیل و محمدباقر صادقی ۳ بازیکنی هستند که به عنوان بازیکن آزاد می‌توانند از ذوب‌آهن جدا شوند ولی باقی نفرات باید به قرارداد خود پایبند باشند، البته قبل از فینال جام حذفی با کاوه رضایی صحبت کردم ولی با توجه به پیشنهادات عربی که در اختیار دارد، قرار شد که ابتدا آنها را بررسی کند و سپس به ما جواب دهد. کاوه رضایی بازیکن باهوشی است ولی اگر در ایران باشد تنها برای ذوب‌آهن بازی خواهد کرد.

وی در خصوص رضا شکاری نیز اظهار داشت: قرار است ۶ ماه زیر نظر باشگاه بازل سوئیس در ذوب‌آهن بازی کند و در صورتی که مورد تایید قرار گرفت، راهی این تیم خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا گزینه دیگری نیز به جز یحیی گل‌محمدی برای سرمربیگری ذوب‌آهن مدنظر باشگاه قرار دارد یا خیر، عنوان کرد: من تاکنون به جز یحیی به گزینه دیگری فکر نکرده‌ام و فکر نخواهم کرد. در خصوص لیست بازیکنان نیز قرار است یحیی گل‌محمدی بعد از جلسه لیست را به ما تحویل دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)