پرسپولیس نیوز: بازیکن سابق پرسپولیس گفت: دو سال است خانواده‌ام را ندیده‌ام و ممنوع‌الخروج هستم چون باشگاه پرسپولیس بدهی مالیاتی من را پرداخت نمی‌کند.
اشپیتیم آرفی، در ارتباط با ممنوع‌الخروجی خود گفت: دو سال است دخترم را ندیده‌ام و نتوانستم برای دیدار دوباره با پدر و مادرم از ایران خارج شوم. دلیلش این است که به خاطر بدهی مالیاتی، ممنوع‌الخروج هستم. واقعا روزهای سختی را سپری می‌کنم و امیدوارم این شرایط تغییر کند.

وی افزود: من نمی‌دانم باید چه کار کنم. سوال مهم من این است که چطور باشگاه پرسپولیس ۶ میلیارد تومان پول داشت که برای رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی هزینه کند؛ در حساب باشگاه ۸۰ میلیون تومان پول وجود ندارد که بدهی مالیاتی من را بپردازند؟ انصاری‌فرد، عرب و گرشاسبی به من قول دادند که بدهی مالیاتی‌ام را پرداخت می‌کنند، اما در تمام این سال‌ها هیچ کدام‌شان این کار را نکردند.

این بازیکن سابق فوتبال کشورمان که بازی در چند باشگاه ایرانی را در کارنامه دارد، در ادامه با اشاره به عدم پرداخت بدهی مالیاتی‌اش از سوی باشگاه تراکتور، تصریح کرد: با مدیران باشگاه تراکتور هم تماس گرفتم و گفتم باید ۶۰ میلیون تومان بدهی مالیاتی من را پرداخت کنند. آنها هم گفتند تو درست می‌گویی، اما برو شکایت کن! آیا این خلاف اخلاق خوب و مهمان‌نوازی ایرانی‌ها نیست؟ من ۲ سال است به خاطر همین مشکلات، اعضای خانواده‌ام را ندیده‎‌ام.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان پیرامون پیگیری معضلاتش در این باشگاه، خاطرنشان کرد: آن‌قدر تغییرات در سطح مدیریت باشگاه پرسپولیس زیاد است که به قدری مدیرعامل عوض می‌شود که من حتی نمی‌دانم الان با چه کسی در باشگاه باید در مورد بدهی مالیاتی خودم صحبت کنم و چه کسی باید مشکلاتم را حل کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)