فصل نقل‌و‌انتقالات فوتبال ایران به احتمال بسیار فراوان از هفته پایانی مرداد یا روزهای آغازین شهریورماه سال ۱۴۰۰ آغاز خواهد شد.

در روزهای اخیر شایعاتی پیرامون شروع نقل‌و‌انتقالات فوتبال ایران پیش از پایان فصل جاری لیگ برتر مطرح شده است. موضوعی که گفته می‌شود احتمال دارد به دلیل حضور نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق بیفتد اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد چنین امری در دستور کار مسئولان سازمان لیگ قرار ندارد.

گفته می‌شود با توجه به اتمام مسابقات لیگ برتر در مردادماه و دیدار نمایندگان کشورمان در روز ۲۳ شهریورماه در لیگ قهرمانان آسیا، فصل نقل‌و‌انتقالاتی لیگ ایران از روزهای پایانی مردادماه یا حداکثر روزهای ابتدایی شهریورماه آغاز خواهد شد.

مسئول کمیته نقل‌و‌انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت که شروع نقل‌‌و‌انتقالات پیش از پایان فصل جاری لیگ برتر امکان ندارد و این اتفاق حرفه‌ای نیست.

فریبرز محمودزاده در گفت‌و‌گو با تسنیم درباره زمان نقل‌‌و‌انتقالات لیگ و اینکه گفته می‌شود به دلیل حضور نمایندگان ایران در مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا نقل‌و‌انتقالات پیش از پایان فصل جاری آغاز خواهد شد، اظهار داشت: اصلاً چنین چیزی امکان ندارد. اینکه نقل‌و‌انتقالات پیش از پایان فصل آغاز شود، حرفه‌ای نیست و قطعاً نقل‌و‌انتقالات پس از پایان فصل جاری آغاز خواهد شد.

وی افزود: زمان قطعی نقل‌وانتقالات را تا ۱۰ روز دیگر اعلام خواهیم کرد. نمایندگان کشورمان هم نگران این موضوع نباشند. تاریخ نقل‌و‌انتقالات را طوری اعلام می‌کنیم که نمایندگان کشورمان بتوانند برای مرحله بعد لیگ قهرمانان در نقل‌و‌انتقالات فعالیت کنند.

مسئول کمیته نقل‌و‌انتقالات سازمان لیگ در پاسخ به این پرسش که «آیا زمان آغاز فصل نقل‌و‌انتقالات به صورت تقریبی مشخص شده است یا خیر؟»، گفت: بله زمان حدودی آن را مشخص کردیم، ولی فعلاً در حال برنامه‌ریزی‌های نهایی هستیم تا بعد از آن اعلام کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)