شرزود تمیروف مهاجم جدید پرسپولیس به زبان انگلیسی مسلط نیست و برای ایجاد ارتباط کمی مشکل دارد.

باشگاه پرسپولیس بعد از کش و قوس‌های فراوان موفق شد با مهاجم خارجی مدنظر خود قرارداد ببندد. شیرزد تمیروف مهاجم ۲۳ ساله ازبکستانی با پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی و عقد قرارداد، چند روزی است که در تمرینات پرسپولیس هم شرکت می کند و در صورت نیاز کادرفنی، می تواند در بازی یکشنبه مقابل صنعت نفت آبادان این بازیکن به میدان برود.

نکته جالب اما در خصوص تمیروف این است که این بازیکن نمی‌تواند به زبان انگلیسی با اعضای کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس صحبت کند و همین موضوع به یک مشکل برای مهاجم جدید پرسپولیس تبدیل شده است.

تمیروف که به سختی می‌تواند به زبان انگلیسی صحبت کند، تقریبا به زبان‌های روسی، ترکی و البته زبان مادری خود یعنی ازبکستانی مسلط است و می‌تواند به این زبان‌ها حرف بزند. همین موضوع باعث شده تا کریم باقری که به زبان ترکی مسلط است، با این بازیکن ازبکستانی ارتباط برقرار کند و نکات لازم را در تمرین به تمیروف منتقل کند. در واقع آقا کریم رابط بین کادرفنی و مهاجم جدید پرسپولیس است. همچنین وحدت هنانوف و منوچهر صفروف دو بازیکن تاجیکستانی پرسپولیس که به زبان روسی تسلط دارند، به خوبی توانستند با تمیروف ارتباط برقرار کنند و با مهاجم ازبک رفیق شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)