عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس از بهبودی مصدومیتش خبر داد.

عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که اکنون دوران مصدومیتش را در زادگاهش خوزستان سپری می‌کند در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر اظهار کرد: خداروشکر در حال حاضر شرایط خوبی دارم و در اینجا برای بهبود مصدومیتم صبح‌ها نزدیک به یکساعت‌ونیم فیزیوتراپی و آب‌درمانی می‌کنم و بعد از آن به خانه می‌روم تا بعدازظهر که دوباره مراحل فیزیوتراپی را تکمیل کنم.

آل کثیر درخصوص ماجرای خبرساز عمل نکردن رباط صلیبی‌اش گفت: من همیشه دراین خصوص سکوت کردم و نه جایی مصاحبه کردم و یا فیلم گرفتم. بعد از یک هفته از آن مصدومیت به اینجا آمدم و ۲۵ روز تمام اقداماتی که یک فوتبالیست باید انجام دهد را تست کردم و متوجه شدم که پای من مشکلی ندارد. بنابراین وقتی دیدم که مشکلی ندارم دوست داشتم به تیم پرسپولیس کمک کنم. در واقع چون شرایط و نتایج تیم هم خیلی مطلوب نبود از این رو بیشتر تمایل پیدا می‌کردم که به تیم کمک کنم.

آل کثیر که با تأخیری طولانی زیر بار عمل جراحی رفت و حالا دو ماه از آن تاریخ گذشته است. در حالی که طبق عرف معمول فوتبالیست پس از عمل جراحی رباط صلیبی ۶ماه نیاز به زمان برای بازگشت به شرایط بازی دارد اما عیسی آل کثیر مدعی است ۲ ماه دیگر می‌تواند برگردد و بازی کند و نیازی به 6 ماه دوری ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)