پرسپولیس نیوز: تیم فوتبال الدحیل قطر در نیم فصل اول لیگ ستارگان آماری خوب از خود به جای گذاشته و تنها تیم بدون شکست است.

تیم فوتبال الدحیل یکی از رقبای اصلی پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ است. این تیم متمول قطری به تازگی با ماریو مانژوکیچ، ستاره کروات یوونتوس قراردادی ۲ و نیم ساله امضا کرد تا با قدرت در رقابت‌های آسیا حضور پیدا کند.

امروز باشگاه الدحیل آمار نیم فصل خود را منتشر کرد. این تیم با کسب ۲۹ امتیاز بالاتر از تیم‌های قدرتمندی مثل السد و الریان، قهرمان نیم فصل شد. الدحیل در ۱۱ هفته نیم فصل تنها تیم بدون شکست لیگ بوده و در این بازی‌ها ۹ بازی را به پیروزی رسیده و ۲ بازی دیگر را به نتیجه تساوی رضایت داده است.

تیم قطری در این ۱۱ هفته ۲۴ گل به رقبا زده است یعنی در هر بازی به صورت میانگین ۲ گل به ثمر رسانده است. این درحالی است که در نیم فصل، تنها ۱۰ گل دریافت کرده است. با اضافه شدن مهاجم سرشناس کروات به خط حمله، الدحیل بدون شک قدرت گلزنی‌اش بالا خواهد رفت.

سرخ پوشان در تاریخ ۲۲ بهمن در دوحه میزبان الدحیل هستند و در مقابل در تاریخ اول اردیبهشت در ورزشگاه آزادی میزبان این تیم متمول قطری خواهند بود.