چهارشنبه 23 بهمن (14:00)

مرجع خبری پرسپولیس :  مربي اسبق پرسپوليس گفت: نتيجه دربي را نمي‌توان به حضور 4 روزه وينگادا در پرسپوليس نسبت داد.

ناصر ابراهيمي  در مورد دربي 66 اظهار داشت: اين ديدار هم مانند بازي هاي گذشته 2 تيم بوده و حساسيت خاص خود را دارد، البته هر سال بر اين حساسيت اضافه مي‌شود.
وي ادامه داد: گاهي اوقات مانند سال گذشته استقلال وضعيت بدي داشت و پرسپوليس خوب كار مي‌كرد اما در پايان نتيجه بازي به سود پرسپوليس تمام نشد. به هرحال از اين اتفاقات در 65 دربي گذشته زياد افتاده است.
ابراهيمي افزود: در ديدارهاي گذشته اين دو تيم نيز شاهد بوديم كه بازيكنان پرسپوليس با غيرت بازي مي‌كردند و استقلالي‌ها تاكتيكي بودند، اما هيچ گاه نتوانستند برنامه‌ هاي خود را مقابل پرسپوليس پياده كنند. بايد ديد كه در اين بازي چه اتفاقي رخ مي‌دهد.

مربي اسبق پرسپوليس افزود: اين بازي جنگ هافبك هاي دو تيم است. استقلال در حال حاضر از خط هافبك خوبي برخوردار است و پرسپوليس در دفاع مشكل دارد. به نظر من اگر پرسپوليس به همين شكل و با دفاع باز بازي كند و خط هافبك اين تيم هم به دفاع كمك نكند، ممكن است دچار مشكل شود.
ابراهيمي در مورد حضور وينگادا در پرسپوليس گفت: نبايد نتيجه دربي را به مربي اي كه 4 روز است در پرسپوليس حضور دارد نسبت داد. پيروزي و شكست پرسپوليس براي كادر فني قبلي پرسپوليس بوده و نمي‌توان وينگادا را در نتيجه اين بازي تاثير گذار دانست.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)