مرجع خبری پرسپولیس :  بالاخره بازارگرمی‌های خلعتبری تمام شد، همانطور که انتظار می‌رفت این مهاجم قرارداد خود را با ذوب تمدید کرد تا یک سال دیگر در خدمت این باشگاه اصفهانی باشد.

 

تا چند روز پیش صحبت از توافق خلعتبری با پرسپولیس و بعد سپاهان بود. پرسپولیس پیشنهادی در حدود ۵۰۰ میلیون به خلعتبری داده بود و سپاهان با ۱۰۰میلیون بالاتر یعنی مبلغی در حدود ۶۰۰ میلیون قصد داشت خلعتبری را به تور خود بیندازد. حالا که خلعتبری قرارداد خود را با ذوب تمدید کرده به نظر می‌رسد مسوولان این باشگاه مبلغی بالاتر از سپاهان و پرسپولیس برای او در نظر گرفته‌اند؛ مبلغی که خلعتبری را مجاب کرد یک سال دیگر با لباس ذوب بازی کند.

 

سال ۸۷ قرارداد خلعتبری ۱۷۰ میلیون بود، سال ۸۸ این مبلغ به ۴۳۰ میلیون ارتقا پیدا کرد و حالا شنیده می‌شود این مبلغ افزایش چشمگیری پیدا کرده است و دیروز شایعه شده بود که از مبلغ سقف قرارداد فدراسیون بسیار بیشتر شده؛ مبلغی که یک رکورد در ذوب‌آهن محسوب می‌شود البته نباید این ارقام و شایعات را جدی گرفت چرا که نه با عقل آدم جور در می آید و نه با جیب باشگاه ذوب‌آهن.

 

 

 

آنچه مشخص است مسوولان ذوب برای نگه داشتن خلعتبری دست به هر کاری زدند، سر کیسه را شل کردن یکی از کارهای ذوبی‌ها بود که در نهایت منجر شد به تمدیدقرارداد و پوشیدن دوباره پیراهن ذوب از جانب خلعتبری. در نظر گرفتن این مبلغ برای خلعتبری بلافاصله حاشیه‌هایی را در باشگاه ذوب به وجود آورد. منصور ابراهیم‌زاده که درخواست مناسبی برای یک فصل از ذوبی‌ها داشت با دیدن مبلغ قرارداد خلعتبری از این رو به آن رو شده و گفته می‌شود به نزدیکنان خود گفته که با این شرایط نمی‌شود کارکرد.


مدت‌ها است که این بحث در فوتبال ایران وجود دارد که چرا باشگاه‌ها شفاف‌سازی نمی‌کنند و ارقام واقعی قراردادها به صورت رسمی اعلام نمی‌شود. چه خوب می‌شد باشگاه ذوب‌آهن که از باشگاه‌های منظم، خوب و بابرنامه فوتبال ایران بوده و هست، در این خصوص تصویر قراردادها را منتشر می‌کرد تا دیگر به شایعات توجه نکنیم و هرچه می‌گوییم و می‌نویسیم بر مبنای سند و مدرک باشد.


البته خوشحال می‌شویم که سپاهان، پرسپولیس، استقلال و سایر تیم‌های لیگ برتری هم این کار را انجام دهند.
شاید این وظیفه فدراسیون فوتبال باشد که قانونی در این خصوص وضع کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)