بهنام ابوالقاسم پور گفت: پرسپولیس در این فصل با جذب یک مهاجم گلزن، یک تیم کامل و بی نقص خواهد شد تا در قهرمانی بی رقیب باشد.

مهاجم اسبق پرسپولیس درباره شرایط این تیم در فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات عالی کار کرد و چند بازیکن در خور نام تیم را به خدمت گرفت. بیرانوند ، پورعلی گنجی ، صادقی ، اسماعیلی فر، گولسیانی و رفیعی همگی جزو بازیکنان بسیار خوب هستند تا پرسپولیس قدرتمند تر از گذشته در این فصل ظاهر شود.

وی افزود: به نظر من گل محمدی باید تغییروتحولاتی روی نیمکت ایجاد می‌کرد تا شرایط تیم بهتر شود. به همین دلیل اعتقاد دارم پرسپولیس این فصل یک تیم کامل و بی نظیر است و باید همه تیم‌ها از پرسپولیس هراس داشته باشند. تیم گل محمدی مدعی اول قهرمانی است و فکر نمی‌کنم رقیبی در این فصل برای قهرمانی داشته باشد. به نظر من بهتر است استقلال و سپاهان برای دومی و سومی رقابت داشته باشند.

مهاجم اسبق سرخپوشان در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس مهاجم نیاز ندارد ، عنوان کرد: درست است که در یکی، دو فصل اخیر پرسپولیس مهاجم گلزن نداشته ولی خب بازیکنان دیگر در خط هافبک جور مهاجمان را می‌کشیدند. البته اگر پرسپولیس یک مهاجم گلزن به خدمت بگیرد ، این تیم رویایی و یک تیم کامل و بی نقص خواهد شد.

ابوالقاسمپور در پایان درباره خیانت بازیکنان به مربیان تیم خود به بازی معروف و عجیب در دهه ۷۰ بین دو تیم استقلال و سایپا اشاره کرد و گفت: در آن زمان در تیم سایپا بودیم که با استقلال بازی داشت. فکر می‌کنم آنها قبل از آن بازی به تیم جوبیلو باخته بودند و می‌خواستند ناصر خان را تغییر دهند اما فرصتی دیگری به ایشان دادند. در حالیکه نیمه اول با نتیجه ۳ بر یک از حریف عقب افتادیم در نیمه دوم جبران کردیم و با نتیجه ۴ بر ۳ پیروز شدیم تا شب حکم اخراج حجازی صادر شود. اما آن بازی در نیمه دوم و بخصوص در ۲۰ دقیقه پایانی عجیب و غریب بود، شاید هم استقلالی‌ها فکر می‌کردند بازی تمام شده است. گرچه ما انگیزه بالایی برای آن بازی داشتیم ولی چیزی که مشخص بود این بود که بازیکنان استقلال در ۲۰ دقیقه پایانی حرف ناصر خان را گوش نمی‌دادند و برای خودشان بازی می‌کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)