چهارشنبه ۹ بهمن(۱۴:۴۰) 

مرجع خبری پرسپولیس :  احتمال حضور سرمربی خارجی قبل از دربی ضعیف است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ، پیرامون روند مذاکراتش با گزینه های خارجی سرمربیگری این باشگاه گفت: هنوز اتفاق تازه ای رخ نداده است و کادر فنی کنونی پرقدرت به کار خود ادامه می دهد.

عباس انصاری فرد، مدیر عامل باشگاه پرسپولیس که این روزها کمتر در دسترس خبرنگاران قرار دارد، گفت: “مذاکراتی را با گزینه‌های خارجی مورد نظرمان داشته ایم اما تا این لحظه اتفاق خاصی رخ نداده و اگر توافقی حاصل شود اعلام می کنیم.”

انصاری فرد در ادامه افزود: “کادر فنی کنونی پرسپولیس و در راس آن آقای افشین پیروانی پرقدرت به کارخود ادامه می دهند و مشکلی تیم ما را تهدید نمی کند.”

مدیرعامل سرخپوشان در پاسخ با این پرسش که آیا سرمربی خارجی قبل از دربی به ایران می آید، گفت: “بعید است این اتفاق بیفتد و همانطور که گفتم کادر فنی کنونی با قدرت تمام کار خود را ادامه می دهد.”

نمایندگان هاجی پشنهاد دادند، اما پیروانی به کارش ادامه می‌دهد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با تایید خببر پیشنهاد کئورگی هاجی از کادر فنی فعلی این تیم حمایت کرد.

عباس انصاری فرد اظهار داشت: نمی‌دانم چرا مسئله سرمربیگری پرسپولیس را اینقدر بزرگ کرده اند. ما در این باره فعلا اقدامی نکرده‌ایم.
وی افزود: پرسپولیس در آینده‌ای نزدیک دیدارهای حساسی مقابل استقلال و در لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد و ما باید تمرکزمان را به آنها معطوف کنیم. برای چندمین بار اعلام می‌کنم که پیروانی با قدرت در پرسپولیس به کار خود ادامه می دهد و هیات مدیره از او حمایت خواهد کرد.
انصاری فرد درباره مذاکره باشگاه پرسپولیس با گئورگی هاجی عنوان کرد:

ما با هیچکس به صورت قطعی صحبت نکردیم. نمایندگان هاجی متوجه شایعات اخیر شده بودند. آنها با ما تماس گرفتند و پیشنهاد او را به ما دادند اما ما هیچگونه عکس‌العملی در مقابل این پیشنهاد نداشتیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره شایهه جذب رضا عنایتی گفت: نه پیشنهاد ۲۰۰ میلیونی به او داده‌ایم و نه کسی درخواست جذب این بازیکن را کرده است. من به هیچ کس نگفتم به او پیغام دهد که به پرسپولیس بیاید.
وی درباره خبری مبنی بر مذاکره با ۱۵ مربی خارجی تاکید کرد: نمی‌دانم این حرف‌ها از کجا نشات می گیرد. شاید من با ۵۰ نفر هم صحبت کرده باشم ولی تاکنون هیچ چیز مشخص نشده که بخواهم اعلام کنم. اینها ساخته ذهن برخی از افراد است اما ما نگاه وسیع‌تری به این مسئله داریم.
انصاری فرد یادآور شد: دوست دارم اول مشکلات پرسپولیس را حل کنم و این تیم را به جایگاه شایسته ای برسانم و بعد از آن حرف بزنم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در باره خصوصی سازی این باشگاه عنوان کرد: در خصوص این مسائل بزرگان باشگاه مانند مهندس علی‌آبادی؛ رئیس مجمع و مسئولان دیگر باید حرف بزنند. من طبق وظیفه به کارم تا موقعی که دستور دهند ادامه می دهم.
انصاری فرد درباره واگذاری این تیم به وزارت صنایع گفت: این مورد تقریبا منتفی است و بهتر است که دیگر دنبالش را نگیریم.
وی در پاسخ به این سئوال که تا به حال برای پرسپولیس چه کار کرده‌اید؛ گفت: از تمام توانم برای موفقیت تیم استفاده کردم. هنوز زود است که آنها را بازگو کنم. هر وقت لازم شد و توانستم به این تیم خدمت لازم را کنم آنرا توضیح می‌دهم.
انصاری‌فرد در باره جلسه امروز با افشین پیروانی اظهار داشت: پیروانی سرمربی تیم است و من با او دقایقی گفت و گو کردم. باید طبق وظیفه‌ام مشکلات او و سایر موارد را جویا می‌شدم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان گفت: شب گذشته جلسه‌ هیات مدیره نداشتیم ولی همیشه به پیروانی قوت قلب داده‌ایم.

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)