یکشنبه ۱۳ بهمن(۲۲:۱۰) 

اختصاصی مرجع خبری پرسپولیس : فرخزادی پس از نشست هیئت مدیره : خبر قطعی درباره سرمربی و اتفاقات اخیر پرسپولیس فردا اعلام می شود

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: مدیرعامل باشگاه فردا خبر قطعی درباره سرمربی و اتفاقات اخیر باشگاه را اعلام خواهد کرد و تا قبل از آن خبری در این باره به رسانه ها داده نخواهد شد.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران درباره جلسه امشب هیئت مدیر باشگاه پرسپولیس تهران گفت : جلسه امشب فقط مربوط به مسائل کاری و داخلی باشگاه بود و درباره سرمربی و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیمی گرفته نشد .

مجید فرخزادی در عین حال افزود: فردا مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خبر قطعی و نهایی درباره سرمربی و اتفاقات اخیر باشگاه را اعلام خواهد کرد و تا قبل از آن خبری درباره این موضوع به رسانه ها داده نخواهد شد.

فرخزادی با تکذیب خبر اخراج علی کریمی از تیم فوتبال پرسپولیس افزود : موضع باشگاه تغییر نکرده است و کریمی تا اطلاع بعدی نمی تواند پرسپولیس را همراهی کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس تهران اخبار منتشر شده مبنی بر حضور یک مربی آسیایی در راس کادر فنی پرسپولیس را تکذیب و تصریح کرد: به هیچ وجه اعلام نکرده است که سرمربی پرسپولیس آسیایی خواهد بود.

وی ادامه داد : آیا آسیا مربی دارد که بتواند پرسپولیس را هدایت کند ؟

مجید فرخزادی گفت: افشین پیروانی فعلاً در راس کادر فنی باقی خواهد ماند و از فردا دوباره تمرینات پرسپولیس با حضور وی ادامه خواهد یافت.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)