رئیس پرحاشیه و جنجالی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنان سر کار خود حضور دارد.

به نقل از میزان، چند هفته‌ای است که از استعفای جنجالی مهدی رسول پناه از سرپرستی باشگاه پرسپولیس می‌گذرد. رسول پناه که بعد از لو رفتن یک فایل صوتی و دو فیلم از او که در آن‌ها مشغول توهین به بازیکنان و اعضای کادرفنی پرسپولیس بود، از سمتش به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس استعفا داد تا تیم سمیعی – شکوری روی کار بیایند.

با وجود اینکه حضور مهدی رسول پناه در باشگاه پرسپولیس با مخالف و حساسیت شدید هواداران پرسپولیس روبرو شده بود، اما در کمال تعجب رسول پناه همچنان رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس است و در جلسات هیئت مدیره این باشگاه شرکت می‌کند.

حالا سوال اینجاست که چرا شخصی مثل رسول پناه که با الفاظ نامناسب هواداران و بازیکنان را خطاب قرار داد، همچنان در باشگاه پرسپولیس سمت دارد؟ چرا شخص وزیر ورزش با وجود تمام حواشی و اتفاقای که رسول پناه رقم زد همچنان او را به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس حفظ کرده؟ چه دلیلی دارد چنین شخصی با آن ادبیات و نوع کارکردن باید همچنان در پرسپولیس بماند؟

هرچه هست رسول پناه قبلا ثابت کرده ظرفیت حضور در جمع مدیران پرسپولیس را ندارد و وزیر ورزش هم هرچه زودتر باید جانشین این مدیر پرحاشیه را در پرسپولیس مشخص کند.