پرسپولیس نیوز: بازیکنان پرسپولیس پس از برد مقابل نفت مسجدسلیمان و مسجل شدن قهرمانی این تیم در رختکن جشن گرفتند.

سرخپوشان پس از پایان بازی به رختکن رفتند و با نشان دادن عدد ۴ برای استقلالی ها کری خواندند و چهارمین قهرمانی متوالی خود را جشن گرفتند. یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس با بازیکنانش تیمش عکس یادگاری گرفت و عدد ۴ را نشان داد.

مهدی طارمی بازیکن تیم ریوآوه پرتغال که چند سال در پرسپولیس بازی کرد و با این تیم قهرمانی های متعددی را جشن گرفت، با انتشار عکسی قدیمی که در حال نشان دادن عدد ۴ است، به چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس واکنش نشان داد و نوشت: چند سال پیش پیش بینی کرده بودم، صرفا جهت شوخی بدون بی احترامی به تیمی.

احسان علیحانی مجری معروف پرسپولیسی پس از چهارمین قهرمانی پرسپولیس پستی را در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: پرسپولیس قهرمان شد. تبریک به بازیکنان با تعصب تیم ، کاپیتان با غیرت جلال حسینی ، یحیی کاربلد و بی حاشیه ، آقا کریم دوست داشتنی ، افشین پیروانی عزیز و تمام کادر فنی و میلیونها طرفداران باشگاه بزرگ پرسپولیس در این روزها با این همه خبر بد ، یه خبر خوب پیدا شد خدا رو شکر رفقای عزیز من چه پرسپولیسی چه استقلالی ، خیلی مراقب خودتون و عزیزانتون باشین کرونا شوخی نداره با کسی.

علی دایی سرمربی اسبق پرسپولیس جزو اولین کسانی بود که پست گذاشت و با انتشار عکسی در اینستاگرامش قهرمانی سرخپوشان را تبریک گفت.

 

علی کریمی هم مانند علی دایی با انتشار پستی قهرمانی پرسپولیس را تبریک گفت:

اما از همه عجیب تر امیرحسین صادقی مدافع اسبق استقلال بود که با انتشار یک استوری قهرمانی سرخپوشان را تبریک گفت. صادقی در مصاحبه های اخیرش نسبت به قهرمانی ها پرسپولیس انتقاد کرده و آنها را زیر سوال برده بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)