مرجع خبری پرسپولیس : کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی داوران و بازیکنان محروم در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در چهار گروه اول را اعلام کرد.

 

اسامی بازیکنان محروم در مقابل تیم های ایرانی و بازیکنان ایرانی محروم در بازی های این هفته لیگ قهرمانان آسیا به شرح زیر اعلام شد: میرقانی بابیکر از تیم الغرافه در دیدار مقابل سپاهان، تمورخوجا عبدوخولیقوف از پاختاکور ازبکستان مقابل استقلال، قاسم حدادی فر از تیم ذوب آهن در مقابل تیم الریان قطر، ایتامار باتیستا دا سیلوا از تیم الریان قطر در دیدار مقابل ذوب آهن.

اسامی داوران دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر آسیا بشرح ذیل اعلام شد:

عبدالله بلیده از قطر به همراه هموطنان خود ولید سلطان و رمضان سعید دیدار پرسپولیس برابر بنیادکار ازبکستان را قضاوت خواهند کرد.

تیم داوری بازی استقلال ایران و پاختاکور ازبکستان را یوئیچی نیشیمورا از ژاپن به همراه تورو ساکارا از ژاپن و حامد المیاهی از عمان تشکیل می‌دهند.

محسن باسما، تماء همدون، جودت نحلاوی هر سه از سوریه قضاوت دیدار سپاهان ایران برابر الغرافه قطر را بر عهده خواهند داشت.

همچنین بر اساس اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، توجو مینورو از ژاپن به همراه یاگی آکان و نیشیو هیداکی از ژاپن داوری بازی ذوب آهن و الریان قطر را انجام خواهند داد.

ضمن اینکه علیرضا فغانی به همراه حسن کامرانی فر، مرتضی کریمی و اکبر بخشی‌زاده بازی ملبورن استرالیا و تیانجین چین را بر عهده خواهند داشت.محسن ترکی نیز به همراه رضا سخندان، محمدرضا ابوالفضلی و محسن قهرمانی هم داوری دیدار اف سی سئول کره جنوبی و ناگویا گرامپوس ژاپن را انجام خواهند داد.

 

هتل لاله میزبان داوران و ناظران دیدار پرسپولیس – بنیادکار

 

هتل لاله تهران میزبان داوران و ناظران دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان خواهد بود.

داوران قطری دیدار تیم های پرسپولیس و بنیادکار دوشنبه شب وارد تهران می شوند.عبداله محمد بلیده داور این مسابقه به همراه کمک ها و داور چهارم، پس از ورود به تهران در هتل لاله اسکان می یابند.

همچنین مانیرول اسلام از بنگلادش ناظر این بازی، روز یکشنبه بعدازظهر وارد تهران می شود و علی طارق احمد علی از عراق، ناظر داوری یکشنبه ظهر به تهران خواهد آمد.گفتنی است؛ طی هماهنگی های انجام شده از سوی باشگاه پیروزی (پرسپولیس) کلیه امکانات برای پذیرایی و برگزاری دیدار برگشت بین تیم های پرسپولیس و بنیادکار ازبکستان مهیا می باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)