مرجع خبری پرسپولیس : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران پس از توقف برابر تیم سپاهان اصفهان گفت: هواداران تیم پرسپولیس بهتر است در شرایط فعلی به ورزشگاه نیایند چرا که همواره به بازیکنان و کادر فنی استرس وارد می کنند.

حمید استیلی شنبه شب در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: ما در بازی امروز برابر سپاهان نمایش بسیار خوبی داشتیم و چند فرصت مناسب گلزنی را از دست دادیم.

استیلی ادامه داد: پیش از اینکه ‘هادی نوروزی’ اخراج شود، توپ و میدان را در کنترل داشتیم اما با اخراج مهاجم ما تمام برنامه های تیم پرسپولیس از بین رفت.

استیلی در خصوص اعتراض هواداران تیم پرسپولیس به عملکرد این تیم گفت: همانند هواداران پرسپولیس در هیچ جای دنیا وجود ندارد، چرا که آنان از ابتدای فصل جاری همواره علیه تیم خود بوده اند.

وی خاطرنشان کرد: هوادار نباید تیم را تنها بگذارد و می بایست تا آخرین لحظات، حامی بازیکنان باشد اما این مساله در پرسپولیس کاملا برعکس شده است.

استیلی ادامه داد: متاسفانه تماشاگران پرسپولیس از نیمه نخست علیه تیم خود هستند و اگر در بازی های خانگی به ورزشگاه آزادی نیایند، برای ما بسیار بهتر خواهد بود، چرا که در نبود آنان بدون استرس بازی می کنیم.

وی اشاره کرد: ما امروز برابر تیم قدرتمندی همچون سپاهان اصفهان به میدان رفته و فرصت های بسیار خوبی برای گلزنی داشتیم و اینگونه رفتار از سوی هواداران، انگیزه کادر فنی و بازیکنان را از بین برده است.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد بی احترامی هواداران سپاهان به وی ادامه داد: وقتی هواداران پرسپولیس با ما بدرفتاری می کنند، تماشاگران میهمان هم به خود اجازه می دهند به من بی احترامی کنند.

وی در مورد تعویض رضایی و کاظمیان که با واکنش تماشاگران روبرو شد، خاطرنشان کرد: رضایی فقط دو روز قبل از بازی به تیم ملحق شد و بسیار خسته نشان می داد و خودش از کادر فنی درخواست تعویض کرد.

استیلی ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس به دلیل دوندگی بالا در این دیدار بسیار خسته شده اند اما رفتار هواداران، آنها را بیش از هر چیزی خسته و ناراحت کرده است.

وی در مورد دیدار آینده این تیم برابر سایپا گفت: از سازمان لیگ درخواست کرده ایم تا این دیدار را یک روز به تعویق بیاندازد، چرا که ما برای استراحت و آماده سازی تیم خود فقط دو روز زمان داریم.

استیلی همچنین تیم داوری این دیدار را مورد انتقاد قرار داد و افزود: داور با نشان دادن کارت های متوالی، تیم پرسپولیس را با مشکل مواجه کرد، چرا که چند بازیکن ما برای دیدارهای آینده نیز ۳ اخطاره شدند.

وی در مورد لیدرهای باشگاه پرسپولیس نیز عنوان کرد: با لیدرها هیچ کاری ندارم و تصمیم گیری در خصوص آنان را در اختیار مسوولان باشگاه قرار داده ام. برخی از لیدرها دلسوز تیم هستند اما عده ای هم به دنبال منافعی هستند.

وی افزود: تمامی بازیکنان پرسپولیس از این شرایط ناراحت بوده و از مسوولان باشگاه می خواهند تا چاره ای برای این مشکلات بیاندیشند.

استیلی عنوان کرد: در نیم فصل، پنج بازیکن جدید به پرسپولیس اضافه می شوند و هواداران باید فرصت بیشتری به کادر فنی بدهند.

وی در پایان با اشاره به اینکه تا به امروز دو بار استعفا داده است، ادامه داد: از مسوولان باشگاه عاجزانه درخواست می کنم تا تکلیف کادر فنی پرسپولیس را هرچه سریعتر مشخص کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)